Kdo je to?
Kdo je Gerard Butler? Životopis Gerard Butler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Gerard Butler?

Kdo je Gerard Butler? Životopis, informace, biografie, herectví

Gerard Butler je herec skotského původu. Svou hereckou kariéru začínal v divadle již v dětském věku. Později však odešel studovat práva a začal pracovat jako koncipient. V tomto období se zaměřil na hudbu. Založil kapelu a s ní vystupoval v klubech. Kvůli problémům s alkoholem práci právníka opustil a vrátil se k herectví. Po menších rolích přišly filmy Dracula 2000, Timeline-proud času, Lara Croft a Fantom opery.
Obrovský úspěch měl Gerard Butler ve filmu 300: Bitva u Thermopyl. Ve filmu Ctihodný občan nejen ztvárnil jednu z hlavních rolí, ale byl i jeho producentem.Kdo je Gerard Butler? Životopis Gerard Butler, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Gerard Butler

Národnost: Skotsko
Datum narození: 13. listopadu 1969
Místo narození: Paisley

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Gerard Butler? s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ženská obřízka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hydrops žlučníku? Znáte pojem Chat? Víte co je Zisk?

Klíčová slova: biografie, kdo je Gerard Butler?, životopis, wiki, národnost, osobnost, Gerard Butler, informace, vysvětlení, herectví, život, místo narození, popis, narození, kdy se narodil Gerard Butler?, wikipedie

Pojem Gerard Butler je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Gerard Butler ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Gerard Butler ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Gerard Butler ve Wikislovníku

Najít výraz Gerard Butler ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Gerard Butler například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Gerard Butler?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Gerard Butler? Kdy se narodil Gerard Butler? Kde se narodil Gerard Butler? Gerard Butler je v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Gerard Butler dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gerard Butler i v jiné kategorii než je herectví.