Kdo je to?
Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petr Čech?

Kdo je to Petr Čech? Stručný životopis

Petr Čech je fotbalista, bývalý český reprezentant. Bývá řazen mezi nejlepší fotbalové brankáře světa. Je také jedním z českých vítězů Ligy mistrů. V anglické Premier League drží rekord v počtu vychytaných čistých kont. Za českou fotbalovou reprezentaci odchytal největší počet zápasů a v počtu vychytaných nul překonal i klubový rekord FC Chelsea.
Petr Čech je také spoluautorem své vlastní autobiografie.Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Petr Čech

Národnost: česká
Datum narození: 20. května 1982
Místo narození: Plzeň

Tento text (Petr Čech) můžete samozřejmě sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Plurál? Znáte termín Liftback? Vzpomněli byste si na význam slova Aprobace? Víte, co je to Anafylaktický šok?

Klíčová slova: původ slova, kdo to je, etymologie, popis, co znamená, přesný výraz, slovo, význam slova, pojem, termín, sport, co je to Petr Čech?, formulace, lexikon, heslo, význam pojmu

Pojem Petr Čech je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Petr Čech zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Petr Čech na Google.cz

Zkusit najít slovo Petr Čech ve Wikipedii

Hledat termín Petr Čech ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Čech ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Čech například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Čech

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petr Čech? Kdo to byl Petr Čech? Kdy se narodil Petr Čech? Kde se narodil Petr Čech? Petr Čech je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Petr Čech např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Čech i v jiné kategorii než je sport.