Kdo je to?
Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petr Čech?

Kdo je to Petr Čech? Stručný životopis

Petr Čech je fotbalista, bývalý český reprezentant. Bývá řazen mezi nejlepší fotbalové brankáře světa. Je také jedním z českých vítězů Ligy mistrů. V anglické Premier League drží rekord v počtu vychytaných čistých kont. Za českou fotbalovou reprezentaci odchytal největší počet zápasů a v počtu vychytaných nul překonal i klubový rekord FC Chelsea.
Petr Čech je také spoluautorem své vlastní autobiografie.Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Petr Čech

Národnost: česká
Datum narození: 20. května 1982
Místo narození: Plzeň

Zaujala vás biografie osobnosti Petr Čech? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Liturgie? Znáte definici termínu Celulitida? Vzpomněli byste si na význam slova Abázie? Pamatujete si definici pojmu Protein?

Klíčová slova: informace, Petr Čech, popis, význam slova, kdo to je, wiki, formulace, odborný výraz, přesný význam, přesný výraz, etymologie, lexikon, termín, kdo je Petr Čech?, sport, vysvětlení

Pojem Petr Čech je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Petr Čech na Youtube

Hledat termín Petr Čech na Google.cz

Vyhledat termín Petr Čech ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Čech ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Čech například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Čech

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Petr Čech? Kdo to byl Petr Čech? Kdy se narodil Petr Čech? Kde se narodil Petr Čech? Petr Čech se nachází v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Petr Čech např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Čech i v jiné kategorii než je sport.