Kdo je to?
Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petr Čech?

Kdo je to Petr Čech? Stručný životopis

Petr Čech je fotbalista, bývalý český reprezentant. Bývá řazen mezi nejlepší fotbalové brankáře světa. Je také jedním z českých vítězů Ligy mistrů. V anglické Premier League drží rekord v počtu vychytaných čistých kont. Za českou fotbalovou reprezentaci odchytal největší počet zápasů a v počtu vychytaných nul překonal i klubový rekord FC Chelsea.
Petr Čech je také spoluautorem své vlastní autobiografie.Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Petr Čech

Národnost: česká
Datum narození: 20. května 1982
Místo narození: Plzeň

Popis osobnosti Petr Čech můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Atletika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mnichovská dohoda? Vzpomněli byste si na význam slova Mortadela? Víte co je Indiánská rýže?

Klíčová slova: pojem, význam slova, vysvětlení, slovo, popis, termín, kdo je Petr Čech?, přesný význam, popis, wiki, původ slova, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, definice, formulace

Pojem Petr Čech je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Petr Čech ve Wikipedii

Najít termín Petr Čech ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Petr Čech ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Petr Čech v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Čech například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Petr Čech?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Petr Čech? Kdo to byl Petr Čech? Kdy se narodil Petr Čech? Kde se narodil Petr Čech? Petr Čech patří do sekce sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Petr Čech řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Čech i v jiné kategorii než je sport.