Kdo je to?
Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petr Čech?

Kdo je to Petr Čech? Stručný životopis

Petr Čech je fotbalista, bývalý český reprezentant. Bývá řazen mezi nejlepší fotbalové brankáře světa. Je také jedním z českých vítězů Ligy mistrů. V anglické Premier League drží rekord v počtu vychytaných čistých kont. Za českou fotbalovou reprezentaci odchytal největší počet zápasů a v počtu vychytaných nul překonal i klubový rekord FC Chelsea.
Petr Čech je také spoluautorem své vlastní autobiografie.Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Petr Čech

Národnost: česká
Datum narození: 20. května 1982
Místo narození: Plzeň

Sdílejte tuto stránku s osobností Petr Čech s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Liturgie? Znáte termín Personifikace? Vzpomněli byste si na význam slova Abázie? Víte, co je to Hydroponie?

Klíčová slova: sport, informace, slovo, kdo je Petr Čech?, význam slova, popis, pojem, wiki, původ slova, přesný výraz, heslo, vysvětlení, Petr Čech, lexikon, termín, co znamená

Pojem Petr Čech je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Petr Čech ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Čech ve Wikimedia Commons

Najít heslo Petr Čech ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Petr Čech v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Čech například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Petr Čech?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Petr Čech? Kdo to byl Petr Čech? Kdy se narodil Petr Čech? Kde se narodil Petr Čech? Petr Čech je v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Petr Čech třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Čech i v jiné kategorii než je sport.