Kdo je to?
Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Petr Čech?

Kdo je to Petr Čech? Stručný životopis

Petr Čech je fotbalista, bývalý český reprezentant. Bývá řazen mezi nejlepší fotbalové brankáře světa. Je také jedním z českých vítězů Ligy mistrů. V anglické Premier League drží rekord v počtu vychytaných čistých kont. Za českou fotbalovou reprezentaci odchytal největší počet zápasů a v počtu vychytaných nul překonal i klubový rekord FC Chelsea.
Petr Čech je také spoluautorem své vlastní autobiografie.Kdo je to Petr Čech? Životopis Petr Čech, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Petr Čech

Národnost: česká
Datum narození: 20. května 1982
Místo narození: Plzeň

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Čech s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Plurál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Erektilní dysfunkce? Vzpomněli byste si na význam slova Aprobace? Víte co je Trdlo?

Klíčová slova: heslo, co je to Petr Čech?, význam slova, význam pojmu, wiki, lexikon, definice, přesný výraz, popis, sport, etymologie, synonymum, význam, popis, přesný význam, informace

Pojem Petr Čech je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Petr Čech ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Petr Čech ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Petr Čech ve Wikislovníku

Hledat termín Petr Čech v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Čech například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Petr Čech?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Petr Čech? Kdo to byl Petr Čech? Kdy se narodil Petr Čech? Kde se narodil Petr Čech? Petr Čech patří do sekce sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Petr Čech například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Čech i v jiné kategorii než je sport.