Kdo je to?
Kdo je Miles Morales? Životopis Miles Morales, osobnosti, slavný člověk z kategorie fikce

Kdo je Miles Morales?

Kdo je Miles Morales? Životopis, informace, biografie, fikce

Miles Morales je fiktivní postavou komiksových příběhů nakladatelství Marvel Comics. Tato postava se poprvé objevila roku 2011 v komixu s názvem Ultimate Fallout #4. Tuto postavu vytvořilo duo Brian Michael Bendis (scenárista) a Sara Pichelli (malířka). Podobenství komixového hrdiny je inspirováno bývalým americkým prezidentem Barackem Obamou a hercem Donaldem Gloverem.
Postava Milese Moralese se začala objevovat ve třetí sérii animovaného seriálu Ultimate Spider-Man (2016). O dva roky později vznikl animovaný film Spider-Man: Paralelní světy (2018). Na rok 2023 a 2024 se připravují další dvě pokračování s názvem Spider-Man: Across the Spider-Verse a Spider-Man: Beyong the Spider – Verse.
Postava Moralese pochází z New Yorku z části Brooklyn. V prvním komixu měl 13 let a narodil se matce původem z Portorika. Miles je afroameričan.
Brian Bendis odešel roku 2018 ke konkurenčnímu DC Comics a ve stejném roce byla série zrušena. Avšak ve stejném roce začala vycházet nová série s názvem Miles Morales: Spider-Man, kterou má na svědomí spisovatel Saladin Ahmed.Kdo je Miles Morales? Životopis Miles Morales, osobnosti, slavný člověk z kategorie fikce

Hlavní informace o osobě Miles Morales

Národnost: americká
Místo narození: Brooklyn, New York, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Miles Morales sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Akcelerometr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Workout? Víte, co je to Žalm? Víte co je Halal?

Klíčová slova: informace, Miles Morales, wiki, osobnosti, životopis, Miles Morales, zajímavosti, wikipedie, vysvětlení, kde se narodil Miles Morales?, popis, biografie, osobnost, národnost, narození, lexikon

Pojem Miles Morales je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Miles Morales ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Miles Morales na Google obrázcích

Vyhledat výraz Miles Morales ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Miles Morales na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miles Morales ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Miles Morales například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miles Morales

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Miles Morales? Kde se narodil Miles Morales? Miles Morales je v sekci Fikce

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Miles Morales řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miles Morales i v jiné kategorii než je fikce.