Kdo je to?
Kdo je Miles Morales? Životopis Miles Morales, osobnosti, slavný člověk z kategorie fikce

Miles Morales

Kdo je Miles Morales? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, fikce

Miles Morales je fiktivní postavou komiksových příběhů nakladatelství Marvel Comics. Tato postava se poprvé objevila roku 2011 v komixu s názvem Ultimate Fallout #4. Tuto postavu vytvořilo duo Brian Michael Bendis (scenárista) a Sara Pichelli (malířka). Podobenství komixového hrdiny je inspirováno bývalým americkým prezidentem Barackem Obamou a hercem Donaldem Gloverem.
Postava Milese Moralese se začala objevovat ve třetí sérii animovaného seriálu Ultimate Spider-Man (2016). O dva roky později vznikl animovaný film Spider-Man: Paralelní světy (2018). Na rok 2023 a 2024 se připravují další dvě pokračování s názvem Spider-Man: Across the Spider-Verse a Spider-Man: Beyong the Spider – Verse.
Postava Moralese pochází z New Yorku z části Brooklyn. V prvním komixu měl 13 let a narodil se matce původem z Portorika. Miles je afroameričan.
Brian Bendis odešel roku 2018 ke konkurenčnímu DC Comics a ve stejném roce byla série zrušena. Avšak ve stejném roce začala vycházet nová série s názvem Miles Morales: Spider-Man, kterou má na svědomí spisovatel Saladin Ahmed.Kdo je Miles Morales? Životopis Miles Morales, osobnosti, slavný člověk z kategorie fikce

Základní údaje o osobě Miles Morales

Národnost: americká
Místo narození: Brooklyn, New York, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Miles Morales s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Grupeto? Víte, co je to Intence? Víte, co je to WTF? Rozumíte pojmu Bandy?

Klíčová slova: osobnosti, narození, wikipedie, životopis, život, informace, zajímavosti, fikce, kde se narodil Miles Morales?, lexikon, fikce, místo narození, vysvětlení, popis, biografie, wiki

Pojem Miles Morales je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Miles Morales v následujících vyhledávačích

Zkusit najít pojem Miles Morales ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Miles Morales ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Miles Morales na Youtube

Hledat výraz Miles Morales ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Miles Morales ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Miles Morales například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miles Morales

Teď už víte Kdo je to Miles Morales? Kde se narodil Miles Morales? Miles Morales je v sekci Fikce

Kategorie fikce, stroj času velký, miles Morales, ilustrační obrázek

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Miles Morales řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miles Morales i v jiné kategorii než je fikce.