Kdo je to?
Kdo je to Buddy? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buddy? Lidé, vztahy

Kdo je to Buddy?

Jaký je význam slova Buddy? Co to znamená?

Buddy je člověk, který vás na novém pracovišti zasvětí do fungování, chodu a vztahů ve firmě. Často se uvádí, že je to parťák v zaměstnání.
Pozici buddyho obvykle vytvářejí velké firmy, často startupy, moderní technologické společnosti či mezinárodní společnosti. Buddy má za úkol nového zaměstnance zařadit do kolektivu a postarat se o to, aby hladce zapadl do chodu firmy. V prvních měsících provádí pracovníka po pracovišti, vysvětluje mu jeho úkoly, seznamuje ho s ostatními kolegy atd. Je někým, na koho se nový zaměstnanec může vždy obrátit.Kdo je to Buddy? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buddy? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Buddy sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Okamžitá platba? Pamatujete si definici pojmu Tvořivost? Znáte termín Happening? Vzpomněli byste si co znamená slovo Džambulka?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, odborný výraz, wikipedie, definice, původ slova, heslo, vztahy, vysvětlení, termín, lexikon, pojem, popis, informace, přesný význam, Buddy

Pojem Buddy je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Buddy doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Buddy ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Buddy na Google.cz

Vyhledat termín Buddy ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Buddy ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Buddy na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Buddy například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buddy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Buddy? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buddy? Definice pojmu Buddy se nachází v sekci Vztahy

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Vztahy.