Kdo je to?
Kdo je to Buddy? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buddy? Lidé, vztahy

Kdo je to Buddy?

Jaký je význam slova Buddy? Co to znamená?

Buddy je člověk, který vás na novém pracovišti zasvětí do fungování, chodu a vztahů ve firmě. Často se uvádí, že je to parťák v zaměstnání.
Pozici buddyho obvykle vytvářejí velké firmy, často startupy, moderní technologické společnosti či mezinárodní společnosti. Buddy má za úkol nového zaměstnance zařadit do kolektivu a postarat se o to, aby hladce zapadl do chodu firmy. V prvních měsících provádí pracovníka po pracovišti, vysvětluje mu jeho úkoly, seznamuje ho s ostatními kolegy atd. Je někým, na koho se nový zaměstnanec může vždy obrátit.Kdo je to Buddy? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buddy? Lidé, vztahy

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Okamžitá platba? Víte co je Vikýř? Znáte termín Hraška? Vzpomněli byste si co označuje výraz Klenba?

Klíčová slova: popis, význam, vztahy, heslo, Buddy, co znamená, etymologie, význam slova, přesný význam, wiki, přesný výraz, Buddy, vysvětlení, wikipedie, informace, slovo

Pojem Buddy je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Buddy v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Buddy na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Buddy ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Buddy ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Buddy v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Buddy na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Buddy například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Buddy, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Buddy? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buddy? Definice pojmu Buddy patří do sekce Vztahy

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vztahy).