Kdo je to?
Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Fendrych?

Kdo je to Martin Fendrych? Stručný životopis

Martin Fendrych je bývalý politik a současný český spisovatel a také novinář. Po studiu na gymnáziu začal studia na VŠ, studium však nedokončil. Až do roku 1989 se živil jako nekvalifikovaný pracovník. Po této době vstoupil do politiky a vykonával funkci náměstka ministra vnitra.
Později působil jako redaktor respektu a v tomto týdeníku se nakrátko stal i šéfredaktorem. V současnosti je možné setkat se s Martinem Fendrychem jako komentátorem deníku Insider a Aktuálně.cz.Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Martin Fendrych

Národnost: česká
Datum narození: 10. ledna 1957
Místo narození: Praha

Tento text (Martin Fendrych) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Editace? Znáte termín Akademický rok? Vzpomněli byste si na význam slova Cytologie? Víte, co je to Chinin?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, informace, význam, formulace, vysvětlení, Martin Fendrych, wiki, přesný význam, slovo, novináři, odborný výraz, definice, heslo, synonymum, co je to Martin Fendrych?

Pojem Martin Fendrych je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Martin Fendrych ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Martin Fendrych ve Wikislovníku

Najít heslo Martin Fendrych na Google.cz

Vyhledat výraz Martin Fendrych ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Fendrych například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Martin Fendrych? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martin Fendrych? Kdo to byl Martin Fendrych? Kdy se narodil Martin Fendrych? Kde se narodil Martin Fendrych? Martin Fendrych je v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Martin Fendrych dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Fendrych i v jiné kategorii než je novináři.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.