Kdo je to?
Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Fendrych?

Kdo je to Martin Fendrych? Stručný životopis

Martin Fendrych je bývalý politik a současný český spisovatel a také novinář. Po studiu na gymnáziu začal studia na VŠ, studium však nedokončil. Až do roku 1989 se živil jako nekvalifikovaný pracovník. Po této době vstoupil do politiky a vykonával funkci náměstka ministra vnitra.
Později působil jako redaktor respektu a v tomto týdeníku se nakrátko stal i šéfredaktorem. V současnosti je možné setkat se s Martinem Fendrychem jako komentátorem deníku Insider a Aktuálně.cz.Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Martin Fendrych

Národnost: česká
Datum narození: 10. ledna 1957
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Martin Fendrych? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Banner? Vzpomněli byste si na význam slova Profylaxe? Vzpomněli byste si na význam slova Baráž? Znáte definici termínu NASA?

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, formulace, wiki, popis, přesný význam, heslo, význam, co je to Martin Fendrych?, Martin Fendrych, synonymum, informace, etymologie, slovo, přesný výraz, původ slova

Pojem Martin Fendrych je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Martin Fendrych ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Martin Fendrych na Youtube

Zkusit najít Martin Fendrych ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Martin Fendrych ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Fendrych například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Martin Fendrych? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Martin Fendrych? Kdo to byl Martin Fendrych? Kdy se narodil Martin Fendrych? Kde se narodil Martin Fendrych? Martin Fendrych se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Martin Fendrych třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Fendrych i v jiné kategorii než je novináři.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.