Kdo je to?
Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Fendrych?

Kdo je to Martin Fendrych? Stručný životopis

Martin Fendrych je bývalý politik a současný český spisovatel a také novinář. Po studiu na gymnáziu začal studia na VŠ, studium však nedokončil. Až do roku 1989 se živil jako nekvalifikovaný pracovník. Po této době vstoupil do politiky a vykonával funkci náměstka ministra vnitra.
Později působil jako redaktor respektu a v tomto týdeníku se nakrátko stal i šéfredaktorem. V současnosti je možné setkat se s Martinem Fendrychem jako komentátorem deníku Insider a Aktuálně.cz.Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Martin Fendrych

Národnost: česká
Datum narození: 10. ledna 1957
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Fendrych? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Editace? Vzpomněli byste si na význam slova Podvojné účetnictví? Vzpomněli byste si na význam slova Cytologie? Znáte definici termínu Rar?

Klíčová slova: přesný význam, slovo, wiki, heslo, definice, kdo to je, informace, význam pojmu, co znamená, Martin Fendrych, termín, popis, formulace, co je to Martin Fendrych?, pojem, původ slova

Pojem Martin Fendrych je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Martin Fendrych zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Martin Fendrych ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Martin Fendrych v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Martin Fendrych ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Fendrych ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Fendrych například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Martin Fendrych?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Fendrych? Kdo to byl Martin Fendrych? Kdy se narodil Martin Fendrych? Kde se narodil Martin Fendrych? Martin Fendrych je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Martin Fendrych například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Fendrych i v jiné kategorii než je novináři.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.