Kdo je to?
Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Fendrych?

Kdo je to Martin Fendrych? Stručný životopis

Martin Fendrych je bývalý politik a současný český spisovatel a také novinář. Po studiu na gymnáziu začal studia na VŠ, studium však nedokončil. Až do roku 1989 se živil jako nekvalifikovaný pracovník. Po této době vstoupil do politiky a vykonával funkci náměstka ministra vnitra.
Později působil jako redaktor respektu a v tomto týdeníku se nakrátko stal i šéfredaktorem. V současnosti je možné setkat se s Martinem Fendrychem jako komentátorem deníku Insider a Aktuálně.cz.Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Martin Fendrych

Národnost: česká
Datum narození: 10. ledna 1957
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Fendrych s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Editace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Minaret? Vzpomněli byste si na význam slova Cytologie? Víte co je Neurologie?

Klíčová slova: definice, kdo je Martin Fendrych?, novináři, přesný význam, termín, odborný výraz, lexikon, Martin Fendrych, wiki, popis, slovo, význam, etymologie, původ slova, přesný výraz, co znamená

Pojem Martin Fendrych je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Martin Fendrych v následujících zdrojích

Zkusit najít Martin Fendrych ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Martin Fendrych ve Wikipedii

Najít výraz Martin Fendrych ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Martin Fendrych na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Fendrych například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Fendrych

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Martin Fendrych? Kdo to byl Martin Fendrych? Kdy se narodil Martin Fendrych? Kde se narodil Martin Fendrych? Martin Fendrych se nachází v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Martin Fendrych např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Fendrych i v jiné kategorii než je novináři.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.