Kdo je to?
Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Fendrych?

Kdo je to Martin Fendrych? Stručný životopis

Martin Fendrych je bývalý politik a současný český spisovatel a také novinář. Po studiu na gymnáziu začal studia na VŠ, studium však nedokončil. Až do roku 1989 se živil jako nekvalifikovaný pracovník. Po této době vstoupil do politiky a vykonával funkci náměstka ministra vnitra.
Později působil jako redaktor respektu a v tomto týdeníku se nakrátko stal i šéfredaktorem. V současnosti je možné setkat se s Martinem Fendrychem jako komentátorem deníku Insider a Aktuálně.cz.Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Martin Fendrych

Národnost: česká
Datum narození: 10. ledna 1957
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Martin Fendrych můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Editace? Znáte pojem Muzeum? Vzpomněli byste si na význam slova Cytologie? Vzpomenete si na definici slova OMG?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, původ slova, kdo je Martin Fendrych?, synonymum, termín, význam slova, odborný výraz, informace, co znamená, popis, přesný výraz, slovo, kdo to je, popis, přesný význam

Pojem Martin Fendrych je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Martin Fendrych ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Martin Fendrych na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Martin Fendrych ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Martin Fendrych ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Fendrych například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Martin Fendrych?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martin Fendrych? Kdo to byl Martin Fendrych? Kdy se narodil Martin Fendrych? Kde se narodil Martin Fendrych? Martin Fendrych patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Martin Fendrych třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Fendrych i v jiné kategorii než je novináři.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.