Kdo je to?
Kdo je Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Martin Fendrych?

Kdo je Martin Fendrych? Životopis, informace, biografie, novináři

Martin Fendrych je bývalý politik a současný český spisovatel a také novinář. Po studiu na gymnáziu začal studia na VŠ, studium však nedokončil. Až do roku 1989 se živil jako nekvalifikovaný pracovník. Po této době vstoupil do politiky a vykonával funkci náměstka ministra vnitra.
Později působil jako redaktor respektu a v tomto týdeníku se nakrátko stal i šéfredaktorem. V současnosti je možné setkat se s Martinem Fendrychem jako komentátorem deníku Insider a Aktuálně.cz.Kdo je Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Martin Fendrych

Národnost: česká
Datum narození: 10. ledna 1957
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Martin Fendrych? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Banner? Znáte pojem ITunes? Vzpomněli byste si na význam slova Úvěr? Vzpomenete si na definici slova Tiráž?

Klíčová slova: kdo je Martin Fendrych?, wikipedie, wiki, Martin Fendrych, osobnosti, život, místo narození, národnost, kde se narodil Martin Fendrych?, popis, novináři, datum narození, narození, informace, zajímavosti, osobnost

Pojem Martin Fendrych je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít heslo Martin Fendrych ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Martin Fendrych na Youtube

Hledat termín Martin Fendrych ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Martin Fendrych ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Martin Fendrych ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Fendrych například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Martin Fendrych? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Martin Fendrych? Kdy se narodil Martin Fendrych? Kde se narodil Martin Fendrych? Martin Fendrych se nachází v sekci Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Martin Fendrych třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Fendrych i v jiné kategorii než je novináři.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.