Kdo je to?
Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Martin Fendrych?

Kdo je to Martin Fendrych? Stručný životopis

Martin Fendrych je bývalý politik a současný český spisovatel a také novinář. Po studiu na gymnáziu začal studia na VŠ, studium však nedokončil. Až do roku 1989 se živil jako nekvalifikovaný pracovník. Po této době vstoupil do politiky a vykonával funkci náměstka ministra vnitra.
Později působil jako redaktor respektu a v tomto týdeníku se nakrátko stal i šéfredaktorem. V současnosti je možné setkat se s Martinem Fendrychem jako komentátorem deníku Insider a Aktuálně.cz.Kdo je to Martin Fendrych? Životopis Martin Fendrych, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Martin Fendrych

Národnost: česká
Datum narození: 10. ledna 1957
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Martin Fendrych se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kapustňák? Znáte termín Infrastruktura? Vzpomněli byste si na význam slova Fibrom? Víte, co je to Celostní medicína?

Klíčová slova: slovo, termín, Martin Fendrych, lexikon, synonymum, popis, definice, kdo je Martin Fendrych?, kdo to je, význam, význam pojmu, přesný význam, informace, etymologie, odborný výraz, původ slova

Pojem Martin Fendrych je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Martin Fendrych ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Fendrych ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Martin Fendrych v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Martin Fendrych ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Fendrych například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Fendrych

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Fendrych? Kdo to byl Martin Fendrych? Kdy se narodil Martin Fendrych? Kde se narodil Martin Fendrych? Martin Fendrych je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Martin Fendrych řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Fendrych i v jiné kategorii než je novináři.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.