Kdo je to?
Kdo je to, byl Tchán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchán? Lidé, vztahy

Kdo je to Tchán?

Jaký je význam slova Tchán? Co to znamená?

Pokud se vdám - ožením, otec mého manžela/ manželky se stane mým tchánem. Já budu jeho snacha/ zeť. S novým svazkem tak každý člověk získá i nové, ačkoliv ne pokrevní příbuzenstvo. O rodinných vztazích se vyprávějí učiněné legendy, zejména pokud jde o tchyně. Ty jsou obecně neoblíbené, neboť muži mají pocit, že se jim příliš pletou do jejich záležitostí, jedná-li se o matku jejich manželky. Pokud je tchyně matkou manžela, pak zase nezřídka "zatápí" své snaše, protože najednou je v životě jejího "chlapečka" jiná žena a tchyně někdy žárlí. O tchánech se obecně nic takového netvrdí, lze tedy usuzovat, že oni nejsou "narušiteli" rodinných vztahů. Zatímco o tchyních existuje bezpočet vtipů včetně černého humoru, o tchánech jich je velice málo, pokud vůbec nějaké.Kdo je to, byl Tchán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchán? Lidé, vztahy

Definici slova Tchán můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Netbook? Znáte definici termínu Litecoin? Pamatujete si definici pojmu Kaki? Pamatujete si definici pojmu Dropbox?

Klíčová slova: co je to Tchán?, formulace, synonymum, význam pojmu, původ slova, kdo je Tchán?, vysvětlení, termín, popis, Tchán, kdo to je, odborný výraz, popis, heslo, definice, informace

Pojem Tchán je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Tchán ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Tchán ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Tchán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Tchán ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tchán například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Tchán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tchán? Kdo to byl Tchán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tchán? Definice pojmu Tchán se nachází v kategorii vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Tchán v jiné sekci než vztahy.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.