Kdo je to?
Kdo je to, byl Tchán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchán? Lidé, vztahy

Kdo je to Tchán?

Jaký je význam slova Tchán? Co to znamená?

Pokud se vdám - ožením, otec mého manžela/ manželky se stane mým tchánem. Já budu jeho snacha/ zeť.Kdo je to, byl Tchán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchán? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Tchán? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem NFC? Víte, co je to Bytový dům? Pamatujete si definici pojmu IQ? Rozumíte pojmu CPU?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Tchán?, kdo to je, Tchán, heslo, odborný výraz, vztahy, definice, informace, wiki, slovo, termín, co znamená, pojem, původ slova, popis

Pojem Tchán je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Tchán zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Tchán ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Tchán ve Wikipedii

Najít pojem Tchán ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Tchán ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tchán například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Tchán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tchán? Kdo to byl Tchán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tchán? Definice pojmu Tchán je v sekci vztahy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Tchán i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.