Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortoped?

Co znamená a jaký je význam slova Ortoped?

Ortoped je lékař specialista, který se zaměřuje na léčení, preventivní péči a rehabilitační péči nemocí či poruch pohybového a podpůrného ústrojí. Léči také zranění tohoto aparátu.
Ortoped je chirurg, který se dále dlouhodobě specializuje v tomto oboru, studuje a prodělává praxi na ortopedických pracovištích a souvisejících odděleních. Může pak pracovat v nemocnici nebo vykonávat samostatnou ambulantní praxi nebo se zúčastňovat konzilií.Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ortoped sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Defragmentace? Vzpomenete si na definici slova Boršč? Znáte definici termínu Obezita? Vzpomněli byste si na význam slova Scopex?

Klíčová slova: lexikon, kdo to je, přesný výraz, slovo, heslo, vysvětlení, přesný význam, synonymum, význam pojmu, popis, lékařství, Ortoped, kdo je Ortoped?, původ slova, formulace, co znamená

Pojem Ortoped je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Ortoped lze najít v následujících zdrojích

Najít pojem Ortoped v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Ortoped ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ortoped ve Wikimedia Commons

Najít slovo Ortoped ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ortoped například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ortoped

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ortoped? Kdo to byl Ortoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortoped? Definice pojmu Ortoped patří do sekce lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.