Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortoped?

Co znamená a jaký je význam slova Ortoped?

Ortoped je lékař specialista, který se zaměřuje na léčení, preventivní péči a rehabilitační péči nemocí či poruch pohybového a podpůrného ústrojí. Léči také zranění tohoto aparátu.
Ortoped je chirurg, který se dále dlouhodobě specializuje v tomto oboru, studuje a prodělává praxi na ortopedických pracovištích a souvisejících odděleních. Může pak pracovat v nemocnici nebo vykonávat samostatnou ambulantní praxi nebo se zúčastňovat konzilií.Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ortoped sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cider? Vzpomněli byste si co znamená slovo EEG? Znáte definici termínu Kiteboarding? Víte co je Ocílka?

Klíčová slova: informace, termín, přesný výraz, kdo je Ortoped?, wiki, popis, původ slova, co znamená, slovo, vysvětlení, synonymum, etymologie, formulace, heslo, význam slova, význam

Pojem Ortoped je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Ortoped v následujících zdrojích

Hledat frázi Ortoped ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Ortoped ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Ortoped ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Ortoped ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ortoped například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Ortoped, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ortoped? Kdo to byl Ortoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortoped? Definice pojmu Ortoped se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.