Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortoped?

Co znamená a jaký je význam slova Ortoped?

Ortoped je lékař specialista, který se zaměřuje na léčení, preventivní péči a rehabilitační péči nemocí či poruch pohybového a podpůrného ústrojí. Léči také zranění tohoto aparátu.
Ortoped je chirurg, který se dále dlouhodobě specializuje v tomto oboru, studuje a prodělává praxi na ortopedických pracovištích a souvisejících odděleních. Může pak pracovat v nemocnici nebo vykonávat samostatnou ambulantní praxi nebo se zúčastňovat konzilií.Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Ortoped se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Warez? Vzpomenete si na definici slova Spektakulární? Znáte definici termínu Antispam? Vzpomněli byste si na význam slova Carnitin?

Klíčová slova: lékařství, etymologie, lexikon, termín, význam, slovo, přesný význam, pojem, popis, heslo, popis, vysvětlení, původ slova, co znamená, kdo to je, přesný výraz

Pojem Ortoped je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Ortoped ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Ortoped ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Ortoped ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Ortoped v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ortoped například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Ortoped, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ortoped? Kdo to byl Ortoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortoped? Definice pojmu Ortoped je v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.