Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortoped?

Co znamená a jaký je význam slova Ortoped?

Ortoped je lékař specialista, který se zaměřuje na léčení, preventivní péči a rehabilitační péči nemocí či poruch pohybového a podpůrného ústrojí. Léči také zranění tohoto aparátu.
Ortoped je chirurg, který se dále dlouhodobě specializuje v tomto oboru, studuje a prodělává praxi na ortopedických pracovištích a souvisejících odděleních. Může pak pracovat v nemocnici nebo vykonávat samostatnou ambulantní praxi nebo se zúčastňovat konzilií.Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Ortoped s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cider? Vzpomněli byste si na význam slova Gangréna? Znáte definici termínu Kiteboarding? Znáte definici termínu Multitasking?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, popis, definice, odborný výraz, slovo, lékařství, informace, wiki, kdo je Ortoped?, pojem, Ortoped, kdo to je, původ slova, co znamená, význam

Pojem Ortoped je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ortoped zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ortoped ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Ortoped ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Ortoped ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Ortoped na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ortoped například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ortoped

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ortoped? Kdo to byl Ortoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortoped? Definice pojmu Ortoped je v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Ortoped i v jiné sekci než je kategorie lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.