Kdo je to?
Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Kdo je to Ortoped?

Co znamená a jaký je význam slova Ortoped?

Ortoped je lékař specialista, který se zaměřuje na léčení, preventivní péči a rehabilitační péči nemocí či poruch pohybového a podpůrného ústrojí. Léči také zranění tohoto aparátu.
Ortoped je chirurg, který se dále dlouhodobě specializuje v tomto oboru, studuje a prodělává praxi na ortopedických pracovištích a souvisejících odděleních. Může pak pracovat v nemocnici nebo vykonávat samostatnou ambulantní praxi nebo se zúčastňovat konzilií.Kdo je to, byl Ortoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ortoped? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Ortoped? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cider? Rozumíte pojmu Think tank? Znáte definici termínu Kiteboarding? Znáte pojem Couvert?

Klíčová slova: význam slova, termín, wiki, popis, přesný význam, definice, heslo, vysvětlení, pojem, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, lékařství, slovo, informace, význam

Pojem Ortoped je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ortoped

Najít slovo Ortoped ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Ortoped na Google.cz

Hledat pojem Ortoped ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Ortoped na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ortoped například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Ortoped? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ortoped? Kdo to byl Ortoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ortoped? Definice pojmu Ortoped se nachází v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.