Kdo je to?
Kdo je Ondřej Kúdela? Životopis Ondřej Kúdela, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Ondřej Kúdela

Kdo je Ondřej Kúdela? Životopis, informace, biografie, sport

Ondřej Kúdela je profesionální fotbalový obránce. S fotbalem začínal v moravském klubu 1. FC Slovácko, za které si v roce 2005 poprvé zahrál ligový zápas. Po dvou letech v hlavním týmu Slovácka přestoupil do pražské Sparty. Za ni však odehrál pouze šest zápasů a byl poslán hostovat do Kladna. V roce 2009 přešel do Mladé Boleslavi, ve které nakonec vydržel až do roku 2017 a 177 odehraných zápasů svědčí o tom, že byl důležitou oporou. S Mladou Boleslaví v sezónách 2010/11 a 2015/16 vyhrál Český fotbalový pohár. V roce 2017 se měl usadit v Liberci, ale velký zájem o něj projevila Slavia a Kúdela se podruhé stěhoval do Prahy. Dres Slávie obléká dodnes a celkem v něm odehrál 84 zápasů. Působení ve Slavii je velmi úspěšné, protože od přestupu v roce 2018 každý rok slavil ligový titul i vítězství v Poháru FAČR. Díky tomu si zahrál rovněž Ligu mistrů.
Od mládežnických kategorií reprezentuje Českou republiku a v roce 2007 získal stříbrnou medaili z mistrovství světa. Za seniorskou reprezentaci hraje od roku 2019 a celkem odehrál 8 zápasů. Další měl přidat na Mistrovství Evropy, ale nakonec se nemohl zúčastnit. V zápase proti Rangers FC údajně rasisticky nadával Glenu Kamarovi a UEFA rozhodla, že příštích deset zápasů nesmí odehrát. To se týkalo také EURA, na kterém proto nesměl startovat.Kdo je Ondřej Kúdela? Životopis Ondřej Kúdela, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Ondřej Kúdela

Národnost: česká
Datum narození: 26. března 1987
Místo narození: Pitín

Zaujala vás biografie osobnosti Ondřej Kúdela? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Smaženice? Vzpomněli byste si na význam slova Dysfagie? Znáte termín Gradace? Znáte definici termínu Upload?

Klíčová slova: biografie, sport, wiki, národnost, datum narození, místo narození, kdy se narodil Ondřej Kúdela?, Ondřej Kúdela, narození, informace, wikipedie, lexikon, sport, Ondřej Kúdela, kdo je Ondřej Kúdela?, popis

Pojem Ondřej Kúdela je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Ondřej Kúdela

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Kúdela ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Ondřej Kúdela ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Ondřej Kúdela ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Ondřej Kúdela ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ondřej Kúdela ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Kúdela například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Kúdela

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Ondřej Kúdela? Kdy se narodil Ondřej Kúdela? Kde se narodil Ondřej Kúdela? Ondřej Kúdela se nachází v sekci Sport

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Ondřej Kúdela dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Kúdela i v jiné kategorii než je sport.