Kdo je to?
Kdo je Ondřej Kúdela? Životopis Ondřej Kúdela, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Ondřej Kúdela?

Kdo je Ondřej Kúdela? Životopis, informace, biografie, sport

Ondřej Kúdela je profesionální fotbalový obránce. S fotbalem začínal v moravském klubu 1. FC Slovácko, za které si v roce 2005 poprvé zahrál ligový zápas. Po dvou letech v hlavním týmu Slovácka přestoupil do pražské Sparty. Za ni však odehrál pouze šest zápasů a byl poslán hostovat do Kladna. V roce 2009 přešel do Mladé Boleslavi, ve které nakonec vydržel až do roku 2017 a 177 odehraných zápasů svědčí o tom, že byl důležitou oporou. S Mladou Boleslaví v sezónách 2010/11 a 2015/16 vyhrál Český fotbalový pohár. V roce 2017 se měl usadit v Liberci, ale velký zájem o něj projevila Slavia a Kúdela se podruhé stěhoval do Prahy. Dres Slávie obléká dodnes a celkem v něm odehrál 84 zápasů. Působení ve Slavii je velmi úspěšné, protože od přestupu v roce 2018 každý rok slavil ligový titul i vítězství v Poháru FAČR. Díky tomu si zahrál rovněž Ligu mistrů.
Od mládežnických kategorií reprezentuje Českou republiku a v roce 2007 získal stříbrnou medaili z mistrovství světa. Za seniorskou reprezentaci hraje od roku 2019 a celkem odehrál 8 zápasů. Další měl přidat na Mistrovství Evropy, ale nakonec se nemohl zúčastnit. V zápase proti Rangers FC údajně rasisticky nadával Glenu Kamarovi a UEFA rozhodla, že příštích deset zápasů nesmí odehrát. To se týkalo také EURA, na kterém proto nesměl startovat.Kdo je Ondřej Kúdela? Životopis Ondřej Kúdela, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Ondřej Kúdela

Národnost: česká
Datum narození: 26. března 1987
Místo narození: Pitín

Sdílejte tuto stránku s osobností Ondřej Kúdela s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Kružidlo? Vzpomenete si na definici slova Široká koalice? Znáte termín Baroko? Vzpomněli byste si na význam slova Sledge hokej?

Klíčová slova: lexikon, národnost, vysvětlení, osobnost, zajímavosti, sport, Ondřej Kúdela, Ondřej Kúdela, osobnosti, wikipedie, kdo je Ondřej Kúdela?, kde se narodil Ondřej Kúdela?, místo narození, informace, život, sport

Pojem Ondřej Kúdela je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Ondřej Kúdela ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Ondřej Kúdela ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Ondřej Kúdela ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Ondřej Kúdela ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Ondřej Kúdela ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Kúdela například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Kúdela?

Nyní již víte Kdo je to Ondřej Kúdela? Kdy se narodil Ondřej Kúdela? Kde se narodil Ondřej Kúdela? Ondřej Kúdela se nachází v kategorii Sport

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Ondřej Kúdela dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Kúdela i v jiné kategorii než je sport.