Kdo je to?
Kdo je to Miroslava Němcová? Životopis Miroslava Němcová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslava Němcová?

Kdo je to Miroslava Němcová? Stručný životopis

Miroslava Němcová je politička, členka Občanské demokratické strany. Vykonává funkci poslankyně Poslanecké sněmovny PČR, byla místopředsedkyní, 1.místopředsedkyní i předsedkyní Poslanecké sněmovny. V ODS zastávala funkci 1. místopředsedkyně i předsedkyně.
Miroslava Němcová pracovala jako referentka Českého statistického úřadu a byla majitelkou knihkupectví.Kdo je to Miroslava Němcová? Životopis Miroslava Němcová, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Miroslava Němcová

Národnost: česká
Datum narození: 17. listopadu 1952
Místo narození: Nové Město na Moravě

Líbí se stručný životopis s osobou Miroslava Němcová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova EEG? Znáte definici termínu Dvojhláska? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čirok? Pamatujete si definici pojmu 3G modem?

Klíčová slova: Miroslava Němcová, kdo to je, formulace, synonymum, etymologie, co je to Miroslava Němcová?, přesný význam, wiki, informace, popis, význam pojmu, co znamená, popis, význam slova, slovo, pojem

Pojem Miroslava Němcová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Miroslava Němcová ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Miroslava Němcová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miroslava Němcová ve Wikimedia Commons

Najít pojem Miroslava Němcová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslava Němcová například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslava Němcová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miroslava Němcová? Kdo to byl Miroslava Němcová? Kdy se narodil Miroslava Němcová? Kde se narodil Miroslava Němcová? Miroslava Němcová je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Miroslava Němcová řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslava Němcová i v jiné kategorii než je politici.