Kdo je to?
Kdo je to Miroslava Němcová? Životopis Miroslava Němcová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslava Němcová?

Kdo je to Miroslava Němcová? Stručný životopis

Miroslava Němcová je politička, členka Občanské demokratické strany. Vykonává funkci poslankyně Poslanecké sněmovny PČR, byla místopředsedkyní, 1.místopředsedkyní i předsedkyní Poslanecké sněmovny. V ODS zastávala funkci 1. místopředsedkyně i předsedkyně.
Miroslava Němcová pracovala jako referentka Českého statistického úřadu a byla majitelkou knihkupectví.Kdo je to Miroslava Němcová? Životopis Miroslava Němcová, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Miroslava Němcová

Národnost: česká
Datum narození: 17. listopadu 1952
Místo narození: Nové Město na Moravě

Líbí se stručný životopis s osobou Miroslava Němcová? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Mykóza? Znáte termín Karnitin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Větný ekvivalent? Víte, co je to Sklářská píšťala?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, etymologie, lexikon, co je to Miroslava Němcová?, slovo, co znamená, kdo to je, přesný význam, kdo je Miroslava Němcová?, heslo, odborný výraz, Miroslava Němcová, popis, pojem, termín

Pojem Miroslava Němcová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Miroslava Němcová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Miroslava Němcová ve Wikipedii

Hledat heslo Miroslava Němcová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Miroslava Němcová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslava Němcová například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Miroslava Němcová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Miroslava Němcová? Kdo to byl Miroslava Němcová? Kdy se narodil Miroslava Němcová? Kde se narodil Miroslava Němcová? Miroslava Němcová je v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Miroslava Němcová dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslava Němcová i v jiné kategorii než je politici.