Kdo je to?
Kdo je to Miroslava Němcová? Životopis Miroslava Němcová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslava Němcová?

Kdo je to Miroslava Němcová? Stručný životopis

Miroslava Němcová je politička, členka Občanské demokratické strany. Vykonává funkci poslankyně Poslanecké sněmovny PČR, byla místopředsedkyní, 1.místopředsedkyní i předsedkyní Poslanecké sněmovny. V ODS zastávala funkci 1. místopředsedkyně i předsedkyně.
Miroslava Němcová pracovala jako referentka Českého statistického úřadu a byla majitelkou knihkupectví.Kdo je to Miroslava Němcová? Životopis Miroslava Němcová, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Miroslava Němcová

Národnost: česká
Datum narození: 17. listopadu 1952
Místo narození: Nové Město na Moravě

Zaujala vás biografie osobnosti Miroslava Němcová? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova EEG? Víte co je Schodek rozpočtu? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čirok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Copyright?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, lexikon, význam, popis, informace, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, heslo, význam slova, popis, Miroslava Němcová, slovo, přesný význam, synonymum

Pojem Miroslava Němcová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Miroslava Němcová lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Miroslava Němcová ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Miroslava Němcová ve Wikipedii

Hledat termín Miroslava Němcová na Google.cz

Hledat videa s názvem Miroslava Němcová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslava Němcová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Miroslava Němcová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Miroslava Němcová? Kdo to byl Miroslava Němcová? Kdy se narodil Miroslava Němcová? Kde se narodil Miroslava Němcová? Miroslava Němcová se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Miroslava Němcová dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslava Němcová i v jiné kategorii než je politici.