Kdo je to?
Kdo je to Miroslava Němcová? Životopis Miroslava Němcová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Miroslava Němcová?

Kdo je to Miroslava Němcová? Stručný životopis

Miroslava Němcová je politička, členka Občanské demokratické strany. Vykonává funkci poslankyně Poslanecké sněmovny PČR, byla místopředsedkyní, 1.místopředsedkyní i předsedkyní Poslanecké sněmovny. V ODS zastávala funkci 1. místopředsedkyně i předsedkyně.
Miroslava Němcová pracovala jako referentka Českého statistického úřadu a byla majitelkou knihkupectví.Kdo je to Miroslava Němcová? Životopis Miroslava Němcová, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Miroslava Němcová

Národnost: česká
Datum narození: 17. listopadu 1952
Místo narození: Nové Město na Moravě

Tento text (Miroslava Němcová) můžete samozřejmě sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Mykóza? Znáte pojem Specifický symbol? Vzpomněli byste si co znamená slovo Větný ekvivalent? Vzpomenete si na definici slova Gurmar?

Klíčová slova: kdo to je, význam slova, původ slova, význam pojmu, pojem, wiki, přesný výraz, kdo je Miroslava Němcová?, definice, co znamená, politici, slovo, co je to Miroslava Němcová?, etymologie, formulace, význam

Pojem Miroslava Němcová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Miroslava Němcová v následujících vyhledávačích

Najít termín Miroslava Němcová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Miroslava Němcová ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Miroslava Němcová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miroslava Němcová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Miroslava Němcová například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miroslava Němcová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miroslava Němcová? Kdo to byl Miroslava Němcová? Kdy se narodil Miroslava Němcová? Kde se narodil Miroslava Němcová? Miroslava Němcová je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Miroslava Němcová dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miroslava Němcová i v jiné kategorii než je politici.