Kdo je to?
Kdo je to Krysa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Krysa? Lidé, hanlivé

Krysa

Jaký je význam slova Krysa? Co to znamená?

Krysa je hanlivé pojmenování pro člověka, který je bezcharakterní, bezpáteřní. Je to člověk, jež dokáže v nečekanou chvíli zlým oplatit laskavost druhých. Krysy se také říká lidem ve vězení. Tváří se jako kamarádi a přitom jsou práskači, kteří udají své spoluvězně, donášejí informace. „Krysa“ je také pojmenování pro přeběhlíka, člověka, který spolupracuje pro dvě mafie, organizace, vlády, strany. Chtějí z toho mít svůj prospěch.
Krysa je v zoologii pojmenování pro hlodavce potkani, krysy, myši, činčily, křečci.
Podobná synonyma pro slovo krysa jsou udavač, práskač, sketa, bonzák.


Kdo je to Krysa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Krysa? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Krysa s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Rýma? Znáte definici termínu Ratan? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bivak? Pamatujete si definici pojmu Plná penze?

Klíčová slova: heslo, co znamená, wikipedie, lexikon, Krysa, informace, popis, termín, význam slova, přesný výraz, etymologie, pojem, přesný výraz, hanlivé, synonymum, formulace

Pojem Krysa je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Krysa zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Krysa na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Krysa na Google.cz

Zkusit najít výraz Krysa ve Wikipedii

Hledat pojem Krysa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Krysa ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Krysa například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Krysa, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Krysa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krysa? Definice pojmu Krysa se nachází v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste najít informace výraz, termín, heslo, výrazřekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Krysa i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.