Kdo je to?
Kdo je to Parkurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Parkurista? Lidé, sport

Kdo je to Parkurista?

Jaký je význam slova Parkurista? Co to znamená?

Parkour je sport obvykle provozovaný v městském prostředí a spočívající v efektivním překonávání překážek pomocí přeskoků, lezení, akrobacie atd. Jde o specifický až umělecký způsob zdolávání jak přírodních (stromy, větve, kameny, voda...) překážek, tak těch městských (zábradlí, schody, betonové zábrany...) .
S parkourem je spojována určitá životní filozofie - svoboda pohybu, efektivní využití energie, snaha o dosažení dokonalosti pohybu.
Jde o moderní sport, který vznikl na konci 20. století ve Francii. V posledních letech se parkour pomalu začíná profesionalizovat a začínají vznikat oficiální parkourové soutěže.Kdo je to Parkurista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Parkurista? Lidé, sport

Budeme rádi, pokud budete definici slova Parkurista sdílet s dalšími osobami na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Astrologie? Rozumíte pojmu Ostrov? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trekové kolo? Znáte pojem Stav nebezpečí?

Klíčová slova: Parkurista, slovo, vysvětlení, termín, sport, sport, přesný význam, pojem, význam, význam pojmu, přesný výraz, heslo, synonymum, popis, původ slova, odborný výraz

Pojem Parkurista je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Parkurista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Parkurista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Parkurista na Youtube

Zkusit najít termín Parkurista ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Parkurista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Parkurista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Parkurista například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Parkurista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Parkurista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Parkurista? Definice pojmu Parkurista patří do sekce Sport

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, text, termín, pojem například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport).