Kdo je to?
Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Melancholik?

Jaký je význam slova Melancholik? Co to znamená?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Melancholik s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Bašavel? Rozumíte pojmu Cenný papír? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kdoule? Znáte pojem Zápustka?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, Melancholik, termín, kdo to je, pojem, synonymum, co znamená, co je to Melancholik?, lexikon, kdo je Melancholik?, odborný výraz, význam, informace, slovo, popis

Pojem Melancholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Melancholik ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Melancholik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Melancholik ve Wikislovníku

Najít heslo Melancholik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Melancholik například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Melancholik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Melancholik? Kdo to byl Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik je v kategorii psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Melancholik i v jiné kategorii než je sekce psychologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.