Kdo je to?
Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Melancholik? Lidé, psychologie

Melancholik

Jaký je význam slova Melancholik? Co to znamená?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Melancholik? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Melancholik? Pak se podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Arogance? Znáte definici termínu Mošus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Civilizace? Pamatujete si definici pojmu Leasing?

Klíčová slova: slovo, termín, původ slova, přesný význam, etymologie, heslo, Melancholik, odborný výraz, popis, psychologie, informace, psychologie, formulace, pojem, vysvětlení, definice

Pojem Melancholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Melancholik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Melancholik na Google obrázcích

Najít termín Melancholik ve vyhledávači Qwant

Najít termín Melancholik ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Melancholik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Melancholik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Melancholik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik je v kategorii Psychologie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.