Kdo je to?
Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Melancholik? Lidé, psychologie

Melancholik

Co znamená a jaký je význam slova Melancholik?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Melancholik? Lidé, psychologie

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Katarze? Vzpomněli byste si na význam slova Quinoa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Citadela? Znáte definici termínu Sloka?

Klíčová slova: psychologie, informace, popis, slovo, wikipedie, význam pojmu, lexikon, synonymum, etymologie, přesný výraz, význam slova, význam, vysvětlení, psychologie, termín, Melancholik

Pojem Melancholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Melancholik ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Melancholik na Youtube

Hledat heslo Melancholik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Melancholik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Melancholik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Melancholik například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Melancholik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě nyní již víte Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik je v kategorii Psychologie

Kategorie psychologie, azurové oko, melancholik, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Vyzkoušejte nalézt informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Psychologie).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.