Kdo je to?
Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Melancholik?

Jaký je význam slova Melancholik? Co to znamená?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Melancholik s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Burčák? Vzpomněli byste si co označuje výraz Brucelóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz eBay? Znáte termín Cikorka?

Klíčová slova: Melancholik, význam, přesný výraz, kdo je Melancholik?, popis, formulace, pojem, původ slova, termín, popis, kdo to je, co znamená, slovo, wiki, význam pojmu, význam slova

Pojem Melancholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Melancholik ve Wikipedii

Najít termín Melancholik ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Melancholik ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Melancholik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Melancholik například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Melancholik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Melancholik? Kdo to byl Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik je v sekci psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci psychologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.