Kdo je to?
Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Melancholik?

Jaký je význam slova Melancholik? Co to znamená?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Melancholik? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu XBox? Znáte pojem UPS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tofu? Vzpomenete si na definici slova Pyramida?

Klíčová slova: význam slova, popis, kdo to je, lexikon, význam pojmu, synonymum, přesný význam, wiki, pojem, kdo je Melancholik?, psychologie, termín, informace, význam, Melancholik, odborný výraz

Pojem Melancholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Melancholik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Melancholik ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Melancholik na Youtube

Hledat frázi Melancholik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Melancholik například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Melancholik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Melancholik? Kdo to byl Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik patří do sekce psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Melancholik i v jiné sekci než je kategorie psychologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.