Kdo je to?
Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Melancholik?

Jaký je význam slova Melancholik? Co to znamená?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Tento text (Melancholik) můžete sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Báje? Vzpomněli byste si na význam slova Koleda? Víte, co je to Suchý beton? Znáte pojem Lustrační osvědčení?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, význam, přesný význam, wiki, kdo je Melancholik?, definice, přesný výraz, význam slova, synonymum, popis, heslo, co je to Melancholik?, formulace, termín

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Melancholik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Melancholik? Kdo to byl Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik je v kategorii psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v psychologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.