Kdo je to?
Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Melancholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Melancholik?

Jaký je význam slova Melancholik? Co to znamená?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Melancholik? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Melancholik s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu XBox? Vzpomněli byste si co označuje výraz Purismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Franchising? Znáte termín Lapačka?

Klíčová slova: původ slova, definice, Melancholik, wiki, význam pojmu, slovo, informace, formulace, heslo, psychologie, wikipedie, etymologie, význam slova, přesný význam, význam, lexikon

Pojem Melancholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Melancholik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Melancholik ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Melancholik ve Wikipedii

Vyhledat slovo Melancholik ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Melancholik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Melancholik například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Melancholik

Právě jste zjistili Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik je v sekci Psychologie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme taktéž hledat pojem, slovo, termín, definici například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Melancholik i v jiné sekci než je kategorie psychologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.