Kdo je to?
Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Melancholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Melancholik?

Jaký je význam slova Melancholik? Co to znamená?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Melancholik? Lidé, psychologie

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu XBox? Vzpomněli byste si co označuje výraz Debaras? Vzpomněli byste si co označuje výraz HIV? Znáte termín Dualita?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, lexikon, popis, význam slova, pojem, slovo, psychologie, vysvětlení, informace, wikipedie, heslo, definice, termín, psychologie, Melancholik

Pojem Melancholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít heslo Melancholik ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Melancholik ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Melancholik ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Melancholik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Melancholik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Melancholik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Melancholik, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik patří do kategorie Psychologie

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než psychologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.