Kdo je to?
Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Melancholik?

Jaký je význam slova Melancholik? Co to znamená?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Melancholik? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu XBox? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tofu? Znáte termín DNS?

Klíčová slova: lexikon, co je to Melancholik?, kdo je Melancholik?, význam slova, odborný výraz, definice, wiki, původ slova, popis, termín, význam, pojem, slovo, význam pojmu, popis, kdo to je

Pojem Melancholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Melancholik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Melancholik ve Wikipedii

Hledat frázi Melancholik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Melancholik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Melancholik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Melancholik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Melancholik? Kdo to byl Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik je v kategorii psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.