Kdo je to?
Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Kdo je to Melancholik?

Jaký je význam slova Melancholik? Co to znamená?

Melancholik je označení pro představitele jednoho z druhů temperamentu. Jedná se o labilního introverta. Melancholik bývá člověk vážný až pesimistický, většinou není společenský a příliš se neprojevuje. Má potíže s přizpůsobením a bývá často přecitlivělý. Nad věcmi se důkladně zamýšlí a často se k různým prožitkům zpětně vrací, i když to nedává najevo.
Je nejistý a může trpět depresemi. Je na sebe náročný a vyžaduje vše v perfektním stavu a provedení. Cení si inteligenci a duševní činnost. Je přemýšlivý, vše plánuje do detailu a také rád pomáhá.Kdo je to, byl Melancholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Melancholik? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Melancholik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Bašavel? Vzpomněli byste si na význam slova Antivirus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kdoule? Znáte definici termínu CPU?

Klíčová slova: popis, původ slova, termín, význam, přesný význam, wiki, vysvětlení, co je to Melancholik?, pojem, význam slova, odborný výraz, význam pojmu, Melancholik, formulace, informace, popis

Pojem Melancholik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Melancholik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Melancholik ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Melancholik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Melancholik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Melancholik například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Melancholik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Melancholik? Kdo to byl Melancholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Melancholik? Definice pojmu Melancholik se nachází v sekci psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Melancholik hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.