Kdo je to?
Kdo je Katka Brzobohatá? Životopis Katka Brzobohatá, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Katka Brzobohatá

Kdo je Katka Brzobohatá? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Zpěvačka Katka Brzobohatá, členka hudební skupiny Holki se narodila 7. května 1982 v Brandýse nad Labem. V pouhých deseti letech vystupovala v muzikálu Bídníci. Vystudovala Pražskou konzervatoř, kde se věnovala oboru populární zpěv. Od roku 1999 je členkou dívčí hudební skupiny Holki.
Hudební skupina Holki fungovala mezi lety 1999 a 2003. Tedy poměrně krátkou dobu. Stihly však vydat několik alb, přičemž některé písně se hrají v českých rádiích i v současnosti. Původně čtyřčlenná skupina vyhlásila v roce 2008 návrat na hudební scénu. Na pódiích však mohli diváci nadále vidět pouze trio. Z kapely totiž odešla klára Kolomazníková. Upřednostnila totiž sólovou dráhu.
Mezi jejich známá alba patří zejména Pro tebe, Spolu a Vzpomínky zůstanou, na nichž najdete songy jako Jsi senzační, Když mě líbáš, Ve snu se vdávám, Chceš odejít, Odcházím nebo Mám ráda.
Skupina Holki má vlastní merch, který prodává na e-shopu Ruka Hore. Trička a mikiny, které si mohou fanoušci na jejich stránkách pořídit, zdobí nápisy vystřižené z jejich známých písní jako „už mi nevolej“ nebo „jsi senzační“. Mimo to je zde možné najít i výroční CD, které bylo vydáno ku příležitosti dvaceti let od vzniku kapely.
Po třech těhotenstvím a dlouhých měsících kojení se Katka rozhodla pro plastickou operaci prsou. Nechala si vložit implantáty o objemu více než 300 ml. Tento krok si velmi chválí, jelikož jí dokázal pomoci se sebevědomím. Plastickou operaci prsou navíc podstoupily i všechny ostatní členky kapely. Každou z nich však k tomuto rozhodnutí vedly jiné důvody.
Nikola Šobichová se pro tento krok rozhodla stejně jako Katka zejména z estetických důvodů, Radanu Labajovou oproti nim „pod kudlu“ dovedl strach o život. Je totiž nositelkou genu, který výrazně zvyšuje riziko rakoviny prsu. Katka však své zkrášlování zvětšením poprsí neskončila. V roce 2023 podstoupila další plastickou operaci. Tentokrát si nechala upravit oční víčka
Katka je maminkou tří dětí. Má dvě dcery, Anabel a Lauru, a jednoho syna. Nejmladší potomek se zpěvačce narodil v říjnu 2018. Otcem dětí je zpěvaččin partner je bývalý hokejový útočník David Švagrovský, který za svou plodnou kariéru vystřídal mnoho českých klubů včetně Litoměřic, Pardubic, Hradce Králové, Berouna, Brna, Pražské Sparty aj. Kromě toho si však zahrál také v zámoří. Na led se postavil v dresu Dan Diego Gulls, Albany River Rats nebo Seattle Thunderbirds.
V současné době mohou posluchači Katku pravidelně potkávat v nočních jukeboxech z neděle na pondělí.



Kdo je Katka Brzobohatá? Životopis Katka Brzobohatá, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Katka Brzobohatá

Národnost: česká
Datum narození: 7. května 1982
Místo narození: Brandýs nad Labem

Tento text (Katka Brzobohatá) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Autorita? Víte co je Mrakodrap? Znáte termín Okamžitá platba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Monarchie?

Klíčová slova: popis, kde se narodila Katka Brzobohatá?, narození, životopis, kdo je Katka Brzobohatá?, vysvětlení, zajímavosti, hudba, kdy se narodila Katka Brzobohatá?, biografie, lexikon, wiki, Katka Brzobohatá, osobnosti, život, národnost

Pojem Katka Brzobohatá je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Katka Brzobohatá ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Katka Brzobohatá ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Katka Brzobohatá ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Katka Brzobohatá ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Katka Brzobohatá na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Katka Brzobohatá například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Katka Brzobohatá? Stručná biografie

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Katka Brzobohatá? Kdy se narodila Katka Brzobohatá? Kde se narodila Katka Brzobohatá? Katka Brzobohatá patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, zářivé zlaté housle, katka Brzobohatá, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Katka Brzobohatá kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Katka Brzobohatá i v jiné kategorii než je hudba.