Kdo je to?
Kdo je to, byl Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yetti? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Yetti?

Jaký je význam slova Yetti? Co to znamená?

Yetti je název dvounohého tvora, lidem podobného primáta, jehož domovem by měl být Himaláj. Jedná se o stvoření, které nikdy nebylo naprosto spolehlivě vědecky zdokumentováno a jeho existence stále není považována za prokázanou. Podle blíže neurčených popisů je yetti vysoký (cca 2 a půl metru) a je značně zarostlý chlupy tak, že připomíná pravěkého člověka.
Označení pro tuto bytost pochází od šerpů, kteří tvrdí, že yettiho nejen viděli, ale rozeznávají i jeho tři formy - menší, velkou a obrovskou. Existence je sice zpochybňována, ale není ni vyloučena. Podobně definovaní tvorové se vyskytují i v jiných místech světa - Amerika, Austrálie, Čína, Kavkaz a další.Kdo je to, byl Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yetti? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Yetti můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kapary? Rozumíte pojmu Rotunda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hrdinství? Znáte pojem Daňová evidence?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, heslo, slovo, význam pojmu, kdo je Yetti?, informace, formulace, odborný výraz, termín, nadpřirozené, co je to Yetti?, vysvětlení, kdo to je, přesný význam, původ slova

Pojem Yetti je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Yetti

Hledat slovo Yetti ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Yetti ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Yetti ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Yetti ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Yetti například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Yetti? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Yetti? Kdo to byl Yetti? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yetti? Definice pojmu Yetti se nachází v kategorii nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.