Kdo je to?
Kdo je to, byl Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yetti? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Yetti?

Jaký je význam slova Yetti? Co to znamená?

Yetti je název dvounohého tvora, lidem podobného primáta, jehož domovem by měl být Himaláj. Jedná se o stvoření, které nikdy nebylo naprosto spolehlivě vědecky zdokumentováno a jeho existence stále není považována za prokázanou. Podle blíže neurčených popisů je yetti vysoký (cca 2 a půl metru) a je značně zarostlý chlupy tak, že připomíná pravěkého člověka.
Označení pro tuto bytost pochází od šerpů, kteří tvrdí, že yettiho nejen viděli, ale rozeznávají i jeho tři formy - menší, velkou a obrovskou. Existence je sice zpochybňována, ale není ni vyloučena. Podobně definovaní tvorové se vyskytují i v jiných místech světa - Amerika, Austrálie, Čína, Kavkaz a další.



Kdo je to, byl Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yetti? Lidé, nadpřirozené

Zaujalo vás slovo, termín Yetti? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Ančovička? Znáte definici termínu Jumarování? Vzpomněli byste si co znamená slovo Balada? Pamatujete si definici pojmu Větný celek?

Klíčová slova: termín, přesný výraz, původ slova, vysvětlení, informace, odborný výraz, význam, nadpřirozené, význam slova, wiki, lexikon, heslo, přesný význam, definice, kdo je Yetti?, slovo

Pojem Yetti je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Yetti

Hledat heslo Yetti ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Yetti ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Yetti ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Yetti na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Yetti například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Yetti, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Yetti? Kdo to byl Yetti? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yetti? Definice pojmu Yetti se nachází v sekci nadpřirozené. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Yetti i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.