Kdo je to?
Kdo je to Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Yetti? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Yetti?

Jaký je význam slova Yetti? Co to znamená?

Yetti je název dvounohého tvora, lidem podobného primáta, jehož domovem by měl být Himaláj. Jedná se o stvoření, které nikdy nebylo naprosto spolehlivě vědecky zdokumentováno a jeho existence stále není považována za prokázanou. Podle blíže neurčených popisů je yetti vysoký (cca 2 a půl metru) a je značně zarostlý chlupy tak, že připomíná pravěkého člověka.
Označení pro tuto bytost pochází od šerpů, kteří tvrdí, že yettiho nejen viděli, ale rozeznávají i jeho tři formy - menší, velkou a obrovskou. Existence je sice zpochybňována, ale není ni vyloučena. Podobně definovaní tvorové se vyskytují i v jiných místech světa - Amerika, Austrálie, Čína, Kavkaz a další.Kdo je to Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Yetti? Lidé, nadpřirozené

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Ančovička? Víte, co je to Voluntarismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zlatý standard? Rozumíte pojmu Tanin?

Klíčová slova: význam, heslo, přesný význam, nadpřirozené, slovo, pojem, wiki, synonymum, termín, přesný výraz, Yetti, původ slova, wikipedie, význam pojmu, informace, nadpřirozené

Pojem Yetti je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít pojem Yetti ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Yetti ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Yetti ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Yetti ve Wikislovníku

Najít termín Yetti na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Yetti například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Yetti

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Yetti? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yetti? Definice pojmu Yetti se nachází v kategorii Nadpřirozené

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie nadpřirozené.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.