Kdo je to?
Kdo je to, byl Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yetti? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Yetti?

Jaký je význam slova Yetti? Co to znamená?

Yetti je název dvounohého tvora, lidem podobného primáta, jehož domovem by měl být Himaláj. Jedná se o stvoření, které nikdy nebylo naprosto spolehlivě vědecky zdokumentováno a jeho existence stále není považována za prokázanou. Podle blíže neurčených popisů je yetti vysoký (cca 2 a půl metru) a je značně zarostlý chlupy tak, že připomíná pravěkého člověka.
Označení pro tuto bytost pochází od šerpů, kteří tvrdí, že yettiho nejen viděli, ale rozeznávají i jeho tři formy - menší, velkou a obrovskou. Existence je sice zpochybňována, ale není ni vyloučena. Podobně definovaní tvorové se vyskytují i v jiných místech světa - Amerika, Austrálie, Čína, Kavkaz a další.Kdo je to, byl Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yetti? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Yetti můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Ančovička? Víte co je CNG? Vzpomněli byste si co znamená slovo Balada? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gesce?

Klíčová slova: Yetti, co znamená, heslo, formulace, význam, wiki, pojem, přesný význam, odborný výraz, definice, původ slova, co je to Yetti?, synonymum, informace, význam slova, slovo

Pojem Yetti je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Yetti

Hledat videa s názvem Yetti na Youtube

Hledat termín Yetti v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Yetti ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Yetti ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Yetti například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Yetti

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Yetti? Kdo to byl Yetti? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yetti? Definice pojmu Yetti patří do sekce nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.