Kdo je to?
Kdo je to, byl Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yetti? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Yetti?

Jaký je význam slova Yetti? Co to znamená?

Yetti je název dvounohého tvora, lidem podobného primáta, jehož domovem by měl být Himaláj. Jedná se o stvoření, které nikdy nebylo naprosto spolehlivě vědecky zdokumentováno a jeho existence stále není považována za prokázanou. Podle blíže neurčených popisů je yetti vysoký (cca 2 a půl metru) a je značně zarostlý chlupy tak, že připomíná pravěkého člověka.
Označení pro tuto bytost pochází od šerpů, kteří tvrdí, že yettiho nejen viděli, ale rozeznávají i jeho tři formy - menší, velkou a obrovskou. Existence je sice zpochybňována, ale není ni vyloučena. Podobně definovaní tvorové se vyskytují i v jiných místech světa - Amerika, Austrálie, Čína, Kavkaz a další.Kdo je to, byl Yetti? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yetti? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Yetti) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kapary? Vzpomněli byste si co označuje výraz Reality show? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hrdinství? Znáte termín Lupénka?

Klíčová slova: popis, lexikon, kdo je Yetti?, přesný význam, formulace, Yetti, přesný výraz, slovo, wiki, synonymum, pojem, odborný výraz, termín, etymologie, popis, informace

Pojem Yetti je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Yetti v následujících vyhledávačích

Hledat termín Yetti ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Yetti ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Yetti ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Yetti ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Yetti například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Yetti, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Yetti? Kdo to byl Yetti? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yetti? Definice pojmu Yetti je v kategorii nadpřirozené. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Yetti i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.