Kdo je to?
Kdo je to, byl Ichtyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ichtyl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ichtyl?

Jaký je význam slova Ichtyl? Co to znamená?

Ichtyl označuje podivínského jedince, tedy člověka nezvykle vypadajícího a chovajícího se neočekávaně. Může být i psychicky nemocný nebo se pohybovat na hranici psychiatrické diagnózy, blízko paranoidního chování či obsese.
Výraz ichtyl se často používá i jako nadávka, hanlivý výraz pro označení člověka mdlého rozumu. Název pochází z řečtiny, ichtos je ryba, což může naznačovat souvislost právě s nadávkou.


Kdo je to, byl Ichtyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ichtyl? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Ichtyl? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Warez? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hydrops žlučníku? Pamatujete si definici pojmu Linon? Znáte termín Věrnost?

Klíčová slova: kdo je Ichtyl?, popis, kdo to je, definice, synonymum, přesný význam, lexikon, vysvětlení, hanlivé, informace, Ichtyl, formulace, pojem, odborný výraz, co je to Ichtyl?, slovo

Pojem Ichtyl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ichtyl ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Ichtyl ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Ichtyl ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ichtyl na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ichtyl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ichtyl

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ichtyl? Kdo to byl Ichtyl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ichtyl? Definice pojmu Ichtyl patří do sekce hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Ichtyl i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.