Kdo je to?
Kdo je to, byl Ichtyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ichtyl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ichtyl?

Jaký je význam slova Ichtyl? Co to znamená?

Ichtyl označuje podivínského jedince, tedy člověka nezvykle vypadajícího a chovajícího se neočekávaně. Může být i psychicky nemocný nebo se pohybovat na hranici psychiatrické diagnózy, blízko paranoidního chování či obsese.
Výraz ichtyl se často používá i jako nadávka, hanlivý výraz pro označení člověka mdlého rozumu. Název pochází z řečtiny, ichtos je ryba, což může naznačovat souvislost právě s nadávkou.


Kdo je to, byl Ichtyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ichtyl? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Ichtyl? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pohanka? Víte co je Požární sport? Pamatujete si definici pojmu Biopsie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epitaf?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, kdo je Ichtyl?, lexikon, co je to Ichtyl?, popis, definice, význam pojmu, formulace, popis, wiki, význam, původ slova, význam slova, Ichtyl, heslo

Pojem Ichtyl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Ichtyl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Ichtyl na Google.cz

Hledat frázi Ichtyl ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Ichtyl ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ichtyl například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Ichtyl, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ichtyl? Kdo to byl Ichtyl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ichtyl? Definice pojmu Ichtyl je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Ichtyl i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.