Kdo je to?
Kdo je to, byl Ichtyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ichtyl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ichtyl?

Jaký je význam slova Ichtyl? Co to znamená?

Ichtyl označuje podivínského jedince, tedy člověka nezvykle vypadajícího a chovajícího se neočekávaně. Může být i psychicky nemocný nebo se pohybovat na hranici psychiatrické diagnózy, blízko paranoidního chování či obsese.
Výraz ichtyl se často používá i jako nadávka, hanlivý výraz pro označení člověka mdlého rozumu. Název pochází z řečtiny, ichtos je ryba, což může naznačovat souvislost právě s nadávkou.Kdo je to, byl Ichtyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ichtyl? Lidé, hanlivé

Tento text (Ichtyl) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Valuta? Znáte pojem Occamova břitva? Pamatujete si definici pojmu Lyrika? Vzpomenete si na definici slova Epika?

Klíčová slova: kdo je Ichtyl?, odborný výraz, synonymum, význam pojmu, kdo to je, pojem, popis, přesný význam, termín, etymologie, Ichtyl, informace, formulace, popis, slovo, co znamená

Pojem Ichtyl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Ichtyl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Ichtyl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Ichtyl ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Ichtyl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ichtyl například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ichtyl

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ichtyl? Kdo to byl Ichtyl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ichtyl? Definice pojmu Ichtyl je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ichtyl v jiné sekci než hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.