Kdo je to?
Kdo je to, byl Ichtyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ichtyl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ichtyl?

Jaký je význam slova Ichtyl? Co to znamená?

Ichtyl označuje podivínského jedince, tedy člověka nezvykle vypadajícího a chovajícího se neočekávaně. Může být i psychicky nemocný nebo se pohybovat na hranici psychiatrické diagnózy, blízko paranoidního chování či obsese.
Výraz ichtyl se často používá i jako nadávka, hanlivý výraz pro označení člověka mdlého rozumu. Název pochází z řečtiny, ichtos je ryba, což může naznačovat souvislost právě s nadávkou.Kdo je to, byl Ichtyl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ichtyl? Lidé, hanlivé

Tento text (Ichtyl) můžete sdílet se známými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Zápočet? Vzpomněli byste si na význam slova Cloud? Vzpomněli byste si na význam slova Křišťál? Znáte pojem Dmychadlo?

Klíčová slova: hanlivé, wiki, pojem, slovo, význam pojmu, přesný význam, definice, co znamená, termín, Ichtyl, kdo je Ichtyl?, synonymum, etymologie, původ slova, vysvětlení

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Ichtyl, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ichtyl? Kdo to byl Ichtyl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ichtyl? Definice pojmu Ichtyl je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Ichtyl i v jiné sekci než v hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.