Kdo je to?
Kdo je to, byl IT ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo IT ředitel? Lidé, profese

Kdo je to IT ředitel?

Co znamená a jaký je význam slova IT ředitel?

IT ředitel vede IT oddělení, kde se stará především o tvorbu budoucích strategií, sestavuje systémové požadavky firmy na hardware, software, zabezpečení a strukturu IT. Soustředí se také na sledování rozvoje a nových technologií v oblasti IT a ty analyzuje. Pro svou činnost by měl mít vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu.
IT ředitel se zabývá efektivitou hospodaření a výkon jednotlivých útvarů a analýzou a spolehlivostí informačních systémů. Je reprezentantem firmy, kromě dodavatelů informačních technologií jedná i s dalšími subjekty.Kdo je to, byl IT ředitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo IT ředitel? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem IT ředitel s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Šifon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hmotný majetek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cicer? Víte co je Aktivní uhlí?

Klíčová slova: kdo je IT ředitel?, profese, význam pojmu, heslo, význam, termín, odborný výraz, IT ředitel, pojem, definice, kdo to je, co znamená, přesný výraz, formulace, popis, původ slova

Pojem IT ředitel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem IT ředitel v následujících vyhledávačích

Najít slovo IT ředitel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo IT ředitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín IT ředitel ve Wikislovníku

Hledat pojem IT ředitel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo IT ředitel například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená IT ředitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to IT ředitel? Kdo to byl IT ředitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo IT ředitel? Definice pojmu IT ředitel je v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.