Kdo je to?
Kdo je to Leoš Mareš? Životopis Leoš Mareš, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Leoš Mareš?

Kdo je to Leoš Mareš? Stručný životopis

Leoš Mareš je populární umělec, především moderátor, zpěvák a herec. Již v mládí se věnoval tanci, později studoval na Západočeské univerzitě, ale studium nedokončil. Jako moderátor začínal v pořadu Prásk, později show Talentmania, Česko Slovenská Superstar, uvádí ranní show Evropy 2 a Česko hledá Superstar, hitparádu Eso a další soutěže. Několikrát moderoval také Českého slavíka a Cenu Anděl, byl členem poroty Česko Slovensko má talent.
Byl také účastníkem soutěže StarDance a měl svou talk show. Jako herec se Leoš Mareš objevil ve filmech Jak básníci neztrácejí naději a Jak básníci čekají na zázrak, Všechno nebo nic nebo Muzikanti.Kdo je to Leoš Mareš? Životopis Leoš Mareš, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Leoš Mareš

Národnost: česká
Datum narození: 27. dubna 1976
Místo narození: Beroun

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Leoš Mareš? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Perkál? Víte co je Květná neděle? Vzpomenete si na definici slova Fruktóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Veřejná služba?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, informace, odborný výraz, popis, vysvětlení, wiki, hudba, etymologie, heslo, formulace, Leoš Mareš, význam, význam slova, přesný výraz, pojem

Pojem Leoš Mareš je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Leoš Mareš ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Leoš Mareš na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Leoš Mareš ve Wikimedia Commons

Najít pojem Leoš Mareš na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Leoš Mareš například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Leoš Mareš? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Leoš Mareš? Kdo to byl Leoš Mareš? Kdy se narodil Leoš Mareš? Kde se narodil Leoš Mareš? Leoš Mareš je v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Leoš Mareš dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Leoš Mareš i v jiné kategorii než je hudba.