Kdo je to?
Kdo je to, byl Optimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Optimista?

Co znamená a jaký je význam slova Optimista?

Optimismus představuje pozitivní pohled na život, snahu vidět všechno z té lepší stránky. Opakem optimismu je pesimismus, opačný úhel pohledu. Známý je příklad se sklenicí: optimista řekne, že je napůl plná, dle pesimisty je napůl prázdná.Kdo je to, byl Optimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optimista? Lidé, psychologie

Tento text (Optimista) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tajga? Vzpomněli byste si na význam slova Cardio Barre? Znáte pojem Colostrum? Znáte definici termínu Biodiverzita?

Klíčová slova: kdo to je, vysvětlení, synonymum, wiki, význam slova, přesný výraz, slovo, původ slova, heslo, popis, odborný výraz, přesný význam, pojem, informace, význam, psychologie

Pojem Optimista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Optimista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Optimista na Youtube

Hledat frázi Optimista ve vyhledávači Qwant

Najít termín Optimista ve Wikipedii

Vyhledat termín Optimista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Optimista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Optimista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Optimista? Kdo to byl Optimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Optimista? Definice pojmu Optimista je v kategorii psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci psychologie.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.