Kdo je to?
Kdo je to, byl Optimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Optimista?

Co znamená a jaký je význam slova Optimista?

Optimismus představuje pozitivní pohled na život, snahu vidět všechno z té lepší stránky. Opakem optimismu je pesimismus, opačný úhel pohledu. Známý je příklad se sklenicí: optimista řekne, že je napůl plná, dle pesimisty je napůl prázdná.Kdo je to, byl Optimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optimista? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Optimista s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tantra? Pamatujete si definici pojmu Zaručená mzda? Znáte pojem Pučtok? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kampus?

Klíčová slova: psychologie, definice, kdo je Optimista?, slovo, synonymum, informace, pojem, co je to Optimista?, přesný význam, kdo to je, etymologie, co znamená, popis, původ slova, heslo, odborný výraz

Pojem Optimista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Optimista na Google.cz

Najít výraz Optimista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Optimista ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Optimista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Optimista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Optimista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Optimista? Kdo to byl Optimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Optimista? Definice pojmu Optimista se nachází v sekci psychologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než psychologie.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.