Kdo je to?
Kdo je to, byl Optimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Optimista?

Co znamená a jaký je význam slova Optimista?

Optimismus představuje pozitivní pohled na život, snahu vidět všechno z té lepší stránky. Opakem optimismu je pesimismus, opačný úhel pohledu. Známý je příklad se sklenicí: optimista řekne, že je napůl plná, dle pesimisty je napůl prázdná.Kdo je to, byl Optimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optimista? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Optimista? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tantra? Vzpomněli byste si na význam slova Investice? Znáte pojem Hypotéza? Znáte definici termínu Pesimismus?

Klíčová slova: lexikon, informace, význam slova, význam pojmu, heslo, wiki, psychologie, Optimista, přesný význam, popis, co znamená, vysvětlení, přesný výraz, co je to Optimista?, termín, kdo je Optimista?

Pojem Optimista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Optimista ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Optimista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Optimista ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Optimista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Optimista například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Optimista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Optimista? Kdo to byl Optimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Optimista? Definice pojmu Optimista patří do sekce psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci psychologie.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.