Kdo je to?
Kdo je to, byl Optimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optimista? Lidé, psychologie

Kdo je to Optimista?

Co znamená a jaký je význam slova Optimista?

Optimismus představuje pozitivní pohled na život, snahu vidět všechno z té lepší stránky. Opakem optimismu je pesimismus, opačný úhel pohledu. Známý je příklad se sklenicí: optimista řekne, že je napůl plná, dle pesimisty je napůl prázdná.Kdo je to, byl Optimista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Optimista? Lidé, psychologie

Definici slova Optimista můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tajga? Víte co je Revma? Znáte pojem Colostrum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gotika?

Klíčová slova: slovo, formulace, Optimista, wiki, přesný význam, pojem, co je to Optimista?, informace, popis, synonymum, lexikon, kdo to je, význam pojmu, přesný výraz, definice, heslo

Pojem Optimista je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat termín Optimista ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Optimista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Optimista na Google.cz

Hledat pojem Optimista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Optimista například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Optimista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Optimista? Kdo to byl Optimista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Optimista? Definice pojmu Optimista se nachází v kategorii psychologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než psychologie.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.