Kdo je to?
Kdo je Erik Best? Životopis Erik Best, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Erik Best?

Kdo je Erik Best? Životopis, informace, biografie, novináři

Erik Best je český publicista a vydavatel, narozený v USA. Je absolventem několika vysokých škol, získal bakalářský i magisterský titul. Ve studiu se zaměřoval na ruský jazyk. V Čechách se oženil a od roku 1991 žije v Praze. Vydává bulletiny Fleet Sheet a Final Word.
Fleet Sheet obsahuje přehled nejdůležitějších zpráv určený anglicky mluvící komunitě. Bulletin má však i mnoho českých příznivců. Ve Final Wordu se Erik Best zabývá současnou ekonomikou a politikou.
Založil také společnost The Bohemia Daily Standard a nakladatelství E.S.Best. Vydává i elektronickou podobu bulletinu. Píše pro blog Aktuálně.cz.Kdo je Erik Best? Životopis Erik Best, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Erik Best

Národnost: USA
Datum narození: 11. října 1962
Místo narození: Severní Karolína

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Erik Best sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Dual sim? Pamatujete si definici pojmu Quo vadis? Znáte termín Nimesil? Vzpomněli byste si co znamená slovo Okopanina?

Klíčová slova: datum narození, osobnosti, život, kde se narodil Erik Best?, narození, informace, vysvětlení, Erik Best, biografie, kdy se narodil Erik Best?, popis, lexikon, zajímavosti, Erik Best, kdo je Erik Best?, novináři

Pojem Erik Best je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Erik Best v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Erik Best ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Erik Best ve Wikipedii

Najít heslo Erik Best ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Erik Best ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Erik Best na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Best například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Erik Best

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Erik Best? Kdy se narodil Erik Best? Kde se narodil Erik Best? Erik Best patří do kategorie Novináři

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Erik Best řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Best i v jiné kategorii než je novináři.