Kdo je to?
Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Best?

Kdo je to Erik Best? Stručný životopis

Erik Best je český publicista a vydavatel, narozený v USA. Je absolventem několika vysokých škol, získal bakalářský i magisterský titul. Ve studiu se zaměřoval na ruský jazyk. V Čechách se oženil a od roku 1991 žije v Praze. Vydává bulletiny Fleet Sheet a Final Word.
Fleet Sheet obsahuje přehled nejdůležitějších zpráv určený anglicky mluvící komunitě. Bulletin má však i mnoho českých příznivců. Ve Final Wordu se Erik Best zabývá současnou ekonomikou a politikou.
Založil také společnost The Bohemia Daily Standard a nakladatelství E.S.Best. Vydává i elektronickou podobu bulletinu. Píše pro blog Aktuálně.cz.Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Erik Best

Národnost: USA
Datum narození: 11. října 1962
Místo narození: Severní Karolína

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Erik Best? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Flobertka? Víte co je Obrok? Znáte termín Krajní levice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Quiche?

Klíčová slova: význam slova, pojem, termín, popis, formulace, etymologie, kdo to je, lexikon, synonymum, přesný význam, co znamená, heslo, přesný výraz, význam pojmu, slovo, odborný výraz

Pojem Erik Best je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Erik Best zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Erik Best ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Erik Best ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Erik Best ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Erik Best ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Best například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Erik Best

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Erik Best? Kdo to byl Erik Best? Kdy se narodil Erik Best? Kde se narodil Erik Best? Erik Best je v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Erik Best řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Best i v jiné kategorii než je novináři.