Kdo je to?
Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Best?

Kdo je to Erik Best? Stručný životopis

Erik Best je český publicista a vydavatel, narozený v USA. Je absolventem několika vysokých škol, získal bakalářský i magisterský titul. Ve studiu se zaměřoval na ruský jazyk. V Čechách se oženil a od roku 1991 žije v Praze. Vydává bulletiny Fleet Sheet a Final Word.
Fleet Sheet obsahuje přehled nejdůležitějších zpráv určený anglicky mluvící komunitě. Bulletin má však i mnoho českých příznivců. Ve Final Wordu se Erik Best zabývá současnou ekonomikou a politikou.
Založil také společnost The Bohemia Daily Standard a nakladatelství E.S.Best. Vydává i elektronickou podobu bulletinu. Píše pro blog Aktuálně.cz.Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Erik Best

Národnost: USA
Datum narození: 11. října 1962
Místo narození: Severní Karolína

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Erik Best? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Dual sim? Znáte pojem Plná penze? Znáte termín Bedekr? Vzpomenete si na definici slova USB?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, popis, kdo to je, pojem, kdo je Erik Best?, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, termín, původ slova, heslo, význam, Erik Best, význam slova

Pojem Erik Best je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Erik Best na Youtube

Najít pojem Erik Best ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Erik Best v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Erik Best ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Best například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Erik Best? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Erik Best? Kdo to byl Erik Best? Kdy se narodil Erik Best? Kde se narodil Erik Best? Erik Best je v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Erik Best dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Best i v jiné kategorii než je novináři.