Kdo je to?
Kdo je Erik Best? Životopis Erik Best, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Erik Best?

Kdo je Erik Best? Životopis, informace, biografie, novináři

Erik Best je český publicista a vydavatel, narozený v USA. Je absolventem několika vysokých škol, získal bakalářský i magisterský titul. Ve studiu se zaměřoval na ruský jazyk. V Čechách se oženil a od roku 1991 žije v Praze. Vydává bulletiny Fleet Sheet a Final Word.
Fleet Sheet obsahuje přehled nejdůležitějších zpráv určený anglicky mluvící komunitě. Bulletin má však i mnoho českých příznivců. Ve Final Wordu se Erik Best zabývá současnou ekonomikou a politikou.
Založil také společnost The Bohemia Daily Standard a nakladatelství E.S.Best. Vydává i elektronickou podobu bulletinu. Píše pro blog Aktuálně.cz.Kdo je Erik Best? Životopis Erik Best, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Erik Best

Národnost: USA
Datum narození: 11. října 1962
Místo narození: Severní Karolína

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Erik Best s jinými lidmina Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Psyllium? Znáte termín Morfologie? Znáte termín Prvovýstup? Víte, co je to Xoxo?

Klíčová slova: novináři, lexikon, kde se narodil Erik Best?, wikipedie, osobnost, osobnosti, Erik Best, popis, novináři, národnost, wiki, místo narození, narození, kdo je Erik Best?, datum narození, kdy se narodil Erik Best?

Pojem Erik Best je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Erik Best ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Erik Best na Youtube

Zkusit najít termín Erik Best ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Erik Best ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Erik Best na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Best například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Erik Best? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Erik Best? Kdy se narodil Erik Best? Kde se narodil Erik Best? Erik Best se nachází v kategorii Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Erik Best dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Best i v jiné kategorii než je novináři.