Kdo je to?
Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Best?

Kdo je to Erik Best? Stručný životopis

Erik Best je český publicista a vydavatel, narozený v USA. Je absolventem několika vysokých škol, získal bakalářský i magisterský titul. Ve studiu se zaměřoval na ruský jazyk. V Čechách se oženil a od roku 1991 žije v Praze. Vydává bulletiny Fleet Sheet a Final Word.
Fleet Sheet obsahuje přehled nejdůležitějších zpráv určený anglicky mluvící komunitě. Bulletin má však i mnoho českých příznivců. Ve Final Wordu se Erik Best zabývá současnou ekonomikou a politikou.
Založil také společnost The Bohemia Daily Standard a nakladatelství E.S.Best. Vydává i elektronickou podobu bulletinu. Píše pro blog Aktuálně.cz.Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Erik Best

Národnost: USA
Datum narození: 11. října 1962
Místo narození: Severní Karolína

Tento text (Erik Best) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Freeware? Víte, co je to Melancholik? Znáte termín Stud? Rozumíte pojmu Acai berry?

Klíčová slova: termín, co znamená, informace, novináři, formulace, význam slova, slovo, heslo, přesný výraz, etymologie, kdo je Erik Best?, původ slova, pojem, odborný výraz, kdo to je, přesný význam

Pojem Erik Best je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Erik Best

Zkusit najít slovo Erik Best ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Erik Best ve Wikipedii

Najít heslo Erik Best v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Erik Best ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Best například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Erik Best?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Erik Best? Kdo to byl Erik Best? Kdy se narodil Erik Best? Kde se narodil Erik Best? Erik Best je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Erik Best třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Best i v jiné kategorii než je novináři.