Kdo je to?
Kdo je Erik Best? Životopis Erik Best, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Erik Best

Kdo je Erik Best? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Erik Best je český publicista a vydavatel, narozený v USA. Je absolventem několika vysokých škol, získal bakalářský i magisterský titul. Ve studiu se zaměřoval na ruský jazyk. V Čechách se oženil a od roku 1991 žije v Praze. Vydává bulletiny Fleet Sheet a Final Word.
Fleet Sheet obsahuje přehled nejdůležitějších zpráv určený anglicky mluvící komunitě. Bulletin má však i mnoho českých příznivců. Ve Final Wordu se Erik Best zabývá současnou ekonomikou a politikou.
Založil také společnost The Bohemia Daily Standard a nakladatelství E.S.Best. Vydává i elektronickou podobu bulletinu. Píše pro blog Aktuálně.cz.Kdo je Erik Best? Životopis Erik Best, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Erik Best

Národnost: USA
Datum narození: 11. října 1962
Místo narození: Severní Karolína

Popis osobnosti Erik Best můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Trestní oznámení? Vzpomněli byste si na význam slova Omítkářský talíř? Znáte termín Schematismus? Znáte definici termínu Vrtací kladivo?

Klíčová slova: osobnost, životopis, wiki, popis, osobnosti, datum narození, vysvětlení, kdy se narodil Erik Best?, informace, kdo je Erik Best?, narození, zajímavosti, život, kde se narodil Erik Best?, lexikon, novináři

Pojem Erik Best je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Erik Best v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Erik Best v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Erik Best na Google.cz

Hledat frázi Erik Best ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Erik Best na Youtube

Hledat výraz Erik Best na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Best například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Erik Best? Stručná biografie

Právě jste zjistili Kdo je to Erik Best? Kdy se narodil Erik Best? Kde se narodil Erik Best? Erik Best patří do sekce Novináři

Kategorie novináři, redaktor, erik Best, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Erik Best dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Best i v jiné kategorii než je novináři.