Kdo je to?
Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Best?

Kdo je to Erik Best? Stručný životopis

Erik Best je český publicista a vydavatel, narozený v USA. Je absolventem několika vysokých škol, získal bakalářský i magisterský titul. Ve studiu se zaměřoval na ruský jazyk. V Čechách se oženil a od roku 1991 žije v Praze. Vydává bulletiny Fleet Sheet a Final Word.
Fleet Sheet obsahuje přehled nejdůležitějších zpráv určený anglicky mluvící komunitě. Bulletin má však i mnoho českých příznivců. Ve Final Wordu se Erik Best zabývá současnou ekonomikou a politikou.
Založil také společnost The Bohemia Daily Standard a nakladatelství E.S.Best. Vydává i elektronickou podobu bulletinu. Píše pro blog Aktuálně.cz.Kdo je to Erik Best? Životopis Erik Best, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Erik Best

Národnost: USA
Datum narození: 11. října 1962
Místo narození: Severní Karolína

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Erik Best s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Freeware? Pamatujete si definici pojmu OSPOD? Znáte termín Stud? Vzpomněli byste si co znamená slovo Avatar?

Klíčová slova: přesný význam, termín, kdo je Erik Best?, synonymum, význam, význam slova, definice, slovo, lexikon, přesný výraz, Erik Best, wiki, vysvětlení, popis, etymologie, pojem

Pojem Erik Best je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Erik Best doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Erik Best ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Erik Best ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erik Best ve Wikimedia Commons

Najít pojem Erik Best ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Best například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Erik Best

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Erik Best? Kdo to byl Erik Best? Kdy se narodil Erik Best? Kde se narodil Erik Best? Erik Best se nachází v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Erik Best např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Best i v jiné kategorii než je novináři.