Kdo je to?
Kdo je Kateřina Cajthamlová? Životopis Kateřina Cajthamlová, osobnosti, slavná žena z kategorie lékařství

Kdo je Kateřina Cajthamlová?

Kdo je Kateřina Cajthamlová? Životopis, informace, biografie, lékařství

Kateřina Cajthamlová je česká lékařka. Narodila se 7. července 1962 v Praze.
Po gymnáziu vystudovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy. V roce 1986 absolvovala postgraduální studium interního lékařství. Poté nastoupila jako internistka do Státního ústavu národního zdraví Praha. Působila také na Cizineckém oddělení Nemocnice Na Homolce v Praze. Později přešla do soukromého sektoru v Health Care Unlimited. Při výkonu povolání stihla také dálkové studium na London School of Homeopathy. V roce 2001 otevřela nestátní zdravotnické zařízení, které se zaměřuje na léčbu a také prevenci interních chorob. Tomuto oboru se věnuje dodnes společně s psychoterapií. Je také poradkyní ve zdravém životním stylu.
Kateřinu Cajthamlovou však můžeme znát také z televizní obrazovky. Společně s Petrem Havlíčkem moderovala pořady Jste to, co jíte, Souboj v těžké váze a Hřiště. V roce 2007 byla pozvána do pořadu Uvolněte se, prosím. Zúčastnila se také taneční soutěže StarDance. Moderovala též talk show DoktorKA. Byl o ní natočen díl životopisného pořadu 13. komnata. Její rady ohledně zdravého životního stylu jsme mohli slyšet také prostřednictvím rozhlasu v pořadu Hubněte zdravě. Pořádá také přednášky. V neposlední řadě je autorkou či spoluautorkou několika knih: Zázraky jsou logické, Abeceda moderního rodiče, Nebezpečný svět kalorií: z pohledu tří lékařů. Přispívá také do různých časopisů, jako jsou Dieta, Květy, Maminka. V roce 2007 se umístila v anketě TýTý na třetím místě jako osobnost roku.
Kateřina Cajthajmlová byla provdaná za scénáristu Miloše Cajthajmla a mají spolu dvě děti. Po devatenácti letech manželství se však rozvedli.Kdo je Kateřina Cajthamlová? Životopis Kateřina Cajthamlová, osobnosti, slavná žena z kategorie lékařství

Základní informace o osobě Kateřina Cajthamlová

Národnost: česká
Datum narození: 7. července 1962
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Kateřina Cajthamlová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Býkovec? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zakázané uvolnění? Víte, co je to Ipod? Víte co je Mordor?

Klíčová slova: osobnosti, osobnost, kde se narodila Kateřina Cajthamlová?, lexikon, vysvětlení, lékařství, informace, kdo je Kateřina Cajthamlová?, popis, kdy se narodila Kateřina Cajthamlová?, lékařství, život, biografie, místo narození, wikipedie, narození

Pojem Kateřina Cajthamlová je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Kateřina Cajthamlová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Kateřina Cajthamlová na Google.cz

Hledat frázi Kateřina Cajthamlová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Kateřina Cajthamlová na Google obrázcích

Najít slovo Kateřina Cajthamlová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Cajthamlová například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Kateřina Cajthamlová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Kateřina Cajthamlová? Kdy se narodila Kateřina Cajthamlová? Kde se narodila Kateřina Cajthamlová? Kateřina Cajthamlová patří do kategorie Lékařství

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Kateřina Cajthamlová dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Cajthamlová i v jiné kategorii než je lékařství.