Kdo je to?
Kdo je Kateřina Cajthamlová? Životopis Kateřina Cajthamlová, osobnosti, slavná žena z kategorie lékařství

Kateřina Cajthamlová

Kdo je Kateřina Cajthamlová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, lékařství

Kateřina Cajthamlová je česká lékařka. Narodila se 7. července 1962 v Praze.
Po gymnáziu vystudovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy. V roce 1986 absolvovala postgraduální studium interního lékařství. Poté nastoupila jako internistka do Státního ústavu národního zdraví Praha. Působila také na Cizineckém oddělení Nemocnice Na Homolce v Praze. Později přešla do soukromého sektoru v Health Care Unlimited. Při výkonu povolání stihla také dálkové studium na London School of Homeopathy. V roce 2001 otevřela nestátní zdravotnické zařízení, které se zaměřuje na léčbu a také prevenci interních chorob. Tomuto oboru se věnuje dodnes společně s psychoterapií. Je také poradkyní ve zdravém životním stylu.
Kateřinu Cajthamlovou však můžeme znát také z televizní obrazovky. Společně s Petrem Havlíčkem moderovala pořady Jste to, co jíte, Souboj v těžké váze a Hřiště. V roce 2007 byla pozvána do pořadu Uvolněte se, prosím. Zúčastnila se také taneční soutěže StarDance. Moderovala též talk show DoktorKA. Byl o ní natočen díl životopisného pořadu 13. komnata. Její rady ohledně zdravého životního stylu jsme mohli slyšet také prostřednictvím rozhlasu v pořadu Hubněte zdravě. Pořádá také přednášky. V neposlední řadě je autorkou či spoluautorkou několika knih: Zázraky jsou logické, Abeceda moderního rodiče, Nebezpečný svět kalorií: z pohledu tří lékařů. Přispívá také do různých časopisů, jako jsou Dieta, Květy, Maminka. V roce 2007 se umístila v anketě TýTý na třetím místě jako osobnost roku.
Kateřina Cajthajmlová byla provdaná za scénáristu Miloše Cajthajmla a mají spolu dvě děti. Po devatenácti letech manželství se však rozvedli.Kdo je Kateřina Cajthamlová? Životopis Kateřina Cajthamlová, osobnosti, slavná žena z kategorie lékařství

Hlavní informace o osobě Kateřina Cajthamlová

Národnost: česká
Datum narození: 7. července 1962
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kateřina Cajthamlová sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Trinity Bank? Pamatujete si definici pojmu Bakuchiol? Víte, co je to Stupeň Celsia? Vzpomněli byste si co znamená slovo 5G?

Klíčová slova: popis, datum narození, informace, lékařství, kdo je Kateřina Cajthamlová?, wikipedie, život, kde se narodila Kateřina Cajthamlová?, osobnosti, lexikon, narození, kdy se narodila Kateřina Cajthamlová?, lékařství, místo narození, národnost, vysvětlení

Pojem Kateřina Cajthamlová je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kateřina Cajthamlová v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kateřina Cajthamlová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Kateřina Cajthamlová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Kateřina Cajthamlová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Kateřina Cajthamlová na Google obrázcích

Vyhledat výraz Kateřina Cajthamlová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Cajthamlová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Kateřina Cajthamlová? Stručná biografie

Teďka už zajisté víte Kdo je to Kateřina Cajthamlová? Kdy se narodila Kateřina Cajthamlová? Kde se narodila Kateřina Cajthamlová? Kateřina Cajthamlová je v sekci Lékařství

Kategorie lékařství, lékařka mladá, kateřina Cajthamlová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Kateřina Cajthamlová dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Cajthamlová i v jiné kategorii než je lékařství.