Kdo je to?
Kdo je to Roger Federer? Životopis Roger Federer, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Roger Federer?

Kdo je to Roger Federer? Stručný životopis

Roger Federer, nazývaný také FedEx, je profesionální tenista s mnoha oceněními a rekordy. Je označován za historicky nejlepšího hráče okruhu ATP. S raketou si začal hrát již ve věku tří let. Vyhrál švýcarské juniorské mistrovství všech kategorií. V roce 1995 vyhrál všechny tituly na neoficiálním juniorském mistrovství světa a v roce 1998 již byl juniorskou světovou jedničkou. V seniorském žebříčku se dostal za rok na 64. místo a v roce 2004 se stal světovou jedničkou.
Roger Federer se také věnuje charitě. V roce 2006 byl organizací UNICEF jmenován velvyslancem dobré vůle.Kdo je to Roger Federer? Životopis Roger Federer, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Roger Federer

Národnost: Švýcarsko
Datum narození: 8.8.1981
Místo narození: Basilej

Popis osobnosti Roger Federer můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova NWO? Vzpomněli byste si co znamená slovo Karimatka? Vzpomněli byste si co znamená slovo RIP? Víte co je Frgál?

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, přesný výraz, kdo je Roger Federer?, wiki, heslo, termín, původ slova, slovo, informace, etymologie, sport, význam slova, přesný význam, vysvětlení, význam

Pojem Roger Federer je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Roger Federer

Hledat heslo Roger Federer ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Roger Federer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Roger Federer na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Roger Federer ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Roger Federer například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Roger Federer

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Roger Federer? Kdo to byl Roger Federer? Kdy se narodil Roger Federer? Kde se narodil Roger Federer? Roger Federer se nachází v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Roger Federer dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roger Federer i v jiné kategorii než je sport.