Kdo je to?
Kdo je Roger Federer? Životopis Roger Federer, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Roger Federer?

Kdo je Roger Federer? Životopis, informace, biografie, sport

Roger Federer, nazývaný také FedEx, je profesionální tenista s mnoha oceněními a rekordy. Je označován za historicky nejlepšího hráče okruhu ATP. S raketou si začal hrát již ve věku tří let. Vyhrál švýcarské juniorské mistrovství všech kategorií. V roce 1995 vyhrál všechny tituly na neoficiálním juniorském mistrovství světa a v roce 1998 již byl juniorskou světovou jedničkou. V seniorském žebříčku se dostal za rok na 64. místo a v roce 2004 se stal světovou jedničkou.
Roger Federer se také věnuje charitě. V roce 2006 byl organizací UNICEF jmenován velvyslancem dobré vůle.Kdo je Roger Federer? Životopis Roger Federer, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Roger Federer

Národnost: Švýcarsko
Datum narození: 8.8.1981
Místo narození: Basilej

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Roger Federer? s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova DDHM? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cukrovka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gestační váček? Víte co je Groteska?

Klíčová slova: Roger Federer, sport, sport, zajímavosti, národnost, Roger Federer, lexikon, kdo je Roger Federer?, datum narození, vysvětlení, narození, osobnost, životopis, kde se narodil Roger Federer?, kdy se narodil Roger Federer?, wiki

Pojem Roger Federer je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Roger Federer lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Roger Federer ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Roger Federer ve Wikipedii

Hledat frázi Roger Federer ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Roger Federer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Roger Federer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Roger Federer například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Roger Federer? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Roger Federer? Kdy se narodil Roger Federer? Kde se narodil Roger Federer? Roger Federer patří do sekce Sport

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Roger Federer dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Roger Federer i v jiné kategorii než je sport.