Kdo je to?
Kdo je to Mistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mistr? Lidé, profese

Kdo je to Mistr?

Co znamená a jaký je význam slova Mistr?

Mistr je středoškolsky vzdělaný pracovník, který řídí pracovní čety nebo jen určité party dělníků. Je také zodpovědný za přidělovaní práce jednotlivcům. Musí dbát na odbornou způsobilost osob, které řídí, u podřízených zajistit kázeň jak pracovní, tak z hlediska technologií. Stará se o rozdělení úkolů a kontroluje jejich plnění.
Mistr dbá o bezpečnost na pracovišti, hygienu a zdravotní nezávadnost jednotlivých činností, kontroluje a dbá na pravidelné revize u všech strojů a náčiní, se kterými se pracuje. Zajišťuje také pravidelnou údržbu, která musí být prováděna nařízeným způsobem.Kdo je to Mistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mistr? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Mistr s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Zadní rýma? Rozumíte pojmu Semifinále? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jilm? Znáte pojem Demikát?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, původ slova, význam slova, odborný výraz, popis, Mistr, profese, význam, synonymum, přesný výraz, wiki, definice, lexikon, přesný výraz, etymologie

Pojem Mistr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Mistr ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Mistr ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Mistr ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Mistr ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Mistr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mistr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Mistr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Mistr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mistr? Definice pojmu Mistr je v kategorii Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Mistr i v jiné sekci než je kategorie profese.