Kdo je to?
Kdo je to Mistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mistr? Lidé, profese

Mistr

Jaký je význam slova Mistr? Co to znamená?

Mistr je středoškolsky vzdělaný pracovník, který řídí pracovní čety nebo jen určité party dělníků. Je také zodpovědný za přidělovaní práce jednotlivcům. Musí dbát na odbornou způsobilost osob, které řídí, u podřízených zajistit kázeň jak pracovní, tak z hlediska technologií. Stará se o rozdělení úkolů a kontroluje jejich plnění.
Mistr dbá o bezpečnost na pracovišti, hygienu a zdravotní nezávadnost jednotlivých činností, kontroluje a dbá na pravidelné revize u všech strojů a náčiní, se kterými se pracuje. Zajišťuje také pravidelnou údržbu, která musí být prováděna nařízeným způsobem.Kdo je to Mistr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mistr? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Mistr můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Aktivní uhlí? Pamatujete si definici pojmu Platina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kalvárie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Solamyl?

Klíčová slova: Mistr, etymologie, význam pojmu, wiki, informace, popis, lexikon, co znamená, termín, synonymum, přesný význam, přesný výraz, Mistr, odborný výraz, původ slova, profese

Pojem Mistr je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Mistr

Hledat slovo Mistr na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mistr ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Mistr ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Mistr na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Mistr ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Mistr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Mistr, definice, vysvětlení pojmu

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Mistr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mistr? Definice pojmu Mistr je v sekci Profese

Kategorie profese, kuchařka, mistr, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).