Kdo je to?
Kdo je to, byl Prokurátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurátor? Lidé, profese

Kdo je to Prokurátor?

Jaký je význam slova Prokurátor? Co to znamená?

Prokurátor je ten, kdo zastupuje zájem státu v nějakém řízení. Nejčastěji se jedná o řízení trestní. Bývá označován také jako veřejný žalobce a je přidělován k určité prokuratuře.
Funkce prokurátora je známá již z doby římské, kdy se takto označoval důvěrník nebo zmocněnec, jehož úlohou bylo zastupování svého pána v různých obchodních jednáních a také u soudu. V carském Rusku se takto označoval vysoký státní úředník, dohlížející na státní orgány a jejich činnost. V našem prostředí se od roku 1994 prokurátoři nazývají státními zástupci.Kdo je to, byl Prokurátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prokurátor? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Prokurátor? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz LGBT? Znáte definici termínu Android? Znáte pojem Hypomanie? Pamatujete si definici pojmu Kybernetika?

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, význam slova, význam pojmu, definice, lexikon, wiki, popis, původ slova, synonymum, profese, heslo, pojem, informace, termín, etymologie

Pojem Prokurátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Prokurátor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Prokurátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Prokurátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prokurátor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Prokurátor například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Prokurátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Prokurátor? Kdo to byl Prokurátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prokurátor? Definice pojmu Prokurátor je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.