Kdo je to?
Kdo je to Prokurátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prokurátor? Lidé, profese

Kdo je to Prokurátor?

Jaký je význam slova Prokurátor? Co to znamená?

Prokurátor je ten, kdo zastupuje zájem státu v nějakém řízení. Nejčastěji se jedná o řízení trestní. Bývá označován také jako veřejný žalobce a je přidělován k určité prokuratuře.
Funkce prokurátora je známá již z doby římské, kdy se takto označoval důvěrník nebo zmocněnec, jehož úlohou bylo zastupování svého pána v různých obchodních jednáních a také u soudu. V carském Rusku se takto označoval vysoký státní úředník, dohlížející na státní orgány a jejich činnost. V našem prostředí se od roku 1994 prokurátoři nazývají státními zástupci.Kdo je to Prokurátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Prokurátor? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Prokurátor s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Euforie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Svrab? Znáte pojem Ocílka? Znáte termín Kanyla?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, vysvětlení, pojem, lexikon, termín, odborný výraz, synonymum, heslo, význam slova, Prokurátor, význam, profese, slovo, profese, definice

Pojem Prokurátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Prokurátor hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem Prokurátor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Prokurátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Prokurátor ve Wikipedii

Vyhledat výraz Prokurátor ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Prokurátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Prokurátor například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Prokurátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Prokurátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prokurátor? Definice pojmu Prokurátor se nachází v kategorii Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.