Kdo je to?
Kdo je to Množitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Množitel? Lidé, zločin

Množitel

Co znamená a jaký je význam slova Množitel?

Množitel je člověk, který v neodpovídajících podmínkách rozmnožuje zvířata, nejčastěji psy a kočky, za účelem zisku. V množírnách často dochází k týrání těchto zvířat, mláďata bývají nemocná, trpí vývojovými vadami a často brzy umírají.
Množírny neodpovídají chovatelským standardům. Množitelé obvykle rozmnožují zvířata ve velkém, tudíž mají zvířat velké množství a zvířata nemají dostatek prostoru, nedostávají stravu ve vhodném množství a kvalitě a většinou nemají přístup k veterinární péči.
Kromě nevhodné péče o zvířata, může docházet v případě množíren i k daňovým únikům, kdy množitelé příjmy z prodeje zvířata nezahrnují do daňových přiznání.
V posledních letech začínají být v České republice množírny postihovány a jejich majitelé mohou být stíháni za týrání zvířat, případně i další delikty.Kdo je to Množitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Množitel? Lidé, zločin

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Žďárák? Vzpomenete si na definici slova Úvaha? Znáte definici termínu Scio? Vzpomněli byste si na význam slova Rum?

Klíčová slova: slovo, zločin, přesný význam, vysvětlení, heslo, definice, informace, pojem, popis, synonymum, Množitel, zločin, co znamená, význam slova, význam, původ slova

Pojem Množitel je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Množitel ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Množitel na Google obrázcích

Zkusit najít termín Množitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Množitel ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Množitel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Množitel například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Množitel

Teď už víte Kdo je to Množitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Množitel? Definice pojmu Množitel se nachází v kategorii Zločin

Kategorie zločin, mafián, množitel, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, výrazřekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zločin.