Kdo je to?
Kdo je to Množitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Množitel? Lidé, zločin

Kdo je to Množitel?

Co znamená a jaký je význam slova Množitel?

Množitel je člověk, který v neodpovídajících podmínkách rozmnožuje zvířata, nejčastěji psy a kočky, za účelem zisku. V množírnách často dochází k týrání těchto zvířat, mláďata bývají nemocná, trpí vývojovými vadami a často brzy umírají.
Množírny neodpovídají chovatelským standardům. Množitelé obvykle rozmnožují zvířata ve velkém, tudíž mají zvířat velké množství a zvířata nemají dostatek prostoru, nedostávají stravu ve vhodném množství a kvalitě a většinou nemají přístup k veterinární péči.
Kromě nevhodné péče o zvířata, může docházet v případě množíren i k daňovým únikům, kdy množitelé příjmy z prodeje zvířata nezahrnují do daňových přiznání.
V posledních letech začínají být v České republice množírny postihovány a jejich majitelé mohou být stíháni za týrání zvířat, případně i další delikty.Kdo je to Množitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Množitel? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Množitel? s rodinou a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Alokace? Vzpomenete si na definici slova Skalár? Znáte definici termínu Durální vak? Vzpomněli byste si na význam slova Web?

Klíčová slova: přesný význam, zločin, vysvětlení, popis, přesný výraz, termín, formulace, odborný výraz, pojem, slovo, wiki, definice, původ slova, co znamená, přesný výraz, wikipedie

Pojem Množitel je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Množitel ve Wikipedii

Hledat heslo Množitel ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Množitel na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Množitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Množitel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Množitel například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Množitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Množitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Množitel? Definice pojmu Množitel je v sekci Zločin

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste též hledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Množitel i v jiné kategorii než je sekce zločin.