Kdo je to?
Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bukvice?

Jaký je význam slova Bukvice? Co to znamená?

Bukvice je hanlivé hovorové označení pro homosexuála. Jeho původ není zcela spolehlivě doložený, s největší pravděpodobností se jedná o zkrácenou podobu slova buzerant, buzna.
Někdy se tvrdí, že se jedná o výraz z hantecu. Pochází ze zkomoleného jména etnika Bulhar. Toto etnikum bylo odsuzováno za hříšný život, ke kterému patřila právě i homosexualita.


Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Bukvice? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Useň? Znáte definici termínu Konzervatismus? Víte co je Parní čistič? Pamatujete si definici pojmu Zastavěná plocha?

Klíčová slova: wiki, definice, lexikon, význam, formulace, přesný výraz, přesný význam, synonymum, co znamená, popis, popis, význam slova, etymologie, původ slova, termín, slovo

Pojem Bukvice je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Bukvice

Vyhledat heslo Bukvice ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bukvice ve Wikimedia Commons

Najít heslo Bukvice ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Bukvice na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bukvice například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Bukvice? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bukvice? Kdo to byl Bukvice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bukvice? Definice pojmu Bukvice je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Bukvice i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.