Kdo je to?
Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bukvice?

Jaký je význam slova Bukvice? Co to znamená?

Bukvice je hanlivé hovorové označení pro homosexuála. Jeho původ není zcela spolehlivě doložený, s největší pravděpodobností se jedná o zkrácenou podobu slova buzerant, buzna.
Někdy se tvrdí, že se jedná o výraz z hantecu. Pochází ze zkomoleného jména etnika Bulhar. Toto etnikum bylo odsuzováno za hříšný život, ke kterému patřila právě i homosexualita.Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Bukvice se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ascorutin? Znáte definici termínu NATO? Víte co je Menšinová vláda? Pamatujete si definici pojmu Faktura?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, formulace, pojem, kdo je Bukvice?, odborný výraz, definice, co znamená, popis, wiki, přesný význam, lexikon, synonymum, co je to Bukvice?, informace, popis

Pojem Bukvice je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Bukvice lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bukvice ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Bukvice na Youtube

Najít heslo Bukvice ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Bukvice ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bukvice například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Bukvice, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bukvice? Kdo to byl Bukvice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bukvice? Definice pojmu Bukvice je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Bukvice hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.