Kdo je to?
Kdo je to Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bukvice? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bukvice?

Co znamená a jaký je význam slova Bukvice?

Bukvice je hanlivé hovorové označení pro homosexuála. Jeho původ není zcela spolehlivě doložený, s největší pravděpodobností se jedná o zkrácenou podobu slova buzerant, buzna.
Někdy se tvrdí, že se jedná o výraz z hantecu. Pochází ze zkomoleného jména etnika Bulhar. Toto etnikum bylo odsuzováno za hříšný život, ke kterému patřila právě i homosexualita.


Kdo je to Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bukvice? Lidé, hanlivé

Tento text (Bukvice) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Prvočíslo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rčení? Víte co je Kyčelník? Znáte termín Spotřebitelský úvěr?

Klíčová slova: hanlivé, termín, Bukvice, význam slova, odborný výraz, popis, slovo, wiki, heslo, formulace, Bukvice, informace, co znamená, hanlivé, přesný význam, vysvětlení

Pojem Bukvice je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Bukvice ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Bukvice ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Bukvice na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Bukvice na Google.cz

Vyhledat termín Bukvice ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bukvice například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bukvice

Nyní již víte Kdo je to Bukvice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bukvice? Definice pojmu Bukvice patří do kategorie Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Bukvice i v jiné kategorii než v hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.