Kdo je to?
Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bukvice?

Jaký je význam slova Bukvice? Co to znamená?

Bukvice je hanlivé hovorové označení pro homosexuála. Jeho původ není zcela spolehlivě doložený, s největší pravděpodobností se jedná o zkrácenou podobu slova buzerant, buzna.
Někdy se tvrdí, že se jedná o výraz z hantecu. Pochází ze zkomoleného jména etnika Bulhar. Toto etnikum bylo odsuzováno za hříšný život, ke kterému patřila právě i homosexualita.


Kdo je to, byl Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bukvice? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Bukvice? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Asociace? Znáte pojem Cikorka? Víte co je Úroková sazba? Vzpomenete si na definici slova NRKI?

Klíčová slova: kdo je Bukvice?, heslo, odborný výraz, co je to Bukvice?, definice, význam pojmu, kdo to je, wiki, synonymum, přesný význam, význam, vysvětlení, formulace, etymologie, co znamená, pojem

Pojem Bukvice je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Bukvice ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bukvice ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Bukvice ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Bukvice ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bukvice například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Bukvice, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bukvice? Kdo to byl Bukvice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bukvice? Definice pojmu Bukvice se nachází v sekci hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bukvice v jiné sekci než hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.