Kdo je to?
Kdo je to Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bukvice? Lidé, hanlivé

Bukvice

Co znamená a jaký je význam slova Bukvice?

Bukvice je hanlivé hovorové označení pro homosexuála. Jeho původ není zcela spolehlivě doložený, s největší pravděpodobností se jedná o zkrácenou podobu slova buzerant, buzna.
Někdy se tvrdí, že se jedná o výraz z hantecu. Pochází ze zkomoleného jména etnika Bulhar. Toto etnikum bylo odsuzováno za hříšný život, ke kterému patřila právě i homosexualita.


Kdo je to Bukvice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bukvice? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice slova Bukvice? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Protektor? Vzpomněli byste si na význam slova Word? Víte co je Edukace? Znáte definici termínu Šalanda?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, přesný výraz, hanlivé, původ slova, slovo, přesný výraz, wiki, etymologie, formulace, Bukvice, odborný výraz, význam slova, synonymum, hanlivé, heslo

Pojem Bukvice je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Bukvice v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Bukvice na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bukvice ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Bukvice ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Bukvice ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bukvice například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bukvice

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Bukvice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bukvice? Definice pojmu Bukvice je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, blaznivý tým, bukvice, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít informace výraz,heslo, text, pojem například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.