Kdo je to?
Kdo je to, byl Drzoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Drzoun? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Drzoun?

Co znamená a jaký je význam slova Drzoun?

Drzoun je drzá osoba. Člověk, který nemá respekt k ostatním. Drzoun se nevhodně chová k autoritám, ke kterým by měl mít úctu. Je neslušný ke starším lidem, k rodičům, prarodičům, učitelům, nadřízeným, úředníkům, policistům atd. Drzoun je obvykle panovačný, smělý, hubatý, neurvalý, arogantní, impertinentní, domýšlivý a zpupný.Kdo je to, byl Drzoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Drzoun? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Drzoun se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Entropie? Vzpomenete si na definici slova Reddit? Znáte definici termínu Konduktivita? Vzpomněli byste si na význam slova Latte macchiato?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, definice, kdo to je, synonymum, popis, informace, původ slova, přesný význam, heslo, slovo, kdo je Drzoun?, co je to Drzoun?, wiki, termín, vysvětlení

Pojem Drzoun je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Drzoun

Hledat pojem Drzoun ve Wikislovníku

Hledat termín Drzoun ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Drzoun ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Drzoun ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Drzoun například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Drzoun, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Drzoun? Kdo to byl Drzoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Drzoun? Definice pojmu Drzoun je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.