Kdo je to?
Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Kdo je to Diktátor?

Jaký je význam slova Diktátor? Co to znamená?

Diktátor je vládce s neomezenou mocí, tedy ten, kdo svou vůli diktuje ostatním. Jeho forma vlády se označuje jako diktatura, je nedemokratická a autoritativní. Sám diktátor nebo jím ovládaná skupina má ve svých rukou politickou moc.
Označení diktátor má původ ve starověkém Římě, kde byla tato funkce využívána za mimořádných situací a nebyla považována za negativní.Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Sdílejte tuto stránku se slovem Diktátor se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Spála? Rozumíte pojmu Notifikace? Znáte definici termínu Žinylka? Znáte pojem Online hra?

Klíčová slova: termín, slovo, formulace, přesný význam, Diktátor, význam pojmu, kdo je Diktátor?, význam, pojem, co znamená, popis, popis, lexikon, informace, původ slova, co je to Diktátor?

Pojem Diktátor je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Diktátor ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Diktátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Diktátor ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Diktátor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Diktátor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Diktátor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Diktátor? Kdo to byl Diktátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diktátor? Definice pojmu Diktátor je v kategorii panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v panovníci.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?