Kdo je to?
Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Kdo je to Diktátor?

Jaký je význam slova Diktátor? Co to znamená?

Diktátor je vládce s neomezenou mocí, tedy ten, kdo svou vůli diktuje ostatním. Jeho forma vlády se označuje jako diktatura, je nedemokratická a autoritativní. Sám diktátor nebo jím ovládaná skupina má ve svých rukou politickou moc.
Označení diktátor má původ ve starověkém Římě, kde byla tato funkce využívána za mimořádných situací a nebyla považována za negativní.Kdo je to, byl Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Diktátor? Lidé, panovníci

Sdílejte tuto stránku se slovem Diktátor s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Spandex? Pamatujete si definici pojmu Ájurvédská masáž? Znáte definici termínu Dalekozrakost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Extirpace?

Klíčová slova: původ slova, formulace, význam slova, význam, odborný výraz, lexikon, popis, etymologie, co znamená, definice, vysvětlení, kdo je Diktátor?, co je to Diktátor?, kdo to je, termín, Diktátor

Pojem Diktátor je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Diktátor

Hledat frázi Diktátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Diktátor ve Wikipedii

Vyhledat pojem Diktátor na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Diktátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Diktátor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Diktátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Diktátor? Kdo to byl Diktátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diktátor? Definice pojmu Diktátor je v sekci panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie panovníci.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?