Kdo je to?
Kdo je to Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Diktátor? Lidé, panovníci

Kdo je to Diktátor?

Jaký je význam slova Diktátor? Co to znamená?

Diktátor je vládce s neomezenou mocí, tedy ten, kdo svou vůli diktuje ostatním. Jeho forma vlády se označuje jako diktatura, je nedemokratická a autoritativní. Sám diktátor nebo jím ovládaná skupina má ve svých rukou politickou moc.
Označení diktátor má původ ve starověkém Římě, kde byla tato funkce využívána za mimořádných situací a nebyla považována za negativní.Kdo je to Diktátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Diktátor? Lidé, panovníci

Zaujala vás definice pojmu Diktátor? Pak se o ní podělte s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Sanytr? Víte co je Eternit? Znáte definici termínu Habilitace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zima?

Klíčová slova: panovníci, etymologie, co znamená, význam, termín, přesný význam, význam slova, původ slova, definice, vysvětlení, přesný výraz, wikipedie, popis, formulace, panovníci, wiki

Pojem Diktátor je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Diktátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Diktátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Diktátor ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Diktátor na Youtube

Zkusit najít frázi Diktátor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Diktátor například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Diktátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Diktátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Diktátor? Definice pojmu Diktátor patří do sekce Panovníci

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se též vyhledat informace výraz, text, termín, pojem třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Panovníci).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?