Kdo je to?
Kdo byla Bobbi Kristina Brown? Životopis Bobbi Kristina Brown, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo byla Bobbi Kristina Brown?

Kdo byla Bobbi Kristina Brown? Životopis, informace, biografie, hudba

Bobbi Kristina Brown byla americká zpěvačka a osobnost televizní zábavy.
Byla dcerou zpěváků Whitney Houston a Bobbyho Browna.
Bobbi se narodila úspěšným zpěvákům a její kariéra tak byla do jisté míry předurčena. Od nejútlejšího dětství s matkou často vystupovala a ocitala se v záři reflektorů. Již jako velmi mladá vystupovala v různých televizních show, v roce 2012 pak hrála v seriálu For Better or Worse. Kromě života v luxusu a před televizními kamerami se však také musela Bobbi potýkat s problémy svých rodičů, kteří bojovali s alkoholovou a drogovou závislostí. Rozvedli se, když bylo Bobbi 14 let. V roce 2012 pak byla její matka Whitney Houston nalezena mrtvá ve vaně v důsledku předávkování a Bobbi se zhroutila.
Po čase to vypadalo, že se Bobbi dokázala vzpamatovat. Získala roli ve zmíněném seriálu For Better or Worse, získala po matce velké dědictví a zasnoubila se. Bohužel i ji dostihla smrt kvůli předávkování - stejně jako její matka byla nalezena ve vaně. Ještě pár měsíců bojovala v nemocnici o život, ale zemřela ve věku 22 let.Kdo byla Bobbi Kristina Brown? Životopis Bobbi Kristina Brown, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Bobbi Kristina Brown

Národnost: americká
Datum narození: 4. března 1993
Místo narození: Livingston, USA
Datum úmrtí: 26. července 2015

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bobbi Kristina Brown s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Křtitelnice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bidet? Pamatujete si definici pojmu Kaviár? Víte co je Biologický pas?

Klíčová slova: národnost, Kdy zemřela Bobbi Kristina Brown, wikipedie, popis, biografie, životopis, národnost, wiki, místo narození, informace, osobnost, nežijící, kdo je Bobbi Kristina Brown?, kdo to je, hudba, hudba

Pojem Bobbi Kristina Brown je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Bobbi Kristina Brown zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Bobbi Kristina Brown ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Bobbi Kristina Brown ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Bobbi Kristina Brown ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Bobbi Kristina Brown ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Bobbi Kristina Brown ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bobbi Kristina Brown například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bobbi Kristina Brown

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo byla Bobbi Kristina Brown? Kdy se narodila Bobbi Kristina Brown? Kde se narodila Bobbi Kristina Brown? Kdy zemřela Bobbi Kristina Brown? Bobbi Kristina Brown je v sekci Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Bobbi Kristina Brown řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bobbi Kristina Brown i v jiné kategorii než je hudba.