Kdo je to?
Kdo je to Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daňový rezident? Lidé, státní správa

Daňový rezident

Jaký je význam slova Daňový rezident? Co to znamená?

Daňový rezident je označení pro daňového poplatníka, který může mít příjmy jak z domácích, tak zahraničních zdrojů, ale všechny jeho příjmy se zdaňují v zemi domovské. Pro daňového rezidenta tedy platí neomezená daňová povinnost, což znamená, že musí přiznat ke zdanění všechny příjmy, aniž by rozhodovalo to, kde se konala činnost, která byla zdrojem příjmů, kdo a kde příjmy vyplácel.
Většinou se jedná o jedince, kteří v zemi, kde se daně platí, bydlí, nebo se na jejím území zdržují po většinu roku.Kdo je to Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daňový rezident? Lidé, státní správa

Definici slova Daňový rezident můžete sdílet s dalšími osobami prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Adenom? Víte, co je to Lignit? Znáte pojem Bohatství? Rozumíte pojmu Citadela?

Klíčová slova: lexikon, význam slova, státní správa, informace, vysvětlení, synonymum, původ slova, popis, Daňový rezident, wiki, heslo, termín, význam pojmu, přesný význam, odborný výraz, formulace

Pojem Daňový rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Daňový rezident v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Daňový rezident na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daňový rezident ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Daňový rezident ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Daňový rezident ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Daňový rezident ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový rezident například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Daňový rezident? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Daňový rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový rezident? Definice pojmu Daňový rezident je v kategorii Státní správa

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, výraz,termín, heslo kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.