Kdo je to?
Kdo je to Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daňový rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Daňový rezident?

Jaký je význam slova Daňový rezident? Co to znamená?

Daňový rezident je označení pro daňového poplatníka, který může mít příjmy jak z domácích, tak zahraničních zdrojů, ale všechny jeho příjmy se zdaňují v zemi domovské. Pro daňového rezidenta tedy platí neomezená daňová povinnost, což znamená, že musí přiznat ke zdanění všechny příjmy, aniž by rozhodovalo to, kde se konala činnost, která byla zdrojem příjmů, kdo a kde příjmy vyplácel.
Většinou se jedná o jedince, kteří v zemi, kde se daně platí, bydlí, nebo se na jejím území zdržují po většinu roku.Kdo je to Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daňový rezident? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daňový rezident s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Chucpe? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mozaika? Znáte pojem Diecéze? Znáte termín Skafocefalie?

Klíčová slova: Daňový rezident, význam pojmu, lexikon, termín, přesný význam, heslo, synonymum, co znamená, Daňový rezident, informace, definice, přesný výraz, formulace, vysvětlení, státní správa, státní správa

Pojem Daňový rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Daňový rezident ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Daňový rezident ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Daňový rezident ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Daňový rezident na Google obrázcích

Hledat pojem Daňový rezident ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový rezident například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Daňový rezident

Právě jste zjistili Kdo je to Daňový rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový rezident? Definice pojmu Daňový rezident je v kategorii Státní správa

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat informace pojem, výraz, termín, heslo kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Státní správa).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.