Kdo je to?
Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Daňový rezident?

Jaký je význam slova Daňový rezident? Co to znamená?

Daňový rezident je označení pro daňového poplatníka, který může mít příjmy jak z domácích, tak zahraničních zdrojů, ale všechny jeho příjmy se zdaňují v zemi domovské. Pro daňového rezidenta tedy platí neomezená daňová povinnost, což znamená, že musí přiznat ke zdanění všechny příjmy, aniž by rozhodovalo to, kde se konala činnost, která byla zdrojem příjmů, kdo a kde příjmy vyplácel.
Většinou se jedná o jedince, kteří v zemi, kde se daně platí, bydlí, nebo se na jejím území zdržují po většinu roku.Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Definici slova Daňový rezident můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Řapík? Víte co je Kastrace? Znáte pojem Saldo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fyzické napadení?

Klíčová slova: popis, význam, popis, význam slova, přesný význam, definice, přesný výraz, původ slova, slovo, co je to Daňový rezident?, význam pojmu, odborný výraz, pojem, kdo je Daňový rezident?, Daňový rezident, státní správa

Pojem Daňový rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Daňový rezident v následujících vyhledávačích

Najít pojem Daňový rezident v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Daňový rezident ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Daňový rezident ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Daňový rezident ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový rezident například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Daňový rezident, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Daňový rezident? Kdo to byl Daňový rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový rezident? Definice pojmu Daňový rezident se nachází v sekci státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.