Kdo je to?
Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Daňový rezident?

Jaký je význam slova Daňový rezident? Co to znamená?

Daňový rezident je označení pro daňového poplatníka, který může mít příjmy jak z domácích, tak zahraničních zdrojů, ale všechny jeho příjmy se zdaňují v zemi domovské. Pro daňového rezidenta tedy platí neomezená daňová povinnost, což znamená, že musí přiznat ke zdanění všechny příjmy, aniž by rozhodovalo to, kde se konala činnost, která byla zdrojem příjmů, kdo a kde příjmy vyplácel.
Většinou se jedná o jedince, kteří v zemi, kde se daně platí, bydlí, nebo se na jejím území zdržují po většinu roku.



Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Daňový rezident? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rabat? Znáte definici termínu Factoring? Znáte pojem Šoulet? Pamatujete si definici pojmu Biologický pas?

Klíčová slova: heslo, wiki, význam, formulace, etymologie, přesný význam, pojem, přesný výraz, co znamená, Daňový rezident, synonymum, kdo je Daňový rezident?, definice, odborný výraz, význam pojmu, státní správa

Pojem Daňový rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Daňový rezident ve Wikipedii

Najít termín Daňový rezident ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Daňový rezident ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Daňový rezident ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový rezident například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Daňový rezident, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Daňový rezident? Kdo to byl Daňový rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový rezident? Definice pojmu Daňový rezident je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Daňový rezident i v jiné sekci než je kategorie státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.