Kdo je to?
Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Daňový rezident?

Jaký je význam slova Daňový rezident? Co to znamená?

Daňový rezident je označení pro daňového poplatníka, který může mít příjmy jak z domácích, tak zahraničních zdrojů, ale všechny jeho příjmy se zdaňují v zemi domovské. Pro daňového rezidenta tedy platí neomezená daňová povinnost, což znamená, že musí přiznat ke zdanění všechny příjmy, aniž by rozhodovalo to, kde se konala činnost, která byla zdrojem příjmů, kdo a kde příjmy vyplácel.
Většinou se jedná o jedince, kteří v zemi, kde se daně platí, bydlí, nebo se na jejím území zdržují po většinu roku.Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daňový rezident s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rabat? Víte co je Čapí hnízdo? Znáte pojem Šoulet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Maltodextrin?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, lexikon, význam pojmu, co je to Daňový rezident?, pojem, definice, co znamená, informace, odborný výraz, etymologie, heslo, popis, význam slova, význam, formulace

Pojem Daňový rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat výraz Daňový rezident na Google.cz

Hledat termín Daňový rezident ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Daňový rezident ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Daňový rezident na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový rezident například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Daňový rezident? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Daňový rezident? Kdo to byl Daňový rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový rezident? Definice pojmu Daňový rezident se nachází v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, text, definici, třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.