Kdo je to?
Kdo je to Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daňový rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Daňový rezident?

Jaký je význam slova Daňový rezident? Co to znamená?

Daňový rezident je označení pro daňového poplatníka, který může mít příjmy jak z domácích, tak zahraničních zdrojů, ale všechny jeho příjmy se zdaňují v zemi domovské. Pro daňového rezidenta tedy platí neomezená daňová povinnost, což znamená, že musí přiznat ke zdanění všechny příjmy, aniž by rozhodovalo to, kde se konala činnost, která byla zdrojem příjmů, kdo a kde příjmy vyplácel.
Většinou se jedná o jedince, kteří v zemi, kde se daně platí, bydlí, nebo se na jejím území zdržují po většinu roku.Kdo je to Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Daňový rezident? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Daňový rezident? s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Chucpe? Vzpomněli byste si co znamená slovo Arabská guma? Znáte pojem Fagocytóza? Víte co je Kitesurfing?

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, význam, odborný výraz, definice, wiki, heslo, Daňový rezident, přesný výraz, Daňový rezident, popis, wikipedie, synonymum, co znamená, původ slova, etymologie

Pojem Daňový rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít termín Daňový rezident ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Daňový rezident ve Wikipedii

Vyhledat termín Daňový rezident na Google.cz

Vyhledat pojem Daňový rezident v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový rezident například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Daňový rezident, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Daňový rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový rezident? Definice pojmu Daňový rezident patří do sekce Státní správa

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Daňový rezident i v jiné sekci než v státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.