Kdo je to?
Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Kdo je to Daňový rezident?

Jaký je význam slova Daňový rezident? Co to znamená?

Daňový rezident je označení pro daňového poplatníka, který může mít příjmy jak z domácích, tak zahraničních zdrojů, ale všechny jeho příjmy se zdaňují v zemi domovské. Pro daňového rezidenta tedy platí neomezená daňová povinnost, což znamená, že musí přiznat ke zdanění všechny příjmy, aniž by rozhodovalo to, kde se konala činnost, která byla zdrojem příjmů, kdo a kde příjmy vyplácel.
Většinou se jedná o jedince, kteří v zemi, kde se daně platí, bydlí, nebo se na jejím území zdržují po většinu roku.Kdo je to, byl Daňový rezident? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Daňový rezident? Lidé, státní správa

Tento text (Daňový rezident) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Chucpe? Znáte pojem Vetiver? Znáte pojem Monolog? Vzpomenete si na definici slova Ruptura?

Klíčová slova: Daňový rezident, význam pojmu, definice, státní správa, termín, formulace, přesný význam, pojem, lexikon, přesný výraz, synonymum, co znamená, kdo to je, původ slova, informace, kdo je Daňový rezident?

Pojem Daňový rezident je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Daňový rezident ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Daňový rezident ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Daňový rezident ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Daňový rezident ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňový rezident například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Daňový rezident? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Daňový rezident? Kdo to byl Daňový rezident? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Daňový rezident? Definice pojmu Daňový rezident je v sekci státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.