Kdo je to?
Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Kdo je to Lektor?

Co znamená a jaký je význam slova Lektor?

Lektor je označení pocházející z latiny a používá se pro učitele, odborníka, přednášejícího. Toto pojmenování je nejčastější u vysokoškolských pedagogů nebo vedoucích různých kurzů, například IT, cizích jazyků, autoškoly a podobně.
Na vysoké škole je lektor označení pracovní pozice člověka, pověřeného vedením výuky zaměřené na praxi. Ne vždy musí mít lektor vysokoškolské vzdělání, důležitější je získaná praxe a dostatek zkušeností, které lektor předává dále.Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Definici slova Lektor můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Polygon? Znáte termín Promlčený dluh? Víte co je Aterom? Víte, co je to Astigmatismus?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, vysvětlení, co znamená, termín, popis, heslo, lexikon, etymologie, popis, význam, přesný výraz, formulace, Lektor, kdo je Lektor?, význam slova

Pojem Lektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Lektor na Google.cz

Najít výraz Lektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Lektor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Lektor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lektor například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Lektor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lektor? Kdo to byl Lektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lektor? Definice pojmu Lektor se nachází v kategorii Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.