Kdo je to?
Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Kdo je to Lektor?

Co znamená a jaký je význam slova Lektor?

Lektor je označení pocházející z latiny a používá se pro učitele, odborníka, přednášejícího. Toto pojmenování je nejčastější u vysokoškolských pedagogů nebo vedoucích různých kurzů, například IT, cizích jazyků, autoškoly a podobně.
Na vysoké škole je lektor označení pracovní pozice člověka, pověřeného vedením výuky zaměřené na praxi. Ne vždy musí mít lektor vysokoškolské vzdělání, důležitější je získaná praxe a dostatek zkušeností, které lektor předává dále.Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lektor s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Warez? Vzpomněli byste si na význam slova Nordic walking? Víte co je Rustikální? Znáte definici termínu Přeslice?

Klíčová slova: informace, Lektor, termín, co je to Lektor?, význam pojmu, význam slova, Školství, lexikon, původ slova, wiki, popis, formulace, popis, slovo, pojem, synonymum

Pojem Lektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Lektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Lektor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Lektor na Youtube

Hledat termín Lektor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lektor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Lektor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lektor? Kdo to byl Lektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lektor? Definice pojmu Lektor se nachází v sekci Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Lektor i v jiné kategorii než v Školství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.