Kdo je to?
Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Kdo je to Lektor?

Co znamená a jaký je význam slova Lektor?

Lektor je označení pocházející z latiny a používá se pro učitele, odborníka, přednášejícího. Toto pojmenování je nejčastější u vysokoškolských pedagogů nebo vedoucích různých kurzů, například IT, cizích jazyků, autoškoly a podobně.
Na vysoké škole je lektor označení pracovní pozice člověka, pověřeného vedením výuky zaměřené na praxi. Ne vždy musí mít lektor vysokoškolské vzdělání, důležitější je získaná praxe a dostatek zkušeností, které lektor předává dále.Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Tento text (Lektor) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Polygon? Pamatujete si definici pojmu Služebnost? Víte co je Aterom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jmenovatel?

Klíčová slova: slovo, definice, kdo to je, popis, Lektor, synonymum, formulace, význam pojmu, přesný výraz, význam slova, termín, odborný výraz, co znamená, původ slova, co je to Lektor?, pojem

Pojem Lektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Lektor na Youtube

Hledat pojem Lektor ve vyhledávači Qwant

Najít termín Lektor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Lektor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lektor například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lektor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lektor? Kdo to byl Lektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lektor? Definice pojmu Lektor je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.