Kdo je to?
Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Kdo je to Lektor?

Co znamená a jaký je význam slova Lektor?

Lektor je označení pocházející z latiny a používá se pro učitele, odborníka, přednášejícího. Toto pojmenování je nejčastější u vysokoškolských pedagogů nebo vedoucích různých kurzů, například IT, cizích jazyků, autoškoly a podobně.
Na vysoké škole je lektor označení pracovní pozice člověka, pověřeného vedením výuky zaměřené na praxi. Ne vždy musí mít lektor vysokoškolské vzdělání, důležitější je získaná praxe a dostatek zkušeností, které lektor předává dále.Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Lektor? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Zápočet? Znáte definici termínu Brousek? Víte co je Glutamát? Pamatujete si definici pojmu Apraxie?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, Lektor, původ slova, co znamená, heslo, etymologie, synonymum, pojem, formulace, přesný výraz, vysvětlení, lexikon, význam slova, popis, význam

Pojem Lektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lektor ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Lektor ve Wikipedii

Vyhledat termín Lektor ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Lektor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lektor například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lektor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lektor? Kdo to byl Lektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lektor? Definice pojmu Lektor patří do sekce Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.