Kdo je to?
Kdo je to Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lektor? Lidé, Školství

Kdo je to Lektor?

Jaký je význam slova Lektor? Co to znamená?

Lektor je označení pocházející z latiny a používá se pro učitele, odborníka, přednášejícího. Toto pojmenování je nejčastější u vysokoškolských pedagogů nebo vedoucích různých kurzů, například IT, cizích jazyků, autoškoly a podobně.
Na vysoké škole je lektor označení pracovní pozice člověka, pověřeného vedením výuky zaměřené na praxi. Ne vždy musí mít lektor vysokoškolské vzdělání, důležitější je získaná praxe a dostatek zkušeností, které lektor předává dále.Kdo je to Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lektor? Lidé, Školství

Text s definicí výrazu Lektor doporučujeme sdílet s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Polygon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Disponibilní zůstatek? Víte co je Severoatlantická aliance? Víte co je Monokultura?

Klíčová slova: formulace, wikipedie, pojem, termín, vysvětlení, význam pojmu, slovo, heslo, původ slova, přesný výraz, Lektor, co znamená, lexikon, přesný význam, definice, informace

Pojem Lektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Lektor na Google obrázcích

Hledat frázi Lektor ve Wikislovníku

Zkusit najít Lektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Lektor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Lektor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lektor například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lektor

Právě jste zjistili Kdo je to Lektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lektor? Definice pojmu Lektor se nachází v sekci Školství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, termín, heslo, výraz například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.