Kdo je to?
Kdo je to Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lektor? Lidé, Školství

Kdo je to Lektor?

Co znamená a jaký je význam slova Lektor?

Lektor je označení pocházející z latiny a používá se pro učitele, odborníka, přednášejícího. Toto pojmenování je nejčastější u vysokoškolských pedagogů nebo vedoucích různých kurzů, například IT, cizích jazyků, autoškoly a podobně.
Na vysoké škole je lektor označení pracovní pozice člověka, pověřeného vedením výuky zaměřené na praxi. Ne vždy musí mít lektor vysokoškolské vzdělání, důležitější je získaná praxe a dostatek zkušeností, které lektor předává dále.Kdo je to Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lektor? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lektor s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Polygon? Vzpomenete si na definici slova Iontový nápoj? Víte co je Vektor? Vzpomněli byste si na význam slova Odpočet DPH?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, přesný výraz, vysvětlení, Školství, Lektor, wikipedie, lexikon, význam pojmu, synonymum, definice, formulace, původ slova, heslo, pojem, přesný význam

Pojem Lektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Lektor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Lektor na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lektor ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Lektor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lektor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Lektor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Lektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lektor? Definice pojmu Lektor je v sekci Školství

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.