Kdo je to?
Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Kdo je to Lektor?

Co znamená a jaký je význam slova Lektor?

Lektor je označení pocházející z latiny a používá se pro učitele, odborníka, přednášejícího. Toto pojmenování je nejčastější u vysokoškolských pedagogů nebo vedoucích různých kurzů, například IT, cizích jazyků, autoškoly a podobně.
Na vysoké škole je lektor označení pracovní pozice člověka, pověřeného vedením výuky zaměřené na praxi. Ne vždy musí mít lektor vysokoškolské vzdělání, důležitější je získaná praxe a dostatek zkušeností, které lektor předává dále.Kdo je to, byl Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lektor? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Lektor? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Zápočet? Víte, co je to Krajní pravice? Víte co je Glutamát? Rozumíte pojmu Fabule?

Klíčová slova: etymologie, co je to Lektor?, formulace, původ slova, význam, informace, význam pojmu, slovo, kdo je Lektor?, synonymum, popis, heslo, popis, přesný význam, co znamená, Školství

Pojem Lektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Lektor zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lektor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Lektor ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Lektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Lektor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lektor například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Lektor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lektor? Kdo to byl Lektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lektor? Definice pojmu Lektor je v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v Školství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.