Kdo je to?
Kdo je to Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lektor? Lidé, Školství

Kdo je to Lektor?

Jaký je význam slova Lektor? Co to znamená?

Lektor je označení pocházející z latiny a používá se pro učitele, odborníka, přednášejícího. Toto pojmenování je nejčastější u vysokoškolských pedagogů nebo vedoucích různých kurzů, například IT, cizích jazyků, autoškoly a podobně.
Na vysoké škole je lektor označení pracovní pozice člověka, pověřeného vedením výuky zaměřené na praxi. Ne vždy musí mít lektor vysokoškolské vzdělání, důležitější je získaná praxe a dostatek zkušeností, které lektor předává dále.Kdo je to Lektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lektor? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lektor sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Polygon? Znáte pojem Tofu? Víte co je Ganglion? Vzpomenete si na definici slova Čádor?

Klíčová slova: definice, slovo, lexikon, význam, význam pojmu, význam slova, termín, přesný význam, synonymum, formulace, pojem, Školství, přesný výraz, Lektor, přesný výraz, etymologie

Pojem Lektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Lektor hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat videa s názvem Lektor na Youtube

Zkusit najít termín Lektor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Lektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Lektor na Google.cz

Najít slovo Lektor ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lektor například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Lektor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Lektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lektor? Definice pojmu Lektor je v kategorii Školství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.