Kdo je to?
Kdo je to, byl Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wotan? Lidé, mytologie

Kdo je to Wotan?

Jaký je význam slova Wotan? Co to znamená?

Wotan neboli Wodan byl původním bohem starých Germánů a Anglosasů. Byl považován za praboha, předchůdce dalších božstev.
Je znám z výzkumu psychologa C.G. Junga, který Wotana označil za ovlivnitele myslí příslušníků německého národa a považoval ho za příčinu nástupu nacizmu. Přisuzoval mu jisté kvality, ale především násilnictví a šílenost.Kdo je to, byl Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wotan? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Wotan s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Rosný bod? Víte, co je to Meniskus? Vzpomněli byste si na význam slova Rabat? Rozumíte pojmu Persona?

Klíčová slova: co je to Wotan?, pojem, Wotan, kdo je Wotan?, co znamená, termín, slovo, synonymum, původ slova, heslo, formulace, odborný výraz, přesný výraz, wiki, přesný význam, význam pojmu

Pojem Wotan je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Wotan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Wotan ve Wikipedii

Hledat heslo Wotan ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Wotan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Wotan například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Wotan

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Wotan? Kdo to byl Wotan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wotan? Definice pojmu Wotan patří do sekce mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.