Kdo je to?
Kdo je to Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Wotan? Lidé, mytologie

Kdo je to Wotan?

Co znamená a jaký je význam slova Wotan?

Wotan neboli Wodan byl původním bohem starých Germánů a Anglosasů. Byl považován za praboha, předchůdce dalších božstev.
Je znám z výzkumu psychologa C.G. Junga, který Wotana označil za ovlivnitele myslí příslušníků německého národa a považoval ho za příčinu nástupu nacizmu. Přisuzoval mu jisté kvality, ale především násilnictví a šílenost.Kdo je to Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Wotan? Lidé, mytologie

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Kuří oko? Znáte termín Bechtěrevova choroba? Vzpomněli byste si na význam slova Revoluce? Víte, co je to Afebrilní?

Klíčová slova: popis, etymologie, přesný výraz, původ slova, Wotan, mytologie, pojem, termín, odborný výraz, co znamená, informace, přesný výraz, heslo, vysvětlení, wikipedie, formulace

Pojem Wotan je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Wotan ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Wotan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Wotan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Wotan na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Wotan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Wotan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Wotan

Nyní již víte Kdo je to Wotan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wotan? Definice pojmu Wotan se nachází v kategorii Mytologie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, výrazřekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Wotan hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.