Kdo je to?
Kdo je to, byl Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wotan? Lidé, mytologie

Kdo je to Wotan?

Jaký je význam slova Wotan? Co to znamená?

Wotan neboli Wodan byl původním bohem starých Germánů a Anglosasů. Byl považován za praboha, předchůdce dalších božstev.
Je znám z výzkumu psychologa C.G. Junga, který Wotana označil za ovlivnitele myslí příslušníků německého národa a považoval ho za příčinu nástupu nacizmu. Přisuzoval mu jisté kvality, ale především násilnictví a šílenost.Kdo je to, byl Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wotan? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Wotan? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Rozhodčí doložka? Pamatujete si definici pojmu Hokejbal? Vzpomněli byste si na význam slova Hoblice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bruxismus?

Klíčová slova: pojem, co je to Wotan?, lexikon, slovo, význam slova, termín, popis, mytologie, synonymum, význam pojmu, přesný význam, heslo, definice, co znamená, Wotan, informace

Pojem Wotan je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Wotan zkuste tyto odkazy

Najít heslo Wotan na Google.cz

Zkusit najít slovo Wotan ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Wotan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Wotan ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Wotan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Wotan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Wotan? Kdo to byl Wotan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wotan? Definice pojmu Wotan je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Wotan v jiné sekci než mytologie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.