Kdo je to?
Kdo je to Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Wotan? Lidé, mytologie

Kdo je to Wotan?

Jaký je význam slova Wotan? Co to znamená?

Wotan neboli Wodan byl původním bohem starých Germánů a Anglosasů. Byl považován za praboha, předchůdce dalších božstev.
Je znám z výzkumu psychologa C.G. Junga, který Wotana označil za ovlivnitele myslí příslušníků německého národa a považoval ho za příčinu nástupu nacizmu. Přisuzoval mu jisté kvality, ale především násilnictví a šílenost.Kdo je to Wotan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Wotan? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Wotan s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Kuří oko? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ionizace? Vzpomněli byste si na význam slova Zubní můstek? Znáte termín Feat?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, informace, význam pojmu, wiki, význam, Wotan, slovo, wikipedie, etymologie, formulace, mytologie, Wotan, původ slova, přesný význam, co znamená

Pojem Wotan je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Wotan ve Wikislovníku

Najít slovo Wotan ve Wikipedii

Vyhledat pojem Wotan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Wotan ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Wotan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Wotan například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Wotan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Wotan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wotan? Definice pojmu Wotan je v kategorii Mytologie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít informace pojem, text, definici, dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Wotan i jinde než v sekci než v mytologie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.