Kdo je to?
Kdo je Hana Soukupová? Životopis Hana Soukupová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Hana Soukupová?

Kdo je Hana Soukupová? Životopis, informace, biografie, modeling

Hana Soukupová, vdaná Hana Aaron Soukupová, je česká profesionální a úspěšná modelka. Soukupová se narodila v Karlových Varech. Od malička se chtěla stát modelkou a roku 2001 se jí podařilo zvítězit v soutěži Topmodelka 3. tisíciletí. Díky tomuto vítězství podepsala v šestnácti letech první profesionální smlouvu se společností Company models. Později spolupracovala s agenturami jako Mega Model Agency (Hamburk), Why Not (Milán), Viva Models (Paříž), Glamour Model Management (Řím), IMG Models (New York), Glamour Model Management (Praha), Next Company nebo MY Model Management. Její míry jsou 84-60-88.
V následujících letech se stala velmi žádanou modelkou. V roce 2008 patřila k deseti nejžádanějším modelkám na celém světě. Stala se tváří kampaní pro značky jako Max Mara, Versace, Dior, Gucci a další.
Objevila se také na titulních stranách módních časopisů Vanity Fair a Vogue a na přehlídkových molech vystupovala pod módními značkami Dolce and Gabbana, Escada či Yves Saint-Laurent.
Dva roky po sobě (2006 a 2007) vystupovala na mole přehlídky Victoria’s Secret.
Soukupová si v USA vzala za manžela podnikatele Drewa Aarona v roce 2006. Manželskému páru se poté postupně narodily děti Finn (*2013), Ella (*2016) a Stella (*2020).Kdo je Hana Soukupová? Životopis Hana Soukupová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Hana Soukupová

Národnost: česká
Datum narození: 18. 12. 1985
Místo narození: Karlovy Vary, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Hana Soukupová? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Pétanque? Vzpomněli byste si na význam slova Kapavka? Znáte termín Biosféra? Znáte definici termínu Rektokéla?

Klíčová slova: kdy se narodila Hana Soukupová?, Hana Soukupová, modeling, místo narození, lexikon, vysvětlení, kdo je Hana Soukupová?, osobnost, wiki, biografie, životopis, osobnosti, popis, datum narození, narození, zajímavosti

Pojem Hana Soukupová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Hana Soukupová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Hana Soukupová na Google.cz

Najít výraz Hana Soukupová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Hana Soukupová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hana Soukupová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Soukupová například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Hana Soukupová?

Právě jste zjistili Kdo je to Hana Soukupová? Kdy se narodila Hana Soukupová? Kde se narodila Hana Soukupová? Hana Soukupová se nachází v sekci Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Hana Soukupová například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Soukupová i v jiné kategorii než je modeling.