Kdo je to?
Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Kdo je to Dula?

Co znamená a jaký je význam slova Dula?

Dula je označení pro ženu, která psychicky podporuje matku při porodu. Nejedná se o porodní asistentku (ta musí mít příslušné vzdělání), duly neposkytují zdravotnické služby a do průběhu porodu nijak nezasahují, to je plně v kompetenci lékařů.Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dula? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to XML? Znáte termín Znárodnění? Vzpomněli byste si na význam slova Ateroskleróza? Víte, co je to Jestřábí oko?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, formulace, Dula, vysvětlení, přesný význam, heslo, etymologie, popis, význam, popis, původ slova, wiki, kdo je Dula?, odborný výraz, pojem

Pojem Dula je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Dula ve Wikipedii

Hledat pojem Dula ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Dula ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dula ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dula například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Dula, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dula? Kdo to byl Dula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dula? Definice pojmu Dula je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.