Kdo je to?
Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Kdo je to Dula?

Co znamená a jaký je význam slova Dula?

Dula je označení pro ženu, která psychicky podporuje matku při porodu. Nejedná se o porodní asistentku (ta musí mít příslušné vzdělání), duly neposkytují zdravotnické služby a do průběhu porodu nijak nezasahují, to je plně v kompetenci lékařů.Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dula sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to XML? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oáza? Vzpomněli byste si na význam slova Ateroskleróza? Víte co je Nezisková organizace?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, formulace, popis, pojem, definice, popis, kdo to je, termín, původ slova, význam slova, slovo, wiki, co je to Dula?, kdo je Dula?, Dula

Pojem Dula je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dula ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Dula ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Dula na Youtube

Zkusit najít slovo Dula ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dula například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dula

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dula? Kdo to byl Dula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dula? Definice pojmu Dula patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.