Kdo je to?
Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Kdo je to Dula?

Co znamená a jaký je význam slova Dula?

Dula je označení pro ženu, která psychicky podporuje matku při porodu. Nejedná se o porodní asistentku (ta musí mít příslušné vzdělání), duly neposkytují zdravotnické služby a do průběhu porodu nijak nezasahují, to je plně v kompetenci lékařů.



Kdo je to, byl Dula? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dula? Lidé, profese

Definici slova Dula můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to XML? Vzpomněli byste si na význam slova Betlém? Vzpomněli byste si na význam slova Rozedma plic? Znáte definici termínu Čirok?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, odborný výraz, původ slova, wiki, co je to Dula?, heslo, informace, lexikon, popis, Dula, význam pojmu, vysvětlení, etymologie, co znamená, termín

Pojem Dula je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Dula ve Wikipedii

Vyhledat slovo Dula v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Dula na Google.cz

Zkusit najít Dula ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dula například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Dula? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dula? Kdo to byl Dula? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dula? Definice pojmu Dula se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.