Kdo je to?
Kdo je to Modelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Modelka? Lidé, profese

Modelka

Co znamená a jaký je význam slova Modelka?

Modelka je žena, která se věnuje modelingu. Náplní její práce je předvádění šatů a oděvních doplňků. Modelka vystupuje buď na módních přehlídkách nebo se nechává fotografovat do novin, časopisů, reklamních tiskovin, na billboardy atd. Modelky jsou obvykle mladé ženy, které jsou velmi štíhlé, což je často předmětem kritiky (negativní vzor pro dospívající dívky).Kdo je to Modelka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Modelka? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Modelka sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Word? Znáte pojem Interpunkce? Vzpomněli byste si na význam slova Astenik? Vzpomenete si na definici slova Vánoční liturgie?

Klíčová slova: wikipedie, Modelka, přesný výraz, pojem, význam pojmu, lexikon, formulace, wiki, přesný výraz, synonymum, popis, profese, etymologie, profese, přesný význam, význam slova

Pojem Modelka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Modelka na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Modelka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Modelka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Modelka ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Modelka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Modelka například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Modelka

Nyní již víte Kdo je to Modelka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Modelka? Definice pojmu Modelka patří do sekce Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se, ale nezaručujeme úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete se pokusit také najít informace pojem, termín, výraz,heslo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.