Kdo je to?
Kdo byl Napoleon Bonaparte? Životopis Napoleon Bonaparte, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Napoleon Bonaparte

Kdo byl Napoleon Bonaparte? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, panovníci

Napoleon Bonaparte byl francouzským generálem a císařem a je považován za jednoho z největších vojevůdců dějin. Za dobu svého života prošel rychlou kariérou, největším úspěchem byla vláda nad většinou oblastí západní Evropy.
Svůj život však dožil ve vyhnanství a jako vězeň. Jeho bitvy jsou označovány jako napoleonské války, k nejznámějším patří bitva u Waterloo, u Lipska nebo u Slavkova.Kdo byl Napoleon Bonaparte? Životopis Napoleon Bonaparte, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Základní informace o osobě Napoleon Bonaparte

Datum narození: 15. srpna 1769
Místo narození: Ajaccio
Datum úmrtí: 5. května 1821

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Napoleon Bonaparte? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Nemoc? Rozumíte pojmu Přetlak? Víte, co je to Bronchitida? Znáte pojem Parkinsonova nemoc?

Klíčová slova: panovníci, datum narození, wiki, Kdy zemřel Napoleon Bonaparte, lexikon, kdy se narodil Napoleon Bonaparte?, nežijící, osobnost, Napoleon Bonaparte, kdo je Napoleon Bonaparte?, popis, vysvětlení, kde se narodil Napoleon Bonaparte?, národnost, narození, Napoleon Bonaparte

Pojem Napoleon Bonaparte je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Napoleon Bonaparte ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Napoleon Bonaparte ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Napoleon Bonaparte ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Napoleon Bonaparte ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Napoleon Bonaparte na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Napoleon Bonaparte například v metavyhledávači Info.com, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Napoleon Bonaparte

Nyní již víte Kdo byl Napoleon Bonaparte? Kdy se narodil Napoleon Bonaparte? Kde se narodil Napoleon Bonaparte? Kdy zemřel Napoleon Bonaparte? Napoleon Bonaparte se nachází v kategorii Panovníci

Kategorie panovníci, hrabě, napoleon Bonaparte, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Napoleon Bonaparte řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Napoleon Bonaparte i v jiné kategorii než je panovníci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.