Kdo je to?
Kdo byl Napoleon Bonaparte? Životopis Napoleon Bonaparte, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Kdo byl Napoleon Bonaparte?

Kdo byl Napoleon Bonaparte? Životopis, informace, biografie, panovníci

Napoleon Bonaparte byl francouzským generálem a císařem a je považován za jednoho z největších vojevůdců dějin. Za dobu svého života prošel rychlou kariérou, největším úspěchem byla vláda nad většinou oblastí západní Evropy.
Svůj život však dožil ve vyhnanství a jako vězeň. Jeho bitvy jsou označovány jako napoleonské války, k nejznámějším patří bitva u Waterloo, u Lipska nebo u Slavkova.Kdo byl Napoleon Bonaparte? Životopis Napoleon Bonaparte, osobnosti, slavný člověk z kategorie panovníci

Hlavní informace o osobě Napoleon Bonaparte

Datum narození: 15. srpna 1769
Místo narození: Ajaccio
Datum úmrtí: 5. května 1821

Popis osobnosti Napoleon Bonaparte můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tapioka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rčení? Víte, co je to Euforie? Znáte termín Trvalé bydliště?

Klíčová slova: panovníci, Napoleon Bonaparte, kdo je Napoleon Bonaparte?, Napoleon Bonaparte, panovníci, biografie, datum narození, wiki, narození, nežijící, místo narození, kde se narodil Napoleon Bonaparte?, lexikon, kdo to je, osobnost, Kdy zemřel Napoleon Bonaparte

Pojem Napoleon Bonaparte je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Napoleon Bonaparte lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Napoleon Bonaparte ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Napoleon Bonaparte ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Napoleon Bonaparte na Youtube

Vyhledat slovo Napoleon Bonaparte ve Wikislovníku

Zkusit najít Napoleon Bonaparte ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Napoleon Bonaparte například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Napoleon Bonaparte? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo byl Napoleon Bonaparte? Kdy se narodil Napoleon Bonaparte? Kde se narodil Napoleon Bonaparte? Kdy zemřel Napoleon Bonaparte? Napoleon Bonaparte se nachází v kategorii Panovníci

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Napoleon Bonaparte třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Napoleon Bonaparte i v jiné kategorii než je panovníci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.