Kdo je to?
Kdo je to, byl Střihač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Střihač? Lidé, profese

Kdo je to Střihač?

Jaký je význam slova Střihač? Co to znamená?

Střihač je pracovník, který je zodpovědný za střih, tedy takovou práci, při které se používají jednotlivé záběry filmu a poskládají se tak, že tvoří celek. Střih může být nazýván také sestřihem, montáží nebo střihovou skladbou.
Prací střihače vzniká samotný děj, protož propojuje záběry tak, aby mezi nimi vznikal kontrast a rozvíjel se děj nebo navazovaly vazby. Někdy je tato činnost označována jako nástroj vyprávění.Kdo je to, byl Střihač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Střihač? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Střihač? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Danajský dar? Rozumíte pojmu Microsoft Office? Pamatujete si definici pojmu Xanax? Znáte pojem Autofokus?

Klíčová slova: co znamená, formulace, slovo, Střihač, popis, původ slova, termín, význam, přesný výraz, etymologie, význam slova, profese, vysvětlení, co je to Střihač?, definice, kdo to je

Pojem Střihač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Střihač doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Střihač ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Střihač v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Střihač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Střihač ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Střihač například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Střihač, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Střihač? Kdo to byl Střihač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Střihač? Definice pojmu Střihač se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).