Kdo je to?
Kdo je to, byl Střihač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Střihač? Lidé, profese

Kdo je to Střihač?

Jaký je význam slova Střihač? Co to znamená?

Střihač je pracovník, který je zodpovědný za střih, tedy takovou práci, při které se používají jednotlivé záběry filmu a poskládají se tak, že tvoří celek. Střih může být nazýván také sestřihem, montáží nebo střihovou skladbou.
Prací střihače vzniká samotný děj, protož propojuje záběry tak, aby mezi nimi vznikal kontrast a rozvíjel se děj nebo navazovaly vazby. Někdy je tato činnost označována jako nástroj vyprávění.Kdo je to, byl Střihač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Střihač? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Střihač se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem A-GPS? Znáte pojem Dvojhláska? Pamatujete si definici pojmu Freska? Vzpomenete si na definici slova Kreativita?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, informace, profese, heslo, odborný výraz, vysvětlení, popis, co je to Střihač?, kdo je Střihač?, co znamená, popis, Střihač, význam slova, kdo to je, formulace

Pojem Střihač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Střihač ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Střihač na Google.cz

Hledat videa s názvem Střihač na Youtube

Vyhledat termín Střihač ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Střihač například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Střihač, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Střihač? Kdo to byl Střihač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Střihač? Definice pojmu Střihač je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.