Kdo je to?
Kdo je Miluše Bittnerová? Životopis Miluše Bittnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Miluše Bittnerová

Kdo je Miluše Bittnerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Miluše Bittnerová je česká herečka. Narodila se v Jičíně a studium na gymnáziu absolvovala v Hořicích v Podkrkonoší. Během střední školy působila v Hradci Králové v divadle Jesličky. Po maturitě ji přijali na obor herectví na pražskou DAMU, kterou zakončila magisterským titulem. Také v průběhu studií na vysoké škole se Miluše věnovala divadlu. V divadle Komedie spolupracovala s režisérem Michalem Dočekalem a v divadle Národním s režisérem J. A. Pitinským na hře Bloudění. Do povědomí se dostávala moderováním ranní show na rádiu Limonádový Joe. Objevila se i v několika českých seriálech jako Modrý kámen, Dámský gambit, Bakaláři, Vyprávěj, Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Život na zámku. Věnuje se dabování, mluví dobře anglicky a dokonce si zahrála i v zahraničních snímcích – ve francouzské detektivce Maigret a v německých snímcích Rebelka a Silný tým. Moderuje společenské charitativní akce, a je rovněž spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina, který vznikl v roce 2010.
Všestranná Miluše umí hrát i na několik hudebních nástrojů, např: akordeon, klavír, kytaru a flétnu.Kdo je Miluše Bittnerová? Životopis Miluše Bittnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Miluše Bittnerová

Národnost: česká
Datum narození: 10. 12. 1977
Místo narození: Jičín, Česká republika

Tento text (Miluše Bittnerová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Plichta? Vzpomenete si na definici slova Čolek? Znáte pojem Jasmínová rýže? Vzpomněli byste si na význam slova Tečkovací strojek?

Klíčová slova: kde se narodila Miluše Bittnerová?, život, wikipedie, zajímavosti, informace, kdo je Miluše Bittnerová?, biografie, herectví, wiki, osobnost, datum narození, herectví, vysvětlení, osobnosti, Miluše Bittnerová, lexikon

Pojem Miluše Bittnerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Miluše Bittnerová

Hledat frázi Miluše Bittnerová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Miluše Bittnerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Miluše Bittnerová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Miluše Bittnerová ve Wikipedii

Najít termín Miluše Bittnerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Miluše Bittnerová například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miluše Bittnerová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Miluše Bittnerová? Kdy se narodila Miluše Bittnerová? Kde se narodila Miluše Bittnerová? Miluše Bittnerová je v sekci Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Miluše Bittnerová dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miluše Bittnerová i v jiné kategorii než je herectví.