Kdo je to?
Kdo je Miluše Bittnerová? Životopis Miluše Bittnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Miluše Bittnerová?

Kdo je Miluše Bittnerová? Životopis, informace, biografie, herectví

Miluše Bittnerová je česká herečka. Narodila se v Jičíně a studium na gymnáziu absolvovala v Hořicích v Podkrkonoší. Během střední školy působila v Hradci Králové v divadle Jesličky. Po maturitě ji přijali na obor herectví na pražskou DAMU, kterou zakončila magisterským titulem. Také v průběhu studií na vysoké škole se Miluše věnovala divadlu. V divadle Komedie spolupracovala s režisérem Michalem Dočekalem a v divadle Národním s režisérem J. A. Pitinským na hře Bloudění. Do povědomí se dostávala moderováním ranní show na rádiu Limonádový Joe. Objevila se i v několika českých seriálech jako Modrý kámen, Dámský gambit, Bakaláři, Vyprávěj, Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Život na zámku. Věnuje se dabování, mluví dobře anglicky a dokonce si zahrála i v zahraničních snímcích – ve francouzské detektivce Maigret a v německých snímcích Rebelka a Silný tým. Moderuje společenské charitativní akce, a je rovněž spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina, který vznikl v roce 2010.
Všestranná Miluše umí hrát i na několik hudebních nástrojů, např: akordeon, klavír, kytaru a flétnu.Kdo je Miluše Bittnerová? Životopis Miluše Bittnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Miluše Bittnerová

Národnost: česká
Datum narození: 10. 12. 1977
Místo narození: Jičín, Česká republika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Miluše Bittnerová? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kosmatice? Víte, co je to Zvěrokruh? Znáte pojem Lichva? Rozumíte pojmu Úřednická vláda?

Klíčová slova: kdy se narodila Miluše Bittnerová?, narození, zajímavosti, lexikon, herectví, osobnost, místo narození, Miluše Bittnerová, wikipedie, biografie, život, vysvětlení, národnost, informace, popis, kde se narodila Miluše Bittnerová?

Pojem Miluše Bittnerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat pojem Miluše Bittnerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Miluše Bittnerová ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miluše Bittnerová ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Miluše Bittnerová na Youtube

Hledat pojem Miluše Bittnerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Miluše Bittnerová například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Miluše Bittnerová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Miluše Bittnerová? Kdy se narodila Miluše Bittnerová? Kde se narodila Miluše Bittnerová? Miluše Bittnerová patří do kategorie Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Miluše Bittnerová kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miluše Bittnerová i v jiné kategorii než je herectví.