Kdo je to?
Kdo je to Miluše Bittnerová? Životopis Miluše Bittnerová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Miluše Bittnerová?

Kdo je to Miluše Bittnerová? Stručný životopis

Miluše Bittnerová je česká herečka. Narodila se v Jičíně a studium na gymnáziu absolvovala v Hořicích v Podkrkonoší. Během střední školy působila v Hradci Králové v divadle Jesličky. Po maturitě ji přijali na obor herectví na pražskou DAMU, kterou zakončila magisterským titulem. Také v průběhu studií na vysoké škole se Miluše věnovala divadlu. V divadle Komedie spolupracovala s režisérem Michalem Dočekalem a v divadle Národním s režisérem J. A. Pitinským na hře Bloudění. Do povědomí se dostávala moderováním ranní show na rádiu Limonádový Joe. Objevila se i v několika českých seriálech jako Modrý kámen, Dámský gambit, Bakaláři, Vyprávěj, Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Život na zámku. Věnuje se dabování, mluví dobře anglicky a dokonce si zahrála i v zahraničních snímcích – ve francouzské detektivce Maigret a v německých snímcích Rebelka a Silný tým. Moderuje společenské charitativní akce, a je rovněž spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina, který vznikl v roce 2010.
Všestranná Miluše umí hrát i na několik hudebních nástrojů, např: akordeon, klavír, kytaru a flétnu.Kdo je to Miluše Bittnerová? Životopis Miluše Bittnerová, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Miluše Bittnerová

Národnost: česká
Datum narození: 10. 12. 1977
Místo narození: Jičín, Česká republika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Miluše Bittnerová s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kosmatice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Artefakt? Znáte pojem Kriket? Víte co je Černá stavba?

Klíčová slova: původ slova, význam, popis, přesný výraz, heslo, formulace, synonymum, informace, význam pojmu, etymologie, co je to Miluše Bittnerová?, termín, vysvětlení, definice, lexikon, kdo to je

Pojem Miluše Bittnerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat heslo Miluše Bittnerová ve Wikislovníku

Najít heslo Miluše Bittnerová na Google.cz

Hledat videa s názvem Miluše Bittnerová na Youtube

Vyhledat termín Miluše Bittnerová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Miluše Bittnerová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miluše Bittnerová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Miluše Bittnerová? Kdo to byl Miluše Bittnerová? Kdy se narodil Miluše Bittnerová? Kde se narodil Miluše Bittnerová? Miluše Bittnerová se nachází v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Miluše Bittnerová řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miluše Bittnerová i v jiné kategorii než je herectví.