Kdo je to?
Kdo je Miluše Bittnerová? Životopis Miluše Bittnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Miluše Bittnerová?

Kdo je Miluše Bittnerová? Životopis, informace, biografie, herectví

Miluše Bittnerová je česká herečka. Narodila se v Jičíně a studium na gymnáziu absolvovala v Hořicích v Podkrkonoší. Během střední školy působila v Hradci Králové v divadle Jesličky. Po maturitě ji přijali na obor herectví na pražskou DAMU, kterou zakončila magisterským titulem. Také v průběhu studií na vysoké škole se Miluše věnovala divadlu. V divadle Komedie spolupracovala s režisérem Michalem Dočekalem a v divadle Národním s režisérem J. A. Pitinským na hře Bloudění. Do povědomí se dostávala moderováním ranní show na rádiu Limonádový Joe. Objevila se i v několika českých seriálech jako Modrý kámen, Dámský gambit, Bakaláři, Vyprávěj, Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Život na zámku. Věnuje se dabování, mluví dobře anglicky a dokonce si zahrála i v zahraničních snímcích – ve francouzské detektivce Maigret a v německých snímcích Rebelka a Silný tým. Moderuje společenské charitativní akce, a je rovněž spoluzakladatelkou Nadačního fondu Pepina, který vznikl v roce 2010.
Všestranná Miluše umí hrát i na několik hudebních nástrojů, např: akordeon, klavír, kytaru a flétnu.Kdo je Miluše Bittnerová? Životopis Miluše Bittnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Miluše Bittnerová

Národnost: česká
Datum narození: 10. 12. 1977
Místo narození: Jičín, Česká republika

Sdílejte tuto stránku s osobností Miluše Bittnerová s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kosmatice? Znáte pojem Molekulární gastronomie? Znáte pojem Ostrov? Vzpomenete si na definici slova Červené maso?

Klíčová slova: zajímavosti, Miluše Bittnerová, životopis, herectví, lexikon, kde se narodila Miluše Bittnerová?, život, popis, biografie, národnost, kdy se narodila Miluše Bittnerová?, datum narození, informace, herectví, wiki, osobnost

Pojem Miluše Bittnerová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Miluše Bittnerová v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Miluše Bittnerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Miluše Bittnerová ve Wikipedii

Najít slovo Miluše Bittnerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Miluše Bittnerová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Miluše Bittnerová například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miluše Bittnerová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Miluše Bittnerová? Kdy se narodila Miluše Bittnerová? Kde se narodila Miluše Bittnerová? Miluše Bittnerová patří do kategorie Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Miluše Bittnerová řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miluše Bittnerová i v jiné kategorii než je herectví.