Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pokrytec?

Co znamená a jaký je význam slova Pokrytec?

Pokrytec je člověk, který je neupřímný, prolhaný, přetvařuje se a takto jedná proto, že z toho má nějaký prospěch. Výčitkami svědomí se pokrytci většinou netrápí. Pro pokrytce je typické falešné a úlisné vystupování, často nechybí ani zcela účelové pochlebování, lichocení a vtírání se do něčí přízně. Pokrytec bývá často zároveň člověkem, jakého označujeme pojmem patolízal. Názory a výroky pokrytců nelze brát vážně, občas ani neváhají někoho podrazit, jen aby oni sami "vypadali dobře" a vyšli ze situace jako domnělí vítězové. Je nasnadě, že takové vítězství je často za cenu obětí, tzv. Pyrrhovo. Okolí pokrytce prohlédne, příště si dá pozor a on se svými způsoby a praktikami jen těžko znovu uspěje.Kdo je to, byl Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Pokrytec se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Hoax? Víte, co je to Karbon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hlezno? Rozumíte pojmu Cephalea?

Klíčová slova: popis, wiki, kdo to je, termín, původ slova, definice, lexikon, heslo, pojem, vlastnosti, synonymum, význam pojmu, význam, kdo je Pokrytec?, etymologie, odborný výraz

Pojem Pokrytec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Pokrytec

Hledat termín Pokrytec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Pokrytec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Pokrytec ve Wikipedii

Vyhledat výraz Pokrytec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokrytec například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Pokrytec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pokrytec? Kdo to byl Pokrytec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokrytec? Definice pojmu Pokrytec je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?