Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pokrytec?

Co znamená a jaký je význam slova Pokrytec?

Pokrytec je člověk, který je neupřímný, prolhaný, přetvařuje se a takto jedná proto, že z toho má nějaký prospěch. Výčitkami svědomí se pokrytci většinou netrápí. Pro pokrytce je typické falešné a úlisné vystupování, často nechybí ani zcela účelové pochlebování, lichocení a vtírání se do něčí přízně. Pokrytec bývá často zároveň člověkem, jakého označujeme pojmem patolízal. Názory a výroky pokrytců nelze brát vážně, občas ani neváhají někoho podrazit, jen aby oni sami "vypadali dobře" a vyšli ze situace jako domnělí vítězové. Je nasnadě, že takové vítězství je často za cenu obětí, tzv. Pyrrhovo. Okolí pokrytce prohlédne, příště si dá pozor a on se svými způsoby a praktikami jen těžko znovu uspěje.Kdo je to, byl Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Definici slova Pokrytec můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Ganglion? Pamatujete si definici pojmu Národ? Vzpomněli byste si co znamená slovo Euroval? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rukola?

Klíčová slova: popis, formulace, vlastnosti, přesný význam, synonymum, kdo je Pokrytec?, heslo, odborný výraz, Pokrytec, vysvětlení, kdo to je, pojem, přesný výraz, wiki, termín, popis

Pojem Pokrytec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Pokrytec na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pokrytec ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Pokrytec ve Wikislovníku

Hledat termín Pokrytec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokrytec například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Pokrytec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pokrytec? Kdo to byl Pokrytec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokrytec? Definice pojmu Pokrytec se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?