Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pokrytec?

Co znamená a jaký je význam slova Pokrytec?

Pokrytec je člověk, který je neupřímný, prolhaný, přetvařuje se a takto jedná proto, že z toho má nějaký prospěch. Výčitkami svědomí se pokrytci většinou netrápí. Pro pokrytce je typické falešné a úlisné vystupování, často nechybí ani zcela účelové pochlebování, lichocení a vtírání se do něčí přízně. Pokrytec bývá často zároveň člověkem, jakého označujeme pojmem patolízal. Názory a výroky pokrytců nelze brát vážně, občas ani neváhají někoho podrazit, jen aby oni sami "vypadali dobře" a vyšli ze situace jako domnělí vítězové. Je nasnadě, že takové vítězství je často za cenu obětí, tzv. Pyrrhovo. Okolí pokrytce prohlédne, příště si dá pozor a on se svými způsoby a praktikami jen těžko znovu uspěje.Kdo je to, byl Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Pokrytec? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Hardware? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stupnice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osteopenie? Znáte termín Yogi?

Klíčová slova: wiki, etymologie, co znamená, pojem, formulace, význam slova, kdo je Pokrytec?, slovo, původ slova, odborný výraz, informace, kdo to je, Pokrytec, přesný význam, popis, přesný výraz

Pojem Pokrytec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Pokrytec

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pokrytec ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pokrytec na Youtube

Najít heslo Pokrytec ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Pokrytec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokrytec například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pokrytec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pokrytec? Kdo to byl Pokrytec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokrytec? Definice pojmu Pokrytec je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?