Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pokrytec?

Co znamená a jaký je význam slova Pokrytec?

Pokrytec je člověk, který je neupřímný, prolhaný, přetvařuje se a takto jedná proto, že z toho má nějaký prospěch. Výčitkami svědomí se pokrytci většinou netrápí. Pro pokrytce je typické falešné a úlisné vystupování, často nechybí ani zcela účelové pochlebování, lichocení a vtírání se do něčí přízně. Pokrytec bývá často zároveň člověkem, jakého označujeme pojmem patolízal. Názory a výroky pokrytců nelze brát vážně, občas ani neváhají někoho podrazit, jen aby oni sami "vypadali dobře" a vyšli ze situace jako domnělí vítězové. Je nasnadě, že takové vítězství je často za cenu obětí, tzv. Pyrrhovo. Okolí pokrytce prohlédne, příště si dá pozor a on se svými způsoby a praktikami jen těžko znovu uspěje.Kdo je to, byl Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Pokrytec? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Hardware? Vzpomenete si na definici slova Adekvátní? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osteopenie? Vzpomněli byste si na význam slova Indiánský běh?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, wiki, slovo, původ slova, význam slova, etymologie, pojem, přesný význam, co je to Pokrytec?, termín, lexikon, Pokrytec, vlastnosti, formulace, heslo

Pojem Pokrytec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Pokrytec

Hledat pojem Pokrytec na Google.cz

Najít slovo Pokrytec ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Pokrytec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pokrytec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokrytec například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Pokrytec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pokrytec? Kdo to byl Pokrytec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokrytec? Definice pojmu Pokrytec se nachází v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?