Kdo je to?
Kdo je to Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pokrytec?

Co znamená a jaký je význam slova Pokrytec?

Pokrytec je člověk, který je neupřímný, prolhaný, přetvařuje se a takto jedná proto, že z toho má nějaký prospěch. Výčitkami svědomí se pokrytci většinou netrápí. Pro pokrytce je typické falešné a úlisné vystupování, často nechybí ani zcela účelové pochlebování, lichocení a vtírání se do něčí přízně. Pokrytec bývá často zároveň člověkem, jakého označujeme pojmem patolízal. Názory a výroky pokrytců nelze brát vážně, občas ani neváhají někoho podrazit, jen aby oni sami "vypadali dobře" a vyšli ze situace jako domnělí vítězové. Je nasnadě, že takové vítězství je často za cenu obětí, tzv. Pyrrhovo. Okolí pokrytce prohlédne, příště si dá pozor a on se svými způsoby a praktikami jen těžko znovu uspěje.



Kdo je to Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Tento text (Pokrytec) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Ganglion? Vzpomněli byste si na význam slova INTERPOL? Vzpomněli byste si co znamená slovo Euroval? Znáte definici termínu Trdlo?

Klíčová slova: informace, Pokrytec, wiki, slovo, přesný výraz, původ slova, vlastnosti, heslo, odborný výraz, Pokrytec, definice, termín, lexikon, wikipedie, formulace, etymologie

Pojem Pokrytec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Pokrytec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Pokrytec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Pokrytec na Google.cz

Vyhledat heslo Pokrytec ve Wikipedii

Hledat termín Pokrytec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokrytec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pokrytec

Nyní již víte Kdo je to Pokrytec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokrytec? Definice pojmu Pokrytec patří do kategorie Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?