Kdo je to?
Kdo je to, byl Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pokrytec?

Co znamená a jaký je význam slova Pokrytec?

Pokrytec je člověk, který je neupřímný, prolhaný, přetvařuje se a takto jedná proto, že z toho má nějaký prospěch. Výčitkami svědomí se pokrytci většinou netrápí. Pro pokrytce je typické falešné a úlisné vystupování, často nechybí ani zcela účelové pochlebování, lichocení a vtírání se do něčí přízně. Pokrytec bývá často zároveň člověkem, jakého označujeme pojmem patolízal. Názory a výroky pokrytců nelze brát vážně, občas ani neváhají někoho podrazit, jen aby oni sami "vypadali dobře" a vyšli ze situace jako domnělí vítězové. Je nasnadě, že takové vítězství je často za cenu obětí, tzv. Pyrrhovo. Okolí pokrytce prohlédne, příště si dá pozor a on se svými způsoby a praktikami jen těžko znovu uspěje.Kdo je to, byl Pokrytec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pokrytec? Lidé, vlastnosti

Tento text (Pokrytec) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Ganglion? Znáte pojem Mediální výchova? Vzpomněli byste si co znamená slovo Euroval? Vzpomenete si na definici slova De facto?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, co znamená, lexikon, heslo, co je to Pokrytec?, etymologie, vysvětlení, informace, přesný význam, popis, význam, slovo, formulace, synonymum, přesný výraz

Pojem Pokrytec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pokrytec

Zkusit najít slovo Pokrytec ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Pokrytec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Pokrytec na Google.cz

Hledat videa s názvem Pokrytec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pokrytec například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Pokrytec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pokrytec? Kdo to byl Pokrytec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pokrytec? Definice pojmu Pokrytec je v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?