Kdo je to?
Kdo je to, byl Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Kdo je to Sluníčkář?

Co znamená a jaký je význam slova Sluníčkář?

Sluníčkář je v současnosti označení pro člověka, který je vždy pozitivně naladěn, umí vyvinout velké nadšení a často bývá značně naivní. V politice mívá označení sluníčkář hanlivý nádech, používá se pro označení jedinců s levicově laděným smýšlením, otevřených multikulturnímu smýšlení, zastávajících lidská práva, pozitivní diskriminaci a požadujících politickou korektnost. Někdy bývá pro sluníčkáře používáno i označení pravdoláskař.
Oběma pojmy bývají totiž označováni zastánci výroku Václava Havla o vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Pokud se takto označují sluníčkáři sami, chápou název jako pozitivní, jejich odpůrci však dávají pojmenování sluníčkář i pravdoláskař hanlivý nádech a považují označované osoby za značně naivní.


Kdo je to, byl Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sluníčkář sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to AIDS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pokosová pila? Vzpomněli byste si na význam slova Kationt? Víte co je Tržba?

Klíčová slova: kdo to je, přesný výraz, původ slova, lexikon, popis, informace, synonymum, co znamená, popis, etymologie, vysvětlení, význam, definice, přesný význam, pojem, co je to Sluníčkář?

Pojem Sluníčkář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Sluníčkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Sluníčkář ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Sluníčkář ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Sluníčkář na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sluníčkář například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Sluníčkář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sluníčkář? Kdo to byl Sluníčkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sluníčkář? Definice pojmu Sluníčkář se nachází v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.