Kdo je to?
Kdo je to Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Sluníčkář

Jaký je význam slova Sluníčkář? Co to znamená?

Sluníčkář je v současnosti označení pro člověka, který je vždy pozitivně naladěn, umí vyvinout velké nadšení a často bývá značně naivní. V politice mívá označení sluníčkář hanlivý nádech, používá se pro označení jedinců s levicově laděným smýšlením, otevřených multikulturnímu smýšlení, zastávajících lidská práva, pozitivní diskriminaci a požadujících politickou korektnost. Někdy bývá pro sluníčkáře používáno i označení pravdoláskař.
Oběma pojmy bývají totiž označováni zastánci výroku Václava Havla o vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Pokud se takto označují sluníčkáři sami, chápou název jako pozitivní, jejich odpůrci však dávají pojmenování sluníčkář i pravdoláskař hanlivý nádech a považují označované osoby za značně naivní.


Kdo je to Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Kyretáž? Znáte pojem Halibut? Vzpomněli byste si na význam slova Cibulačka? Vzpomenete si na definici slova Emotikon?

Klíčová slova: wiki, informace, heslo, pojem, přesný význam, Sluníčkář, termín, formulace, vysvětlení, význam pojmu, Sluníčkář, hanlivé, význam, synonymum, etymologie, co znamená

Pojem Sluníčkář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Sluníčkář v následujících vyhledávačích

Najít slovo Sluníčkář ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Sluníčkář na Google obrázcích

Zkusit najít Sluníčkář ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Sluníčkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Sluníčkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sluníčkář například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Sluníčkář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Sluníčkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sluníčkář? Definice pojmu Sluníčkář patří do kategorie Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Sluníčkář hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.