Kdo je to?
Kdo je to, byl Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Kdo je to Sluníčkář?

Co znamená a jaký je význam slova Sluníčkář?

Sluníčkář je v současnosti označení pro člověka, který je vždy pozitivně naladěn, umí vyvinout velké nadšení a často bývá značně naivní. V politice mívá označení sluníčkář hanlivý nádech, používá se pro označení jedinců s levicově laděným smýšlením, otevřených multikulturnímu smýšlení, zastávajících lidská práva, pozitivní diskriminaci a požadujících politickou korektnost. Někdy bývá pro sluníčkáře používáno i označení pravdoláskař.
Oběma pojmy bývají totiž označováni zastánci výroku Václava Havla o vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Pokud se takto označují sluníčkáři sami, chápou název jako pozitivní, jejich odpůrci však dávají pojmenování sluníčkář i pravdoláskař hanlivý nádech a považují označované osoby za značně naivní.


Kdo je to, byl Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sluníčkář s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Webhosting? Znáte definici termínu Mír? Vzpomněli byste si na význam slova Krásná literatura? Pamatujete si definici pojmu Praganda?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, wiki, synonymum, etymologie, vysvětlení, význam, význam slova, odborný výraz, hanlivé, lexikon, původ slova, definice, význam pojmu, termín, kdo je Sluníčkář?

Pojem Sluníčkář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Sluníčkář v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Sluníčkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Sluníčkář ve Wikipedii

Vyhledat heslo Sluníčkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Sluníčkář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sluníčkář například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Sluníčkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sluníčkář? Kdo to byl Sluníčkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sluníčkář? Definice pojmu Sluníčkář se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.