Kdo je to?
Kdo je to, byl Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Kdo je to Sluníčkář?

Co znamená a jaký je význam slova Sluníčkář?

Sluníčkář je v současnosti označení pro člověka, který je vždy pozitivně naladěn, umí vyvinout velké nadšení a často bývá značně naivní. V politice mívá označení sluníčkář hanlivý nádech, používá se pro označení jedinců s levicově laděným smýšlením, otevřených multikulturnímu smýšlení, zastávajících lidská práva, pozitivní diskriminaci a požadujících politickou korektnost. Někdy bývá pro sluníčkáře používáno i označení pravdoláskař.
Oběma pojmy bývají totiž označováni zastánci výroku Václava Havla o vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Pokud se takto označují sluníčkáři sami, chápou název jako pozitivní, jejich odpůrci však dávají pojmenování sluníčkář i pravdoláskař hanlivý nádech a považují označované osoby za značně naivní.


Kdo je to, byl Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Tento text (Sluníčkář) můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Webhosting? Znáte termín Socialismus? Vzpomněli byste si na význam slova Krásná literatura? Víte, co je to Starý zákon?

Klíčová slova: kdo je Sluníčkář?, popis, pojem, přesný výraz, popis, slovo, vysvětlení, odborný výraz, kdo to je, význam slova, termín, Sluníčkář, heslo, lexikon, co je to Sluníčkář?, hanlivé

Pojem Sluníčkář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Sluníčkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Sluníčkář na Google.cz

Vyhledat termín Sluníčkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Sluníčkář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sluníčkář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Sluníčkář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sluníčkář? Kdo to byl Sluníčkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sluníčkář? Definice pojmu Sluníčkář je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.