Kdo je to?
Kdo je to, byl Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Kdo je to Sluníčkář?

Co znamená a jaký je význam slova Sluníčkář?

Sluníčkář je v současnosti označení pro člověka, který je vždy pozitivně naladěn, umí vyvinout velké nadšení a často bývá značně naivní. V politice mívá označení sluníčkář hanlivý nádech, používá se pro označení jedinců s levicově laděným smýšlením, otevřených multikulturnímu smýšlení, zastávajících lidská práva, pozitivní diskriminaci a požadujících politickou korektnost. Někdy bývá pro sluníčkáře používáno i označení pravdoláskař.
Oběma pojmy bývají totiž označováni zastánci výroku Václava Havla o vítězství pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Pokud se takto označují sluníčkáři sami, chápou název jako pozitivní, jejich odpůrci však dávají pojmenování sluníčkář i pravdoláskař hanlivý nádech a považují označované osoby za značně naivní.Kdo je to, byl Sluníčkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sluníčkář? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Sluníčkář? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to SAP? Znáte termín Bystřina? Vzpomněli byste si na význam slova Skafocefalie? Víte, co je to Variace?

Klíčová slova: původ slova, heslo, popis, kdo to je, wiki, Sluníčkář, co znamená, pojem, termín, co je to Sluníčkář?, lexikon, hanlivé, definice, kdo je Sluníčkář?, informace, význam

Pojem Sluníčkář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít pojem Sluníčkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Sluníčkář ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Sluníčkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Sluníčkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sluníčkář například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Sluníčkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sluníčkář? Kdo to byl Sluníčkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sluníčkář? Definice pojmu Sluníčkář je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Sluníčkář i v jiné sekci než v hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.