Kdo je to?
Kdo je Miranda Kerr? Životopis Miranda Kerr, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Miranda Kerr?

Kdo je Miranda Kerr? Životopis, informace, biografie, modeling

Miranda Kerr je významná topmodelka, která byla roku 2015 zařazena časopisem Forbes mezi deset nejvýdělečnějších modelek světa. Jako první Australanka se roku 2007 stala tváří značky Victoria´s Secret. Spolupracuje například se značkami Swarovski, Mango, Reebok, H&M, Wonderbra či Shopstyle.
V roce 2016 zažila veliký šok, když se do jejího domu pokusil vloupat australský bezdomovec. Shaun Haywood se snažil přelézt plot domu s odůvodněním, že jde topmodelce pouze doručit psaní. Během zásahu ochranky byl jeden ze strážců pobodán do obličeje a fanoušek modelky byl postřelen. Miranda Kerr nebyla naštěstí během této události se synem doma.
Roku 2010 se provdala za britského herce Orlanda Blooma, se kterým se jí v roce 2011 narodil syn Flynn Christopher. V roce 2013 pár oznámil rozvod. Nyní žije s americkým miliardářem a zakladatelem Snapchatu Evanem Spiegelem, kterého si vzala v roce 2017 a mají spolu dva syny, které pojmenovali Hart a Myles.Kdo je Miranda Kerr? Životopis Miranda Kerr, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Miranda Kerr

Národnost: australská
Datum narození: 20. 4. 1983
Místo narození: Sydney, Austrálie

Tento text (Miranda Kerr) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Arduino? Víte, co je to Vývojová dysfázie? Vzpomněli byste si na význam slova Hornina? Rozumíte pojmu Ransomware?

Klíčová slova: životopis, místo narození, wikipedie, wiki, lexikon, kde se narodila Miranda Kerr?, osobnosti, zajímavosti, národnost, modeling, narození, biografie, modeling, kdy se narodila Miranda Kerr?, Miranda Kerr, informace

Pojem Miranda Kerr je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít výraz Miranda Kerr ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Miranda Kerr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Miranda Kerr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miranda Kerr ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Miranda Kerr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Miranda Kerr například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Miranda Kerr?

Nyní již víte Kdo je to Miranda Kerr? Kdy se narodila Miranda Kerr? Kde se narodila Miranda Kerr? Miranda Kerr se nachází v sekci Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Miranda Kerr kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miranda Kerr i v jiné kategorii než je modeling.