Kdo je to?
Kdo je Miranda Kerr? Životopis Miranda Kerr, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Miranda Kerr

Kdo je Miranda Kerr? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Miranda Kerr je významná topmodelka, která byla roku 2015 zařazena časopisem Forbes mezi deset nejvýdělečnějších modelek světa. Jako první Australanka se roku 2007 stala tváří značky Victoria´s Secret. Spolupracuje například se značkami Swarovski, Mango, Reebok, H&M, Wonderbra či Shopstyle.
V roce 2016 zažila veliký šok, když se do jejího domu pokusil vloupat australský bezdomovec. Shaun Haywood se snažil přelézt plot domu s odůvodněním, že jde topmodelce pouze doručit psaní. Během zásahu ochranky byl jeden ze strážců pobodán do obličeje a fanoušek modelky byl postřelen. Miranda Kerr nebyla naštěstí během této události se synem doma.
Roku 2010 se provdala za britského herce Orlanda Blooma, se kterým se jí v roce 2011 narodil syn Flynn Christopher. V roce 2013 pár oznámil rozvod. Nyní žije s americkým miliardářem a zakladatelem Snapchatu Evanem Spiegelem, kterého si vzala v roce 2017 a mají spolu dva syny, které pojmenovali Hart a Myles.Kdo je Miranda Kerr? Životopis Miranda Kerr, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Miranda Kerr

Národnost: australská
Datum narození: 20. 4. 1983
Místo narození: Sydney, Austrálie

Zaujala vás biografie osobnosti Miranda Kerr? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Azbest? Znáte termín Sambo? Vzpomněli byste si na význam slova USB-C? Víte, co je to Roztroušená skleróza?

Klíčová slova: životopis, modeling, lexikon, kdo je Miranda Kerr?, život, popis, kdy se narodila Miranda Kerr?, kde se narodila Miranda Kerr?, osobnosti, osobnost, narození, modeling, Miranda Kerr, informace, wikipedie, vysvětlení

Pojem Miranda Kerr je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Miranda Kerr ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Miranda Kerr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Miranda Kerr ve Wikipedii

Hledat termín Miranda Kerr ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Miranda Kerr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Miranda Kerr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Miranda Kerr? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Miranda Kerr? Kdy se narodila Miranda Kerr? Kde se narodila Miranda Kerr? Miranda Kerr se nachází v kategorii Modeling

Kategorie modeling, blondýna děvče, miranda Kerr, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Miranda Kerr dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miranda Kerr i v jiné kategorii než je modeling.