Kdo je to?
Kdo je to, byl Plašan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Plašan? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Plašan?

Co znamená a jaký je význam slova Plašan?

Plašan je označení pro vyplašeného, bázlivého člověka, který se rychle děsí a přehnaně i koná. Ve vypjatých situacích zmatkuje a může být i hysterický. Může se takto označovat i osoba, která musí vše okamžitě řešit, aniž by si své kroky dobře promyslela.
Plašan jedná pocitově, neuváženě a unáhleně, takže výsledky jeho konání nejsou uspokojivé a někdy jsou i nebezpečné.Kdo je to, byl Plašan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Plašan? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Plašan s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ultrazvuk? Znáte termín Ledovec? Rozumíte pojmu Quad core? Víte, co je to Kadidlo?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, odborný výraz, význam slova, heslo, wiki, popis, přesný výraz, vysvětlení, slovo, informace, význam pojmu, co je to Plašan?, synonymum, popis, formulace

Pojem Plašan je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Plašan v následujících zdrojích

Hledat slovo Plašan ve Wikipedii

Najít heslo Plašan ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Plašan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Plašan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Plašan například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Plašan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Plašan? Kdo to byl Plašan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Plašan? Definice pojmu Plašan se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.