Kdo je to?
Kdo je to, byl Plašan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Plašan? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Plašan?

Co znamená a jaký je význam slova Plašan?

Plašan je označení pro vyplašeného, bázlivého člověka, který se rychle děsí a přehnaně i koná. Ve vypjatých situacích zmatkuje a může být i hysterický. Může se takto označovat i osoba, která musí vše okamžitě řešit, aniž by si své kroky dobře promyslela.
Plašan jedná pocitově, neuváženě a unáhleně, takže výsledky jeho konání nejsou uspokojivé a někdy jsou i nebezpečné.Kdo je to, byl Plašan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Plašan? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Plašan? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Flash player? Víte, co je to Metastáza? Rozumíte pojmu Lege artis? Rozumíte pojmu Plichta?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, informace, pojem, kdo je Plašan?, formulace, lexikon, Plašan, slovo, vysvětlení, definice, co znamená, význam slova, synonymum, odborný výraz, původ slova

Pojem Plašan je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Plašan

Hledat frázi Plašan ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Plašan ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Plašan ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Plašan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Plašan například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Plašan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Plašan? Kdo to byl Plašan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Plašan? Definice pojmu Plašan je v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).