Kdo je to?
Kdo je to Tommy Hilfiger? Životopis Tommy Hilfiger, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Tommy Hilfiger?

Kdo je to Tommy Hilfiger? Stručný životopis

Tommy Hilfiger je americký módní návrhář, zakladatel společnosti Tommy Hilfiger Corporation. Pochází z kstolické rodiny. Měl celkem 8 sourozenců. Dva z jeho bratrů se věnovali hudbě.
Móda byla předmětem jeho zájmu již od mládí. V módním průmyslu působil od roku 1969. V roce 1971 Hilfiger otevřel svůj první obchod s oděvy nazvaný People\'s Place. V té době začal navrhovat první modely. Začátky jeho kariéry nebyl úplně snadné, neboť činnost tohoto obchodu ukončil bankrot v roce 1977.
Hilfiger se však po prvním neúspěchu nevzdal. O dva roky později, tedy v roce 1979, založil firmu Tommy Hill. V roce 1981 následovalo založení společnosti 20th Century Survival a o rok později Click Point zaměřující se na módu pro ženy. Svoji nejslavnější módní značku uvedl na trh prostřednictvím společnosti Tommy Hilfiger Corporation založené roku 1985. Úspěch a světová proslulost na sebe nedaly dlouho čekat.
Hilfiger se objevil i ve filmu, např. v roce 2001 to bylo ve snímku Zoolander. Z prvního manželství (1980 - 2000) má Hilfiger čtyři děti. V roce 2008 se oženil podruhé s módní návrhářkou Dee Ocleppo, s níž má syna.Kdo je to Tommy Hilfiger? Životopis Tommy Hilfiger, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Tommy Hilfiger

Národnost: irská/ americká
Datum narození: 24. 3. 1951
Místo narození: Elmira

Zaujala vás biografie osobnosti Tommy Hilfiger? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Mysl? Víte co je Amerikanizace? Znáte definici termínu Fleece? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikrocefalie?

Klíčová slova: formulace, slovo, význam pojmu, co je to Tommy Hilfiger?, etymologie, pojem, kdo to je, přesný význam, původ slova, co znamená, odborný výraz, wiki, synonymum, význam, vysvětlení, termín

Pojem Tommy Hilfiger je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Tommy Hilfiger ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Tommy Hilfiger ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Tommy Hilfiger ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Tommy Hilfiger ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Tommy Hilfiger například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Tommy Hilfiger?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tommy Hilfiger? Kdo to byl Tommy Hilfiger? Kdy se narodil Tommy Hilfiger? Kde se narodil Tommy Hilfiger? Tommy Hilfiger patří do sekce umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tommy Hilfiger dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tommy Hilfiger i v jiné kategorii než je umělci.