Kdo je to?
Kdo je Tommy Hilfiger? Životopis Tommy Hilfiger, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Tommy Hilfiger?

Kdo je Tommy Hilfiger? Životopis, informace, biografie, umělci

Tommy Hilfiger je americký módní návrhář, zakladatel společnosti Tommy Hilfiger Corporation. Pochází z kstolické rodiny. Měl celkem 8 sourozenců. Dva z jeho bratrů se věnovali hudbě.
Móda byla předmětem jeho zájmu již od mládí. V módním průmyslu působil od roku 1969. V roce 1971 Hilfiger otevřel svůj první obchod s oděvy nazvaný People\'s Place. V té době začal navrhovat první modely. Začátky jeho kariéry nebyl úplně snadné, neboť činnost tohoto obchodu ukončil bankrot v roce 1977.
Hilfiger se však po prvním neúspěchu nevzdal. O dva roky později, tedy v roce 1979, založil firmu Tommy Hill. V roce 1981 následovalo založení společnosti 20th Century Survival a o rok později Click Point zaměřující se na módu pro ženy. Svoji nejslavnější módní značku uvedl na trh prostřednictvím společnosti Tommy Hilfiger Corporation založené roku 1985. Úspěch a světová proslulost na sebe nedaly dlouho čekat.
Hilfiger se objevil i ve filmu, např. v roce 2001 to bylo ve snímku Zoolander. Z prvního manželství (1980 - 2000) má Hilfiger čtyři děti. V roce 2008 se oženil podruhé s módní návrhářkou Dee Ocleppo, s níž má syna.Kdo je Tommy Hilfiger? Životopis Tommy Hilfiger, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Tommy Hilfiger

Národnost: irská/ americká
Datum narození: 24. 3. 1951
Místo narození: Elmira

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tommy Hilfiger? s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Mysl? Víte, co je to Bod mrazu? Znáte definici termínu Porucha osobnosti? Rozumíte pojmu Slovní zásoba?

Klíčová slova: osobnost, narození, životopis, národnost, kdy se narodil Tommy Hilfiger?, popis, Tommy Hilfiger, wiki, umělci, informace, vysvětlení, místo narození, Tommy Hilfiger, biografie, kde se narodil Tommy Hilfiger?, umělci

Pojem Tommy Hilfiger je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Tommy Hilfiger ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tommy Hilfiger ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Tommy Hilfiger ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Tommy Hilfiger na Google.cz

Hledat výraz Tommy Hilfiger ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tommy Hilfiger například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tommy Hilfiger

Právě nyní již víte Kdo je to Tommy Hilfiger? Kdy se narodil Tommy Hilfiger? Kde se narodil Tommy Hilfiger? Tommy Hilfiger je v kategorii Umělci

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Tommy Hilfiger řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tommy Hilfiger i v jiné kategorii než je umělci.