Kdo je to?
Kdo je Tommy Hilfiger? Životopis Tommy Hilfiger, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Tommy Hilfiger?

Kdo je Tommy Hilfiger? Životopis, informace, biografie, umělci

Tommy Hilfiger je americký módní návrhář, zakladatel společnosti Tommy Hilfiger Corporation. Pochází z kstolické rodiny. Měl celkem 8 sourozenců. Dva z jeho bratrů se věnovali hudbě.
Móda byla předmětem jeho zájmu již od mládí. V módním průmyslu působil od roku 1969. V roce 1971 Hilfiger otevřel svůj první obchod s oděvy nazvaný People\'s Place. V té době začal navrhovat první modely. Začátky jeho kariéry nebyl úplně snadné, neboť činnost tohoto obchodu ukončil bankrot v roce 1977.
Hilfiger se však po prvním neúspěchu nevzdal. O dva roky později, tedy v roce 1979, založil firmu Tommy Hill. V roce 1981 následovalo založení společnosti 20th Century Survival a o rok později Click Point zaměřující se na módu pro ženy. Svoji nejslavnější módní značku uvedl na trh prostřednictvím společnosti Tommy Hilfiger Corporation založené roku 1985. Úspěch a světová proslulost na sebe nedaly dlouho čekat.
Hilfiger se objevil i ve filmu, např. v roce 2001 to bylo ve snímku Zoolander. Z prvního manželství (1980 - 2000) má Hilfiger čtyři děti. V roce 2008 se oženil podruhé s módní návrhářkou Dee Ocleppo, s níž má syna.Kdo je Tommy Hilfiger? Životopis Tommy Hilfiger, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Tommy Hilfiger

Národnost: irská/ americká
Datum narození: 24. 3. 1951
Místo narození: Elmira

Tento text (Tommy Hilfiger) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Mysl? Vzpomněli byste si na význam slova Promoření? Znáte definici termínu Audit? Znáte definici termínu Pyrolýza?

Klíčová slova: místo narození, životopis, kdo je Tommy Hilfiger?, biografie, narození, umělci, osobnost, popis, život, informace, lexikon, vysvětlení, wikipedie, wiki, kdy se narodil Tommy Hilfiger?, datum narození

Pojem Tommy Hilfiger je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Tommy Hilfiger ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Tommy Hilfiger ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Tommy Hilfiger ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Tommy Hilfiger ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Tommy Hilfiger například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Tommy Hilfiger?

Nyní již víte Kdo je to Tommy Hilfiger? Kdy se narodil Tommy Hilfiger? Kde se narodil Tommy Hilfiger? Tommy Hilfiger patří do sekce Umělci

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Tommy Hilfiger například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tommy Hilfiger i v jiné kategorii než je umělci.