Kdo je to?
Kdo je Tommy Hilfiger? Životopis Tommy Hilfiger, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Tommy Hilfiger

Kdo je Tommy Hilfiger? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Tommy Hilfiger je americký módní návrhář, zakladatel společnosti Tommy Hilfiger Corporation. Pochází z kstolické rodiny. Měl celkem 8 sourozenců. Dva z jeho bratrů se věnovali hudbě.
Móda byla předmětem jeho zájmu již od mládí. V módním průmyslu působil od roku 1969. V roce 1971 Hilfiger otevřel svůj první obchod s oděvy nazvaný People’s Place. V té době začal navrhovat první modely. Začátky jeho kariéry nebyl úplně snadné, neboť činnost tohoto obchodu ukončil bankrot v roce 1977.
Hilfiger se však po prvním neúspěchu nevzdal. O dva roky později, tedy v roce 1979, založil firmu Tommy Hill. V roce 1981 následovalo založení společnosti 20th Century Survival a o rok později Click Point zaměřující se na módu pro ženy. Svoji nejslavnější módní značku uvedl na trh prostřednictvím společnosti Tommy Hilfiger Corporation založené roku 1985. Úspěch a světová proslulost na sebe nedaly dlouho čekat.
Hilfiger se objevil i ve filmu, např. v roce 2001 to bylo ve snímku Zoolander. Z prvního manželství (1980 - 2000) má Hilfiger čtyři děti. V roce 2008 se oženil podruhé s módní návrhářkou Dee Ocleppo, s níž má syna.Kdo je Tommy Hilfiger? Životopis Tommy Hilfiger, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Tommy Hilfiger

Národnost: irská/ americká
Datum narození: 24. 3. 1951
Místo narození: Elmira

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tommy Hilfiger? s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Silikon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Diverzifikace? Znáte definici termínu Open Office? Víte co je Antuka?

Klíčová slova: kde se narodil Tommy Hilfiger?, vysvětlení, biografie, umělci, místo narození, informace, wiki, osobnosti, wikipedie, osobnost, kdo je Tommy Hilfiger?, zajímavosti, datum narození, život, národnost, narození

Pojem Tommy Hilfiger je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Tommy Hilfiger doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Tommy Hilfiger ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Tommy Hilfiger ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Tommy Hilfiger ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Tommy Hilfiger ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Tommy Hilfiger ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tommy Hilfiger například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Tommy Hilfiger?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tommy Hilfiger? Kdy se narodil Tommy Hilfiger? Kde se narodil Tommy Hilfiger? Tommy Hilfiger se nachází v kategorii Umělci

Text vytvořen pro Superia.cz. Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Tommy Hilfiger dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tommy Hilfiger i v jiné kategorii než je umělci.