Kdo je to?
Kdo je to Monika Absolonová? Životopis Monika Absolonová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Monika Absolonová?

Kdo je to Monika Absolonová? Stručný životopis

Monika Absolonová je herečka, zpěvačka a moderátorka. Již v raném věku zpívala v Kühnově dětském sboru, zpěv dále studovala u Lídy Nopové a Eduarda Klezly. První CD vydala v 17 letech. Zazářila v českých muzikálech, např. Dracula, Krysař, Noc na Karlštejně, Kleopatra, Angelika a dalších.
Monika Absolonová vystupuje také v činohře nebo v menších filmových rolích a televizních seriálech.Kdo je to Monika Absolonová? Životopis Monika Absolonová, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Monika Absolonová

Národnost: česká
Datum narození: 27. září 1976
Místo narození: Benešov

Líbí se stručný životopis s osobou Monika Absolonová? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Přímka? Znáte definici termínu Represe? Víte co je ITunes? Pamatujete si definici pojmu Hatchback?

Klíčová slova: informace, kdo to je, heslo, etymologie, termín, význam pojmu, původ slova, synonymum, vysvětlení, wiki, přesný význam, popis, pojem, hudba, formulace, význam slova

Pojem Monika Absolonová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Monika Absolonová ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Monika Absolonová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Monika Absolonová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Monika Absolonová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Monika Absolonová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Monika Absolonová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Monika Absolonová? Kdo to byl Monika Absolonová? Kdy se narodil Monika Absolonová? Kde se narodil Monika Absolonová? Monika Absolonová je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Monika Absolonová třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Absolonová i v jiné kategorii než je hudba.