Kdo je to?
Kdo je to, byl Blbka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbka?

Co znamená a jaký je význam slova Blbka?

Blbka je nadávka označující často hezkou, avšak vždy hloupou, blbou dívku, ženu. Synonyma ke slovu blbka jsou: kráva, koza, husa, magorka, blbaně, blbna, hlupačka. Blbka je odvozena od slova blbec. Slovo blbka bylo použito v názvu francouzského filmu Connasse, princesse des coeurs s českým názvem Pařížská blbka.Kdo je to, byl Blbka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blbka? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Blbka? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Font? Znáte termín Debaras? Víte, co je to Šašlik? Víte, co je to Avokádo?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, význam, kdo to je, co znamená, formulace, co je to Blbka?, popis, lexikon, hanlivé, popis, termín, synonymum, význam slova, odborný výraz, pojem

Pojem Blbka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Blbka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Blbka ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Blbka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Blbka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Blbka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Blbka? Kdo to byl Blbka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbka? Definice pojmu Blbka se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Blbka v jiné sekci než hanlivé.