Kdo je to?
Kdo je to Blbka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Blbka?

Co znamená a jaký je význam slova Blbka?

Blbka je nadávka označující často hezkou, avšak vždy hloupou, blbou dívku, ženu. Synonyma ke slovu blbka jsou: kráva, koza, husa, magorka, blbaně, blbna, hlupačka. Blbka je odvozena od slova blbec. Slovo blbka bylo použito v názvu francouzského filmu Connasse, princesse des coeurs s českým názvem Pařížská blbka.


Kdo je to Blbka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blbka? Lidé, hanlivé

Tento text (Blbka) můžete sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Syndrom vyhoření? Pamatujete si definici pojmu Creatin? Víte, co je to Brousek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nomen omen?

Klíčová slova: informace, hanlivé, přesný výraz, wikipedie, Blbka, termín, vysvětlení, přesný význam, wiki, popis, hanlivé, co znamená, význam slova, pojem, definice, význam pojmu

Pojem Blbka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít výraz Blbka ve Wikislovníku

Zkusit najít Blbka na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blbka ve Wikimedia Commons

Najít termín Blbka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Blbka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Blbka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Blbka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Blbka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blbka? Definice pojmu Blbka je v kategorii Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.