Kdo je to?
Kdo je to, byl Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druid? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Druid?

Jaký je význam slova Druid? Co to znamená?

Druid byl především keltským knězem, ale působil také jako léčitel, popřípadě bylinkář. Vynikal také jako bard, skladatel básní i písní a mnohdy byl i jejich interpretem. Jako kněz se věnoval výkonu obřadů, spojoval svět lidí a bohů a věštil budoucnost. Typická pro druidy byla úcta ke stromům, proto většina druidských obřadů probíhala v posvátných hájích.
Jako představitelé keltské elity působili druidi jako soudci nebo rádci náčelníků a vládců. Jejich zásluhou se šířila lidová slovesnost.Kdo je to, byl Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druid? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Druid můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo LTE? Vzpomněli byste si na význam slova Agility? Víte, co je to Asociace? Znáte definici termínu Nagajka?

Klíčová slova: nadpřirozené, přesný výraz, význam pojmu, co je to Druid?, lexikon, kdo to je, formulace, popis, vysvětlení, etymologie, synonymum, Druid, popis, definice, slovo, pojem

Pojem Druid je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Druid

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Druid ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Druid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Druid ve Wikislovníku

Hledat termín Druid ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Druid například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Druid, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Druid? Kdo to byl Druid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druid? Definice pojmu Druid se nachází v sekci nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.