Kdo je to?
Kdo je to Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Druid? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Druid?

Co znamená a jaký je význam slova Druid?

Druid byl především keltským knězem, ale působil také jako léčitel, popřípadě bylinkář. Vynikal také jako bard, skladatel básní i písní a mnohdy byl i jejich interpretem. Jako kněz se věnoval výkonu obřadů, spojoval svět lidí a bohů a věštil budoucnost. Typická pro druidy byla úcta ke stromům, proto většina druidských obřadů probíhala v posvátných hájích.
Jako představitelé keltské elity působili druidi jako soudci nebo rádci náčelníků a vládců. Jejich zásluhou se šířila lidová slovesnost.Kdo je to Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Druid? Lidé, nadpřirozené

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Arkýř? Vzpomenete si na definici slova SSHD disk? Víte, co je to Advent? Vzpomněli byste si na význam slova Ozonová vrstva?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, Druid, nadpřirozené, přesný význam, Druid, termín, pojem, informace, slovo, význam pojmu, přesný výraz, nadpřirozené, wikipedie, původ slova, co znamená

Pojem Druid je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Druid ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Druid ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Druid ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Druid na Google obrázcích

Hledat výraz Druid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Druid například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Druid

Nyní již víte Kdo je to Druid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druid? Definice pojmu Druid se nachází v kategorii Nadpřirozené

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Druid v jiné sekci než nadpřirozené.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.