Kdo je to?
Kdo je to, byl Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druid? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Druid?

Jaký je význam slova Druid? Co to znamená?

Druid byl především keltským knězem, ale působil také jako léčitel, popřípadě bylinkář. Vynikal také jako bard, skladatel básní i písní a mnohdy byl i jejich interpretem. Jako kněz se věnoval výkonu obřadů, spojoval svět lidí a bohů a věštil budoucnost. Typická pro druidy byla úcta ke stromům, proto většina druidských obřadů probíhala v posvátných hájích.
Jako představitelé keltské elity působili druidi jako soudci nebo rádci náčelníků a vládců. Jejich zásluhou se šířila lidová slovesnost.Kdo je to, byl Druid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druid? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Druid? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo LTE? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rostlina? Víte, co je to Asociace? Znáte termín Kinofilm?

Klíčová slova: lexikon, informace, wiki, slovo, formulace, pojem, odborný výraz, kdo to je, přesný význam, popis, vysvětlení, kdo je Druid?, přesný výraz, původ slova, co znamená, definice

Pojem Druid je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Druid v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Druid ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Druid ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Druid na Youtube

Najít pojem Druid ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Druid například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Druid

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Druid? Kdo to byl Druid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druid? Definice pojmu Druid je v kategorii nadpřirozené. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nadpřirozené).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.