Kdo je to?
Kdo je to Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čecháček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čecháček?

Jaký je význam slova Čecháček? Co to znamená?

Čecháček nebo také "malý český člověk" je ironické označení pro někoho, kdo není příliš chytrý, je snadno manipulovatelný, podlézavý, zkrátka má všechny negativní tzv. "tyoicky české" vlastnosti.


Kdo je to Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čecháček? Lidé, hanlivé

Definici slova Čecháček můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Daňový doklad? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nohejbal? Pamatujete si definici pojmu Carnitin? Víte co je Zlatý klas?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, heslo, hanlivé, Čecháček, význam, význam slova, pojem, wiki, co znamená, lexikon, slovo, přesný výraz, odborný výraz, přesný výraz, wikipedie

Pojem Čecháček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Čecháček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Čecháček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Čecháček ve Wikislovníku

Najít heslo Čecháček ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Čecháček ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čecháček například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Čecháček? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Čecháček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čecháček? Definice pojmu Čecháček je v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt pojem, text, definici, dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.