Kdo je to?
Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čecháček?

Co znamená a jaký je význam slova Čecháček?

Čecháček nebo také "malý český člověk" je ironické označení pro někoho, kdo není příliš chytrý, je snadno manipulovatelný, podlézavý, zkrátka má všechny negativní tzv. "tyoicky české" vlastnosti.


Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Tento text (Čecháček) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Erb? Vzpomenete si na definici slova 3D tiskárna? Pamatujete si definici pojmu Šnaps? Vzpomněli byste si na význam slova Bolid?

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, co znamená, původ slova, wiki, Čecháček, heslo, kdo to je, kdo je Čecháček?, slovo, lexikon, přesný výraz, etymologie, pojem, význam, co je to Čecháček?

Pojem Čecháček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čecháček ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Čecháček ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Čecháček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Čecháček ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Čecháček například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Čecháček, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Čecháček? Kdo to byl Čecháček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čecháček? Definice pojmu Čecháček je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Čecháček hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.