Kdo je to?
Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čecháček?

Co znamená a jaký je význam slova Čecháček?

Čecháček nebo také "malý český člověk" je ironické označení pro někoho, kdo není příliš chytrý, je snadno manipulovatelný, podlézavý, zkrátka má všechny negativní tzv. "tyoicky české" vlastnosti.


Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čecháček s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Erb? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mexická káva? Pamatujete si definici pojmu Šnaps? Znáte termín Zdraví?

Klíčová slova: přesný význam, popis, význam pojmu, slovo, pojem, původ slova, kdo to je, význam slova, termín, popis, vysvětlení, kdo je Čecháček?, synonymum, heslo, co je to Čecháček?, význam

Pojem Čecháček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Čecháček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Čecháček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Čecháček ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Čecháček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Čecháček například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Čecháček? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Čecháček? Kdo to byl Čecháček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čecháček? Definice pojmu Čecháček se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Čecháček i jinde než v sekci než v hanlivé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.