Kdo je to?
Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čecháček?

Co znamená a jaký je význam slova Čecháček?

Čecháček nebo také "malý český člověk" je ironické označení pro někoho, kdo není příliš chytrý, je snadno manipulovatelný, podlézavý, zkrátka má všechny negativní tzv. "tyoicky české" vlastnosti.Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Čecháček? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Erb? Znáte pojem FMCG? Pamatujete si definici pojmu Windows update? Vzpomenete si na definici slova Živáňská pečeně?

Klíčová slova: Čecháček, pojem, etymologie, heslo, co znamená, přesný význam, původ slova, termín, wiki, přesný výraz, popis, slovo, kdo to je, formulace, hanlivé, význam slova

Pojem Čecháček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Čecháček zkuste tyto odkazy

Najít pojem Čecháček ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Čecháček na Youtube

Zkusit najít Čecháček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Čecháček na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čecháček například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Čecháček? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Čecháček? Kdo to byl Čecháček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čecháček? Definice pojmu Čecháček je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Čecháček i v jiných kategoriích (než hanlivé).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.