Kdo je to?
Kdo je to Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čecháček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čecháček?

Co znamená a jaký je význam slova Čecháček?

Čecháček nebo také "malý český člověk" je ironické označení pro někoho, kdo není příliš chytrý, je snadno manipulovatelný, podlézavý, zkrátka má všechny negativní tzv. "tyoicky české" vlastnosti.


Kdo je to Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čecháček? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Čecháček? s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Obligace? Znáte termín Pergola? Pamatujete si definici pojmu Státní příslušnost? Víte, co je to Ataka?

Klíčová slova: lexikon, popis, synonymum, wikipedie, termín, slovo, význam, etymologie, hanlivé, přesný výraz, přesný výraz, odborný výraz, Čecháček, přesný význam, wiki, co znamená

Pojem Čecháček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Čecháček na Youtube

Vyhledat termín Čecháček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Čecháček na Google obrázcích

Hledat výraz Čecháček ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čecháček ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Čecháček například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Čecháček? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Čecháček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čecháček? Definice pojmu Čecháček je v sekci Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Čecháček i jinde než v sekci než v hanlivé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.