Kdo je to?
Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čecháček?

Co znamená a jaký je význam slova Čecháček?

Čecháček nebo také "malý český člověk" je ironické označení pro někoho, kdo není příliš chytrý, je snadno manipulovatelný, podlézavý, zkrátka má všechny negativní tzv. "tyoicky české" vlastnosti.


Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Čecháček? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Daňový doklad? Víte co je Warez? Pamatujete si definici pojmu Carnitin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čistá mzda?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, informace, synonymum, Čecháček, přesný význam, formulace, lexikon, definice, význam slova, hanlivé, slovo, etymologie, kdo to je, termín, vysvětlení

Pojem Čecháček je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Čecháček na Google.cz

Najít slovo Čecháček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čecháček ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Čecháček na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Čecháček například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čecháček

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Čecháček? Kdo to byl Čecháček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čecháček? Definice pojmu Čecháček je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Čecháček hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.