Kdo je to?
Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čecháček?

Co znamená a jaký je význam slova Čecháček?

Čecháček nebo také "malý český člověk" je ironické označení pro někoho, kdo není příliš chytrý, je snadno manipulovatelný, podlézavý, zkrátka má všechny negativní tzv. "tyoicky české" vlastnosti.Kdo je to, byl Čecháček? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čecháček? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Čecháček s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Směnka? Vzpomněli byste si na význam slova Arabská guma? Pamatujete si definici pojmu Roráty? Znáte pojem Debut?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, informace, význam, hanlivé, význam slova, vysvětlení, původ slova, wiki, Čecháček, přesný význam, význam pojmu, synonymum, co je to Čecháček?, definice

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Čecháček? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Čecháček? Kdo to byl Čecháček? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čecháček? Definice pojmu Čecháček je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.