Kdo je to?
Kdo je to, byl Mykolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mykolog? Lidé, věda

Kdo je to Mykolog?

Co znamená a jaký je význam slova Mykolog?

Mykolog je vědec v oblasti botaniky, který se zaměřuje na zkoumání hub. Určuje jednotlivé druhy hub, zařazuje je do skupin, popisuje jejich funkci v přírodním společenství, studuje jejich dědičné a biochemické vlastnosti.
Mykolog se také zabývá možnostmi využití hub jako potravy nebo léku, ale i onemocněními nebo otravami, které mohu houby způsobit.Kdo je to, byl Mykolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mykolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mykolog s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu KWh? Víte, co je to Marginální? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rýmovník? Rozumíte pojmu Římský klub?

Klíčová slova: informace, kdo je Mykolog?, synonymum, kdo to je, popis, definice, co znamená, lexikon, vysvětlení, heslo, formulace, popis, význam pojmu, věda, pojem, co je to Mykolog?

Pojem Mykolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Mykolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mykolog ve Wikimedia Commons

Hledat termín Mykolog na Google.cz

Hledat výraz Mykolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mykolog například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mykolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mykolog? Kdo to byl Mykolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mykolog? Definice pojmu Mykolog patří do sekce věda. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mykolog v jiné sekci než věda.