Kdo je to?
Kdo je Yvetta Kornová? Životopis Yvetta Kornová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Yvetta Kornová?

Kdo je Yvetta Kornová? Životopis, informace, biografie, herectví

Herečka Yvetta Kornová, sestra slavného Jiřího Korna, se narodila 27. listopadu 1961 v Praze. Její otec pracoval v hotelu Alcron jako číšník. Velkou vášní maminky byl zpěv, a proto všechny své děti přivedla k umění.
Yvetta pochází ze čtyř sourozenců, nicméně je ze všech nejmladší. Jelikož ostatní byli o mnoho let starší, vyrůstala i v početné rodině de facto jako jedináček. K herectví se dostala v podstatě náhodou, jelikož si ji vybrala spolu s dalšími spolužáky ve škole, a proto nerada slýchá, že jí cestu k umělecké branži vyšlapal starší a slavnější bratr.
Yvetta se na televizních obrazovkách začala objevovat již na začátku sedmdesátých let minulého století, kdy zazářila ve snímcích Šest medvědů s Cibulkou, Přijela k nám pouť a Můj brácha má prima bráchu.
Později se objevila také ve filmech Jak se zranit ve službě, Housata, Pozor, vizita!, Třetí princ, Krajina s nábytkem, Nejasná zpráva o konci světa, Udělení milosti se zamítá, I ve smrti sami, Kočky nebo z novější tvorby Stáří není pro sraby a 8 hlav šílenství.
Na kontě má však i mnoho seriálových rolí jako My z konce světa, My všichni školou povinní, Černá země, Slavné historiky zbojnické, Stříbrná paruka, Pojišťovna štěstí, Krev zmizelého či stopy života.
Yvetta se objevovala ve filmech a seriálech v průběhu celého svého života. Největší pauzu měla mezi lety 2006 a 2013, kdy nic nenatočila.
V osobním životě má za sebou mnoho eskapád. Kvůli nadměrnému požívání alkoholu a návykových látek dokonce strávila několik let na ulici. Určitou dobu také strávila v protialkoholní léčebně. Kvůli zneužívání alkoholu a návykových látek Yvetta přišla téměř zcela o vlasy.
V osmdesátých letech se jí nejprve narodila dcera Kateřina a posléze i syn Jan, kvůli několika důvodům jí však byly obě děti na více než dva roky odebrány. Později na světě přivítala ještě třetího potomka.
V současnosti se zdá, že je na dobré cestě. Hovoří o svatbě, nicméně podle jejích kolegů je její celkový stav závislý na aktuálním pracovním naplnění. Pokud má Yvetta práci, nemá problém vyhýbat se alkoholu, avšak pokud je právě bez práce, často pije.
Pracuje i nadále, jelikož na rok 2023 mají naplánovanou premiéru dva seriály, v nichž se Yvetta objevuje, a to Společně sami, kde si zahrála postavu bezdomovkyně, a Sedmá brána. V tomtéž roce mají vyjít i filmy Taxikář a Z města na venkov.Kdo je Yvetta Kornová? Životopis Yvetta Kornová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Yvetta Kornová

Národnost: československá, česká
Datum narození: 27. listopadu 1961
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Yvetta Kornová můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Mýtus? Znáte termín Raw strava? Víte, co je to Byreta? Víte, co je to Pyramida?

Klíčová slova: narození, herectví, biografie, život, osobnost, kdo je Yvetta Kornová?, místo narození, kdy se narodila Yvetta Kornová?, životopis, Yvetta Kornová, kde se narodila Yvetta Kornová?, zajímavosti, vysvětlení, wiki, popis, datum narození

Pojem Yvetta Kornová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Yvetta Kornová zkuste tyto odkazy

Najít termín Yvetta Kornová na Google.cz

Zkusit najít frázi Yvetta Kornová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Yvetta Kornová ve Wikipedii

Zkusit najít termín Yvetta Kornová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Yvetta Kornová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Yvetta Kornová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Yvetta Kornová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Yvetta Kornová? Kdy se narodila Yvetta Kornová? Kde se narodila Yvetta Kornová? Yvetta Kornová je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Yvetta Kornová řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Yvetta Kornová i v jiné kategorii než je herectví.