Kdo je to?
Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Kdo je to Repetent?

Jaký je význam slova Repetent? Co to znamená?

Repetent je ten, kdo kvůli neprospěchu propadne a opakuje některý ročník školy. Označení pochází z latinského slova repetere, tedy opakovat. Pojmenování repetent se vyskytuje i v německém školství, kde je takto označován i vyučující v různých vzdělávacích institucích.
Může se jednat i o pokročilého vysokoškolského studenta, někdy také o asistenta, který se věnuje studentům nižších ročníků a vysvětluje jim a opakuje s nimi probranou látku. Pojem repetent se užívá i v římskokatolické církvi.Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Repetent? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu CWG? Znáte pojem Wi-fi? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skydrive? Vzpomenete si na definici slova Gangréna?

Klíčová slova: Repetent, význam pojmu, lexikon, co je to Repetent?, přesný výraz, přesný význam, co znamená, informace, vysvětlení, kdo to je, význam slova, popis, formulace, synonymum, pojem, původ slova

Pojem Repetent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Repetent

Najít výraz Repetent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Repetent na Google.cz

Hledat výraz Repetent ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Repetent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Repetent například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Repetent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Repetent? Kdo to byl Repetent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Repetent? Definice pojmu Repetent je v kategorii Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Repetent i v jiných kategoriích (než Školství).