Kdo je to?
Kdo je to Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Repetent? Lidé, Školství

Kdo je to Repetent?

Jaký je význam slova Repetent? Co to znamená?

Repetent je ten, kdo kvůli neprospěchu propadne a opakuje některý ročník školy. Označení pochází z latinského slova repetere, tedy opakovat. Pojmenování repetent se vyskytuje i v německém školství, kde je takto označován i vyučující v různých vzdělávacích institucích.
Může se jednat i o pokročilého vysokoškolského studenta, někdy také o asistenta, který se věnuje studentům nižších ročníků a vysvětluje jim a opakuje s nimi probranou látku. Pojem repetent se užívá i v římskokatolické církvi.Kdo je to Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Repetent? Lidé, Školství

Zaujala vás definice pojmu Repetent? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Homeopatie? Rozumíte pojmu Asyndeton? Vzpomněli byste si co označuje výraz Beton? Znáte pojem Sukralóza?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, informace, Repetent, synonymum, původ slova, Školství, slovo, wikipedie, význam slova, význam, vysvětlení, termín, přesný význam, etymologie, odborný výraz

Pojem Repetent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Repetent lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Repetent ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Repetent ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Repetent ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Repetent ve Wikipedii

Najít heslo Repetent ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Repetent například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Repetent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Repetent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Repetent? Definice pojmu Repetent patří do sekce Školství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství).