Kdo je to?
Kdo je to Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Repetent? Lidé, Školství

Repetent

Jaký je význam slova Repetent? Co to znamená?

Repetent je ten, kdo kvůli neprospěchu propadne a opakuje některý ročník školy. Označení pochází z latinského slova repetere, tedy opakovat. Pojmenování repetent se vyskytuje i v německém školství, kde je takto označován i vyučující v různých vzdělávacích institucích.
Může se jednat i o pokročilého vysokoškolského studenta, někdy také o asistenta, který se věnuje studentům nižších ročníků a vysvětluje jim a opakuje s nimi probranou látku. Pojem repetent se užívá i v římskokatolické církvi.Kdo je to Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Repetent? Lidé, Školství

Uvedený text s definicí slova Repetent můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Entalpie? Znáte termín Biopsie? Vzpomněli byste si co označuje výraz SOLUS? Víte, co je to No frost?

Klíčová slova: wiki, formulace, slovo, Repetent, význam slova, význam, vysvětlení, původ slova, definice, heslo, etymologie, pojem, popis, Repetent, přesný výraz, Školství

Pojem Repetent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Repetent v dalších zdrojích

Najít termín Repetent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Repetent ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Repetent ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Repetent na Google.cz

Hledat heslo Repetent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Repetent například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Repetent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Repetent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Repetent? Definice pojmu Repetent je v sekci Školství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství.