Kdo je to?
Kdo je to Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Repetent? Lidé, Školství

Kdo je to Repetent?

Jaký je význam slova Repetent? Co to znamená?

Repetent je ten, kdo kvůli neprospěchu propadne a opakuje některý ročník školy. Označení pochází z latinského slova repetere, tedy opakovat. Pojmenování repetent se vyskytuje i v německém školství, kde je takto označován i vyučující v různých vzdělávacích institucích.
Může se jednat i o pokročilého vysokoškolského studenta, někdy také o asistenta, který se věnuje studentům nižších ročníků a vysvětluje jim a opakuje s nimi probranou látku. Pojem repetent se užívá i v římskokatolické církvi.Kdo je to Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Repetent? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Repetent sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Homeopatie? Vzpomněli byste si na význam slova Rekviem? Vzpomněli byste si co označuje výraz Slovosled? Znáte definici termínu Dědická smlouva?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, wiki, synonymum, formulace, přesný výraz, Školství, pojem, význam slova, slovo, Repetent, wikipedie, popis, termín, definice, Repetent

Pojem Repetent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Repetent na Google obrázcích

Najít slovo Repetent na Google.cz

Zkusit najít pojem Repetent ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Repetent ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Repetent na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Repetent například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Repetent, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Repetent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Repetent? Definice pojmu Repetent je v kategorii Školství

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v Školství.