Kdo je to?
Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Kdo je to Repetent?

Jaký je význam slova Repetent? Co to znamená?

Repetent je ten, kdo kvůli neprospěchu propadne a opakuje některý ročník školy. Označení pochází z latinského slova repetere, tedy opakovat. Pojmenování repetent se vyskytuje i v německém školství, kde je takto označován i vyučující v různých vzdělávacích institucích.
Může se jednat i o pokročilého vysokoškolského studenta, někdy také o asistenta, který se věnuje studentům nižších ročníků a vysvětluje jim a opakuje s nimi probranou látku. Pojem repetent se užívá i v římskokatolické církvi.Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Repetent s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Homeopatie? Znáte termín Antispyware? Vzpomněli byste si co označuje výraz Instagram? Víte, co je to LPG?

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, kdo je Repetent?, Repetent, význam slova, etymologie, informace, přesný výraz, pojem, synonymum, odborný výraz, definice, co je to Repetent?, heslo, význam, kdo to je

Pojem Repetent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Repetent ve Wikislovníku

Hledat pojem Repetent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Repetent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Repetent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Repetent například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Repetent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Repetent? Kdo to byl Repetent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Repetent? Definice pojmu Repetent je v sekci Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Repetent i v jiných kategoriích (než Školství).