Kdo je to?
Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Kdo je to Repetent?

Jaký je význam slova Repetent? Co to znamená?

Repetent je ten, kdo kvůli neprospěchu propadne a opakuje některý ročník školy. Označení pochází z latinského slova repetere, tedy opakovat. Pojmenování repetent se vyskytuje i v německém školství, kde je takto označován i vyučující v různých vzdělávacích institucích.
Může se jednat i o pokročilého vysokoškolského studenta, někdy také o asistenta, který se věnuje studentům nižších ročníků a vysvětluje jim a opakuje s nimi probranou látku. Pojem repetent se užívá i v římskokatolické církvi.Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Repetent s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu CWG? Vzpomněli byste si co znamená slovo Metastáza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skydrive? Víte co je 3D Secure?

Klíčová slova: kdo je Repetent?, popis, popis, termín, význam, význam pojmu, přesný výraz, pojem, etymologie, heslo, synonymum, význam slova, Školství, původ slova, co znamená, kdo to je

Pojem Repetent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Repetent

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Repetent ve Wikimedia Commons

Najít heslo Repetent ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Repetent na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Repetent ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Repetent například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Repetent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Repetent? Kdo to byl Repetent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Repetent? Definice pojmu Repetent se nachází v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než Školství.