Kdo je to?
Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Kdo je to Repetent?

Jaký je význam slova Repetent? Co to znamená?

Repetent je ten, kdo kvůli neprospěchu propadne a opakuje některý ročník školy. Označení pochází z latinského slova repetere, tedy opakovat. Pojmenování repetent se vyskytuje i v německém školství, kde je takto označován i vyučující v různých vzdělávacích institucích.
Může se jednat i o pokročilého vysokoškolského studenta, někdy také o asistenta, který se věnuje studentům nižších ročníků a vysvětluje jim a opakuje s nimi probranou látku. Pojem repetent se užívá i v římskokatolické církvi.Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Repetent? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Rustikální? Vzpomenete si na definici slova Herbalife? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čertův dráp? Vzpomněli byste si na význam slova Emo?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, vysvětlení, heslo, význam pojmu, formulace, slovo, wiki, termín, definice, pojem, co znamená, popis, informace, odborný výraz, kdo je Repetent?

Pojem Repetent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Repetent ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Repetent ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Repetent ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Repetent ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Repetent například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Repetent, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Repetent? Kdo to byl Repetent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Repetent? Definice pojmu Repetent je v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Repetent i v jiné sekci než je kategorie Školství.