Kdo je to?
Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Kdo je to Repetent?

Jaký je význam slova Repetent? Co to znamená?

Repetent je ten, kdo kvůli neprospěchu propadne a opakuje některý ročník školy. Označení pochází z latinského slova repetere, tedy opakovat. Pojmenování repetent se vyskytuje i v německém školství, kde je takto označován i vyučující v různých vzdělávacích institucích.
Může se jednat i o pokročilého vysokoškolského studenta, někdy také o asistenta, který se věnuje studentům nižších ročníků a vysvětluje jim a opakuje s nimi probranou látku. Pojem repetent se užívá i v římskokatolické církvi.Kdo je to, byl Repetent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Repetent? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Repetent sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Homeopatie? Vzpomenete si na definici slova Úplavice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Instagram? Vzpomněli byste si na význam slova Skript?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, původ slova, termín, přesný význam, Repetent, lexikon, význam, heslo, synonymum, Školství, význam slova, etymologie, wiki, popis, co znamená

Pojem Repetent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Repetent ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Repetent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Repetent ve Wikipedii

Vyhledat heslo Repetent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Repetent například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Repetent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Repetent? Kdo to byl Repetent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Repetent? Definice pojmu Repetent se nachází v sekci Školství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, text, definici, řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Repetent i v jiné kategorii než v Školství.