Kdo je to?
Kdo je Jana Kirschner? Životopis Jana Kirschner, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Jana Kirschner

Kdo je Jana Kirschner? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Jana Kirschner, původně Jana Kirschnerová, je umělkyně – zpěvačka. Bývá nazývána první dámou slovenské populární hudby. Byla i účastnicí Miss Slovakia. Prorazila albem V cudzom meste, které bylo oceněno ve dvou kategoriích cen Hudobnej akadémie.
Je vítězkou ankety Slávik a byla i jednou z osobností roku v anketě deníku Pravda. Úspěšná je i v ČR, sólově vystupovala i v Anglii. Populární je i její album Jana Kirschner.Kdo je Jana Kirschner? Životopis Jana Kirschner, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Jana Kirschner

Národnost: slovenská
Datum narození: 29. prosince 1978
Místo narození: Martin, Slovensko

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jana Kirschner? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Elektronický recept? Vzpomněli byste si na význam slova Guacamole? Víte co je Keratokonus? Znáte definici termínu Vtělení?

Klíčová slova: popis, lexikon, místo narození, zajímavosti, kde se narodila Jana Kirschner?, kdo je Jana Kirschner?, hudba, život, životopis, vysvětlení, wiki, biografie, národnost, datum narození, kdy se narodila Jana Kirschner?, Jana Kirschner

Pojem Jana Kirschner je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Jana Kirschner ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Jana Kirschner ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jana Kirschner ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Jana Kirschner ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Jana Kirschner ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Kirschner například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Kirschner

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Jana Kirschner? Kdy se narodila Jana Kirschner? Kde se narodila Jana Kirschner? Jana Kirschner je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, fialová kytara, jana Kirschner, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Jana Kirschner dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Kirschner i v jiné kategorii než je hudba.