Kdo je to?
Kdo je Jana Kirschner? Životopis Jana Kirschner, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Jana Kirschner?

Kdo je Jana Kirschner? Životopis, informace, biografie, hudba

Jana Kirschner, původně Jana Kirschnerová, je umělkyně – zpěvačka. Bývá nazývána první dámou slovenské populární hudby. Byla i účastnicí Miss Slovakia. Prorazila albem V cudzom meste, které bylo oceněno ve dvou kategoriích cen Hudobnej akadémie.
Je vítězkou ankety Slávik a byla i jednou z osobností roku v anketě deníku Pravda. Úspěšná je i v ČR, sólově vystupovala i v Anglii. Populární je i její album Jana Kirschner.Kdo je Jana Kirschner? Životopis Jana Kirschner, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Jana Kirschner

Národnost: slovenská
Datum narození: 29. prosince 1978
Místo narození: Martin, Slovensko

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jana Kirschner sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Báchorka? Víte co je Google Play? Víte co je Mlátek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přímá řeč?

Klíčová slova: datum narození, osobnosti, národnost, hudba, popis, Jana Kirschner, biografie, zajímavosti, životopis, kde se narodila Jana Kirschner?, wiki, lexikon, Jana Kirschner, hudba, vysvětlení, kdo je Jana Kirschner?

Pojem Jana Kirschner je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Jana Kirschner

Hledat slovo Jana Kirschner ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Jana Kirschner ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jana Kirschner ve Wikimedia Commons

Najít heslo Jana Kirschner ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Kirschner například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jana Kirschner

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Jana Kirschner? Kdy se narodila Jana Kirschner? Kde se narodila Jana Kirschner? Jana Kirschner je v sekci Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Jana Kirschner dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Kirschner i v jiné kategorii než je hudba.